Predám britvy

Inzeráty, které již byly uzavřeny nebo ztratily aktuálnost
Zamčeno
spin90
Příspěvky: 40
Registrován: 24 pro 2009, 20:18

Predám britvy

Příspěvek od spin90 »

Predam tieto 2 britvy Solingen:
Ta napravo ma cepel uplne v poriadku (na spicke trosku zoxidovana taka bodka, ale nema to vplyv na ostrost), Posledny polrok som sa s nou holil. Nalavo je briva s uz dost znicenym povrchom, no napriek tomu jej ostros je porovnatelna s prvou. Holil som sa aj s nou a nerobilo to problemy. Obe maju brit bez akehokolvek vystrbenia (nalavo je sice v odraze svetla vidno iny uhol brusenia, avsak je to nad samotnym britom zbrusene - nema vplyv na ostrost) . Dovod predaja je, ze mam novu nerezovku. Predsa len uhlikova casom oxiduje hlavne vo vlhkom prosredi.
Za tu napravo chcem 50e. Nalavo neviem jak sa dohodneme. Ona je skor na take uplne zaciatky a na experimentovanie s brusenim. Takych 15-20 e. Ak sa zda vela mozno sa este dohodneme :).
http://img339.imageshack.us/i/dsc01009ro.jpg/
adrspach
mentor
Příspěvky: 1772
Registrován: 05 pro 2008, 21:44

Re: Predám britvy

Příspěvek od adrspach »

Myslim si ze pripadnemu kupci by pomohl nazev vyrobce, velikost atd. Je ta v pravo Horstator?
spin90
Příspěvky: 40
Registrován: 24 pro 2009, 20:18

Re: Predám britvy

Příspěvek od spin90 »

Ano za to sa ospravedlnujem. Vecer na rychlo pred spanim som to tu hodil a nenapadlo ma uviest aj tieto veci. Takze teraz to napravim.
Takze napravo je Solingen Feinster Hohlschliff - to ma na cepeli. Siroka je 16 mm to je 5/8 ? Nepamatam si tu tabulku :)
Celkovo je to dost lahka britva
Nalavo: Tak tam neviem precitat co bolo na cepeli ale na kraji je napisane ze FLIC a na druhej strane Solingen germany. Sirka je asi 17.5 mm Povodna bola o dost viac, ale neviem presne kolko. Ja som ju nezbrusoval.
rotavator
Příspěvky: 392
Registrován: 08 črc 2010, 19:49

Re: Predám britvy

Příspěvek od rotavator »

Tú lacnejčiu by som pravdepodobne zobral
8-)
Nie je kameň ako kameň.
Uživatelský avatar
Radgost
admin
Příspěvky: 3418
Registrován: 13 lis 2008, 15:29

Re: Predám britvy

Příspěvek od Radgost »

Dále se prosím domluvte pomocí SZ nebo emailu.
Díky.
Zamčeno

Zpět na „Bazar - Archiv“