Břitvy k objednání ...

Inzeráty, které již byly uzavřeny nebo ztratily aktuálnost
iamrich
Příspěvky: 6
Registrován: 10 bře 2009, 15:31

Re: Břitvy k objednání ...

Příspěvek od iamrich »

Zdravím přítomné zkušené odrstraňovače vousů břitvou, díky vašemu fóru, jsem zjistil, že se i dnes dá holit jinak než plastovým strojkem na jedno použití, několik let jsem byl ujišťovám že břitvy se už vyrábějí pouze s výměnými žiletkami, až před pár měsíci jsem našel náhodou Vaše fórum, objednal jsem si také od pana Štrauba břitvu, a rozhodl jsem se že dokud jí nebudu mít nebudu se holit, po měsíci už jsem podlehl nátlaku okolí a oholil se plasťáky, pořád se ale velmi těším a doufám, že se to povede, jestli za týden, nebo měsíc mě neodradí. Proč ale píšu, chtěl jsem zde vystavit několik vizualizací, jak bych si břitvu od Mikovu představoval, mimojiné pracuji jako designér pokud je práce a tak než nám přijdou ty opravdové, můžete se mrknou na tyhle, s pozdravem T.Imrich
19.JPG
20.JPG
21.JPG
5.JPG
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Uživatelský avatar
MUDr c
brusič
Příspěvky: 68
Registrován: 05 pro 2008, 13:08

Pozvání - Logo Britvy Apel.

Příspěvek od MUDr c »

Dobré odpoledne kolego iamrich.

Pěkné + zajímavé návrhy Břitev. Líbí se mi. Zprvu jsem myslil, že jsou to skutečné kousky.
Zmínil jste se o profesi grafika. Dovolil bych si Vás přilákat do soutěže o nové logo fóra Břitvy. Přikládám odkaz do patřičné rubriky tohoto fóra.

Logo Britvy Apel.
viewtopic.php?f=36&t=107

Děkuji
Pohodu + Jazz
Holení se Břitvou je láska dobrovolně zpečetěná vlastní krví. Laskavý rituál a Partnerka celým životem…
Uživatelský avatar
Radgost
admin
Příspěvky: 3418
Registrován: 13 lis 2008, 15:29

Re: Břitvy k objednání ...

Příspěvek od Radgost »

Takže pánové, pomalu, ale jistě odpískávám tuhle akci.
Přestávám věřit v její šťastné zakončení.
iamrich
Příspěvky: 6
Registrován: 10 bře 2009, 15:31

Re: Břitvy k objednání ...

Příspěvek od iamrich »

Zhruba před měsíce jsem mluvil s panem Šraubem a říkal že než začne břitvy vyrábět tak obvolá všechny co už u něj nějaké břitvy objednali, mimojiné říkal i že se to komplikuje obecně kvůli krizi, říkal že by to mohl zvládnout do 14 dnů, což bylo evidentně nereálné. Tak můžeme jenom doufat, že nápad úplně neumřel.
Uživatelský avatar
Radgost
admin
Příspěvky: 3418
Registrován: 13 lis 2008, 15:29

Re: Břitvy k objednání ...

Příspěvek od Radgost »

No tak s panem Štraubem jsem mluvil kolem Vánoc, kdy tvrdil, že mu výkovky přijdou každým dnem... :?
Uživatelský avatar
Radgost
admin
Příspěvky: 3418
Registrován: 13 lis 2008, 15:29

Re: Břitvy k objednání ...

Příspěvek od Radgost »

Pánové, tuhle akci končím.
Bylo by báječné mít poslední břitvu z Mikovu, ovšem bohužel...
Zamčeno

Zpět na „Bazar - Archiv“