Zničené břitvy.

Inzeráty, které již byly uzavřeny nebo ztratily aktuálnost
Zamčeno
Paťas
Příspěvky: 3
Registrován: 25 led 2011, 11:51

Zničené břitvy.

Příspěvek od Paťas »

Sháním břitvy jakékoliv zničené,zlomené,nebo s vyštípaným ostřím. Zajímám se pouze o materiál na výrobu řezbářských nožíků. Střenky nepotřebuji. Pokud něco máte ozvěte se. :) Díky břitevníci!
Uživatelský avatar
relka
Příspěvky: 721
Registrován: 21 lis 2008, 17:28
Bydliště: Praha

Re: Zničené břitvy.

Příspěvek od relka »

Vítám tě. Podívej se na aukro, ale jsou tam občas "Šmoulové"
co chtějí za vylámaé ostří 300,-Kč :( A pokud jsi z Prahy nebo okolí, jsou tu každou sobotu a neděli "blešáky" ve Vysočanech,metro Kolbenova. Tady se dá nějaký materiál sehnat celkem lacino.
Nastal čas, kdy nové nevyhovující je nahrazováno starým osvědčeným.
Paťas
Příspěvky: 3
Registrován: 25 led 2011, 11:51

Re: Zničené břitvy.

Příspěvek od Paťas »

relka píše:Vítám tě. Podívej se na aukro, ale jsou tam občas "Šmoulové"
co chtějí za vylámaé ostří 300,-Kč :( A pokud jsi z Prahy nebo okolí, jsou tu každou sobotu a neděli "blešáky" ve Vysočanech,metro Kolbenova. Tady se dá nějaký materiál sehnat celkem lacino.

Děkuji za přivítání! Na Aukro mrknu, je to dobrý tip. Jinak jsem z Moravy přesně od Uherského Brodu a do Prahy to mám daleko. :( Břitvy mám doma dvě a zatím jsou zakonzervované a čekají na renovaci a broušení. Nejsou podle mě ve špatném stavu a rozdělávat a ničit na nožíky se mě nechce. Obdivuju tento nástroj s duší. Měj se a dík za tip! ;)
Uživatelský avatar
PetrS
mentor
Příspěvky: 4418
Registrován: 14 lis 2008, 19:29
Bydliště: Česká Lípa

Re: Zničené břitvy.

Příspěvek od PetrS »

Ahoj Paťas,
vítám Tě na zdejším foru mezi Břitevníky. Na jaře bude setkání Břitevníků v Uherském Ostrohu a tak když se přijedeš za námi podívat, tak je velká šance že kolegové budou mít nějakou čepel která už je .... Navíc sebou můžeš vzít své Břitvy na ukázku třeba i zprovoznění. Každopádně se nadýchneš Břitevnické atmosféry a možná Ti holení Břitvou učaruje.
Zdravím, Petr.
8-)

edit:
Vidím, že už jsi se na setkání přihlásil - to je dobře, uvidíš nejen spoustu nádherných Břitev a kamenů, ale setkáš se s báječnými lidmi.
Břitva je jako život - dokud máš pevnou ruku, nemusíš mít obavy.
Zamčeno

Zpět na „Bazar - Archiv“