Vody po holení - moje zkušenosti

O všem co používáme po holení na ošetření pleti
megpaj
Příspěvky: 3
Registrován: 16 lis 2010, 18:26

Re: Vody po holení - moje zkušenosti

Příspěvek od megpaj »

K tomu pitralonu,
kupil som si ho tiež zo žartu, 2x vábne mi to nevonia, ale doma mi ju pochválili (nepovedal som že je to pitralon) :mrgreen:
Uživatelský avatar
PetrS
mentor
Příspěvky: 4418
Registrován: 14 lis 2008, 19:29
Bydliště: Česká Lípa

Re: Vody po holení - moje zkušenosti

Příspěvek od PetrS »

Mužná vůně dávných časů. 8-)
Břitva je jako život - dokud máš pevnou ruku, nemusíš mít obavy.
spin90
Příspěvky: 40
Registrován: 24 pro 2009, 20:18

Re: Vody po holení - moje zkušenosti

Příspěvek od spin90 »

No Pytralon som kupil aj ja, ale len co som pricuchol, odlozil som to na cistenie (vraj dobre rozpusta masnou ) :D :D Hold nie kazdemu to pasuje.
Uživatelský avatar
Vinci
Příspěvky: 167
Registrován: 22 lis 2010, 11:05
Bydliště: Zvolen

Re: Vody po holení - moje zkušenosti

Příspěvek od Vinci »

K tomu Barbusu Classic . Dnes mi maminka moja drahá vyhodila BVLGARY alebo kao sa to píše ( bol na tom zotrený nápis na starom flakóne) tak som si zbehol nejaký špiritus kúpiť do Billy a vidím Barbus Classic za 1.o9Eura :) no nekúp to. Bol som milo prekvapený sviežou vôňou ktorú mi pochválila aj priateľka :) Odporúčam
G Fatboy Rhodium G2, G 40's Superspeed (Ink-DeltaEcho), G Rocket, G Super Adjustable V2, ATT M2+SE1, Rockwell 6S, G Tech, G Slim Adjustable L2+J4, G Aristocrat, G Red Tip B3, Muhle R41, Merkur 34C & 37C,Edwin Jagger IVCSR, Fatip piccolo
ArschAngel
Příspěvky: 44
Registrován: 31 říj 2010, 23:58

Re: Vody po holení - moje zkušenosti

Příspěvek od ArschAngel »

dnes som si kupil vodu po holeni Alpa Windsor (na cyniccovo odporucanie, tu s čiernym uzaverom a striebornou etiketou) a naozaj vonia velmi prijemne, ani moc neštípe. ak by niekoho zaujimalo zlozenie: 71% alcohol denat, aqua, parfum, oleth-10, oleth-5, PEG-4, octanoate, menthol, allantoin, amyl cinnamal, benzyl alcohol, benzyl benzoate, benzyl cinnamate, citral, citronellol, coumarin, geraniol, d-limonene, linalool, a-isomethyl ionone
pipe
Příspěvky: 101
Registrován: 28 dub 2012, 13:00
Kontaktovat uživatele:

Re: Vody po holení - moje zkušenosti

Příspěvek od pipe »

Taky jsem si ji koupil, dokonce mám pocit, že je lepší než Christian Dior Fahrenheit (bratru 1600 :-D ) ten ale víc voní, lépe (mojí přítelkyni i mi), musím počkat až nebudu mít tak podrážděnou pokožku abych posoudil blahodárnost účinků.
Uživatelský avatar
Liqid
Příspěvky: 21
Registrován: 18 bře 2012, 16:27
Bydliště: Turnov
Kontaktovat uživatele:

Re: Vody po holení - moje zkušenosti

Příspěvek od Liqid »

Tak ze zvedavosti jsem koupil Pitralon a byl jsem mile prekvapen. Cekal jsem hruzu, kdyz jsem na wiki cetl, ze jej pouzimaji ve veznicich :lol:
Vune je sice nic moc, ale za tu cenu plni svuj ucel. Na takoveto domaci holeni to staci ;)
Carpe diem
Odpovědět

Zpět na „Vody a balzámy po holení“