Jak se holit bagrem ? /holicim strojkem?/

Odpovědět
Uživatelský avatar
PetrS
mentor
Příspěvky: 4418
Registrován: 14 lis 2008, 19:29
Bydliště: Česká Lípa

Re: Jak se holit bagrem ? /holicim strojkem?/

Příspěvek od PetrS »

Tak to jsi Juraji udělal moc dobře.
Díky za nově příchozí. 8-)
Břitva je jako život - dokud máš pevnou ruku, nemusíš mít obavy.
ArschAngel
Příspěvky: 44
Registrován: 31 říj 2010, 23:58

Re: Jak se holit bagrem ? /holicim strojkem?/

Příspěvek od ArschAngel »

paci sa mi ten Mercury 34C, Slovak Boy vies o nejakom slovenskom obchode, kde sa da kupit? to postovne je zovsadial drahe, pomaly 1/4 ceny strojku :(
Uživatelský avatar
Slovak Boy
Příspěvky: 311
Registrován: 01 led 2011, 09:11
Bydliště: Humenné Slovensko

Re: Jak se holit bagrem ? /holicim strojkem?/

Příspěvek od Slovak Boy »

Ja som kupoval 34C vo februari 2010 a 37C v decembri 2010.
V oboch pripadoch v Cechach:

http://www.palas-m.cz/index.php

Objednavku posles na: palas2@volny.cz

Ano, postovne je drahe, ale na Slovensku nic nezozenies.
Aj moja holicka objednava Solingen noznice a nastroje z Ciech.

Odporucam ti kupit si uz aj stetku, popripade aj 37C. Som s nim velmi spokojny.

Alebo sa este pozri na velkoobchody pre holicov a kadernictva. Wella myslim ma sklad na Slovensku.
marure1
Příspěvky: 117
Registrován: 21 bře 2011, 12:43
Bydliště: Slovensko

Re: Jak se holit bagrem ? /holicim strojkem?/

Příspěvek od marure1 »

Zdravím oholil som sa narýchlo bágrom a tak som aj dopadol jak Peirak z Angeliky pekný šrafik,ale štastie ,že
nie moc hlboky :cry: najkor som nič necítil,ale ráno v zrkadle som sa čudoval :o neviem či som nemal aj tupu
žiletku ,alebo čo no už je to tam dalšia skusenost nikam sa neponáhlat :| teraz si dám dlhšiu pauzu než sa mi
to zahojí :roll: no a ten kamenec pekne štípal ...hahaha ,ale pomohol prajem krasny den.
Britva je nástroj Gentlemana
Uživatelský avatar
PetrS
mentor
Příspěvky: 4418
Registrován: 14 lis 2008, 19:29
Bydliště: Česká Lípa

Re: Jak se holit bagrem ? /holicim strojkem?/

Příspěvek od PetrS »

Práce kvapná - doktor šije :ugeek:
Břitva je jako život - dokud máš pevnou ruku, nemusíš mít obavy.
marure1
Příspěvky: 117
Registrován: 21 bře 2011, 12:43
Bydliště: Slovensko

Re: Jak se holit bagrem ? /holicim strojkem?/

Příspěvek od marure1 »

To áno ,ale na šitie to teraz naštastie nebolo ;) Pomaličky ale isto a bezpečne bude moje krédo pre buducnost :!:
Britva je nástroj Gentlemana
Uživatelský avatar
Wiking
Příspěvky: 1548
Registrován: 13 úno 2011, 17:24
Bydliště: Česko-saské Švýcarsko

Re: Jak se holit bagrem ? /holicim strojkem?/

Příspěvek od Wiking »

marure1 píše:Zdravím oholil som sa narýchlo bágrom a tak som aj dopadol jak Peirak z Angeliky pekný šrafik,ale štastie ,že
nie moc hlboky...
Coze???
Bagrem se da taky tak zmrzacit?? :D
To se me jeste nikdy nepodarilo.. krome toho ze muj bagr urizl hlavu nejakemu pupinku (extremne zridka se me nejaky obcas nekde na krku udela) jsem ani jako zacatecnik nemel nejake krvacejici rany..
Leda kdyz uz ziletka byla trochu tupejsi, tak to trochu drhlo a kuze byla mirne zarudla, ale ani potom bych to nemohl nazvat krvacenim.
"Byt zarostly je zvireci. Oholeni je znakem vyssi civilizace." Orig.: "Alles Behaartsein ist tierisch. Die Rasur ist das Abzeichen höherer Zivilisation."Arthur Schopenhauer, nemecky filosof, (* 22.2.1788 - † 21.9. 1860)
Toulavej
Příspěvky: 83
Registrován: 05 čer 2009, 13:22

Re: Jak se holit bagrem ? /holicim strojkem?/

Příspěvek od Toulavej »

Nevím jestli zrovna zmrzačit ;) ale už se mi kdysi taky podařilo neopatrným pohybem (do strany podél ostří) načnout tvář. Když člověk nedává pozor a ještě spěchá tak si někdy ruce dělají co chtějí bez ohledu na následky. Manželka už se zvládla pořezat i dvoubřitou škrabkou, ale to je jiná třída protože se dokáže říznout i do ruky ve který drží nůž a to nemyslím řezání proti palci :lol:
marure1
Příspěvky: 117
Registrován: 21 bře 2011, 12:43
Bydliště: Slovensko

Re: Jak se holit bagrem ? /holicim strojkem?/

Příspěvek od marure1 »

No ja som sa tiež čudoval ,že s bágrom sa dá aj porezat ,ale je to tak mysel bola inde a bolo :oops: ,ale
samozrejme nieje to velká rána skorej povrchný škrabanec vyzeralo to zle :( ,ale pohoda žijem :lol:
Aspon reč nestojí :D Treba opatrne pre druhý krát budem aspon vediet dlho som nepoužíval bager naposledy
na vojne a to bolo 15 rokov do zadu neni to moc ,ale stačí aby človek zabudol ..... :lol:
Britva je nástroj Gentlemana
Uživatelský avatar
Pedrosjan
Příspěvky: 301
Registrován: 04 čer 2011, 22:34
Bydliště: České Budějovice

Re: Jak se holit bagrem ? /holicim strojkem?/

Příspěvek od Pedrosjan »

tak musím přidat svůj komentář... ;) ,ikdyž určitě sklidím mnohou kritiku či výsměch dokonce.. :shock: :? .
Dnes jsem se chtěl slavnostně oholit novým bagrem(Solingen-37 c),mám i novou štětku..,takže rozdělal jsem Barbus(ten nový),rožšlehal,jen mě zarazilo že většina vás píše,že ho rozdělává zvlášť v pěnotvoru,já ro rozdělával přímo v kelímku s mýdlem.. :? ,no co následovalo pak..-začal jsem strojkem se žiletkou se zbavovat vousů,chrastilo to pěkně,jen se začila dělat krvavé stopky a to jsem si dal pozor... :x
takže ještě půlku jsem doholil,pak skoro navštvaně putoval bagr do skříňky,do ruky jsem vzal starý osvědčený 5-břitý Fusion a už to jelo-doholil jsem obě strany již Fusionem...pěkně bez obav z pořezání..
Nevím asi už jsem navykl tomuto druhu holení,na bagr,či dokonce břitvu :shock: :roll: -již nemám vlohy..,ale tak zase svět se nezboří.Sem rád že mám jezevce,starý Barbus od kolegy jsem tady sehnal...,tak přeci jen základy tu nějaké jsou... :oops: -s pozdravem-Petr
MERKUR Solingen - 37 001
Odpovědět

Zpět na „Všeobecně o holících strojcích a holení jimi“