Ohlasy na broušení a renovace Břitev - PetrS

Odpovědět
Uživatelský avatar
SoNNy
Příspěvky: 34
Registrován: 31 led 2011, 20:41

Re: Ohlasy ohledně broušení a renovace Břitev - PetrS

Příspěvek od SoNNy »

Připojuji se k ostatním spokojeným zákázníkům pana Mistra. Dnes mi přišla od něj krásně zrenovovaná a naleštěná Břitva
Prostě dokonalost ve všech směrech :). Díky Petře za tvůj čas a v budoucnu k tobě poputují určitě další 8-)
Uživatelský avatar
PetrS
mentor
Příspěvky: 4418
Registrován: 14 lis 2008, 19:29
Bydliště: Česká Lípa

Re: Ohlasy ohledně broušení a renovace Břitev - PetrS

Příspěvek od PetrS »

Ahoj Sonny,
jsem moc rád, že jsem přispěl k Tvé spokojenosti s Tvou Kráskou. Jak budeš mít další Břitvy na nabroušení, tak Ti je opět rád dám do pořádku a nabrousím. Je to moc fajn pocit, když se mi podaří oživit a provoznit Břitvy k příjemnému holení.
Přeji Ti pohodové holení, stále dobré ostří a vždy pevnou ruku.
Zdravím, Petr.
8-)
Břitva je jako život - dokud máš pevnou ruku, nemusíš mít obavy.
Uživatelský avatar
Rhinoceros
Příspěvky: 15
Registrován: 25 úno 2010, 12:11

Re: Ohlasy ohledně broušení a renovace Břitev - PetrS

Příspěvek od Rhinoceros »

Zdravím, břitevníci kolegové! Přišel mi balíček od Petra, v něm čtyři břitvy, z toho tři mé. Píšu se zpožděním, chtěl jsem napsat po oholení všemi do života znovu uvedenými nástroji. Je asi těžké se neopakovat. Všechny prošly testem "vlasovým" i na hubě. Výsledek-dokonalost! Břitvy byly citlivě zrestaurovány, tři přezuty do tropického dřeva, všechny nabroušeny na hubu. Absolutní spokojenost!
Místní znalci vědí, pro neznalé a začínající jako já, ještě dodatek. Perfektní služba za velmi přijatelnou cenu. Absolutně korektní jednání, vstřícnost, komunikace na osobní úrovni(osobní a vysoce lidské). Tedy pět hvězdiček z pěti, pro každého začínajícího jen doporučuji. Taky jsem se divil, že na předloktí holí a na papuli tahá...už vím proč. Břitva není nůž. Postrádám chlupy na předloktí, kvůli zkouškám kuchyňáků po broušení..ale nikdy se nezkusím kuchyňákem oholit. A hlavně- kuchyňák nabrousím...břitvu zatím nee. Ale budu se snažit. Díky za inspiraci Petře! No a samozřejmě za perfektně odvedenou práci a všechny ty diskuze kolem a kolem!
Rhino

PS: Čtvrtá z balíčku byla kolegova, co se přidal v rámci neživení České pošty.Pár hodin po předávce napsal: " Ty vole fajne jak cyp, bez jediné kapky krve, jen první oholení trvalo čtyři hodiny-tři a tři čtvrtě rozhodování, esli do toho fakt jít, zbytek holení."

Tedy díky Tvé práci je Ostrava mnohem krásnější! :lol:
Uživatelský avatar
PetrS
mentor
Příspěvky: 4418
Registrován: 14 lis 2008, 19:29
Bydliště: Česká Lípa

Re: Ohlasy ohledně broušení a renovace Břitev - PetrS

Příspěvek od PetrS »

Ahoj Rhino,
moc díky za krásné hodnocení mé práce :oops: . Jsem moc rád, že poprvé a tou První to bylo k plné spokojenosti. To poprvé tak zůstane příjemné minimálně na jeden "furt".
GRATULUJI.
Tobě i Tvému kolegovi též gratuluji a nejen k samotnému oholení, ale též k sebrání odvahy si přiložit ten "neznámý a ostrý předmět" na tvář. Mám pocit, že se tomu říká "překročit vlastní stín". Od teď už bude každé holení ve znamení dokonalé ostrosti. Tvoje hodnocení, že nůž není Břitva je podobné jako napsal náš kolega MUDr c. Břitvou lze operovat ale skalpelem se neoholíš. I když viděl jsem i holení nožem. Broušení a dosažení vysoké ostrosti je vysoce nakažlivé a jak Tě takový Bacilus Břitvomilus infikuje, tak je ámen.
Přeji Ti i Tvému kolegovi, stále dobré ostří a vždy pevnou ruku.
Zdravím, Petr.
8-)
Břitva je jako život - dokud máš pevnou ruku, nemusíš mít obavy.
Uživatelský avatar
Chrudos
Donátor
Příspěvky: 33
Registrován: 21 bře 2011, 19:26
Bydliště: Bludov

Re: Ohlasy ohledně broušení a renovace Břitev - PetrS

Příspěvek od Chrudos »

Jsem další, který, raději, než aby něco pokazil, poslal svoji břitvu do "ozdravovny" do České Lípy, k Mistru Petrovi, vrátila se mi Znovuzrozená, skoro jsem ji nepoznal. Je ve vynikající kondici, přetla vlas i můj vous. Taky už jsem na ozdravný pobyt zaslal další dvě Krásky :D
marure1
Příspěvky: 117
Registrován: 21 bře 2011, 12:43
Bydliště: Slovensko

Re: Ohlasy ohledně broušení a renovace Břitev - PetrS

Příspěvek od marure1 »

Krásna práca a brusenie neuveritelné ticho zavidím premýšlam nad kupou britvy tak viem kam ju dám nabrusit.... ;)
Britva je nástroj Gentlemana
Uživatelský avatar
PetrS
mentor
Příspěvky: 4418
Registrován: 14 lis 2008, 19:29
Bydliště: Česká Lípa

Re: Ohlasy ohledně broušení a renovace Břitev - PetrS

Příspěvek od PetrS »

Tvoje spokojené holení je i mou spokojeností Chrudoši.
Navíc když moje práce přispěje k trvalému vztahu k Tvé krásce, tak jsem moc spokojený.
Když jsi vyzkoušel tak už víš co znamená mé přání stále dobrého ostří.
Zdravím, Petr.

to marure1:
rád Ti nabrousím Břitvu do zrcadlova a přímo na tvář.
Zdravím, Petr.
8-)
Břitva je jako život - dokud máš pevnou ruku, nemusíš mít obavy.
Uživatelský avatar
kopsys
Příspěvky: 11
Registrován: 02 dub 2011, 20:12
Bydliště: Praha/Ostrožská Nová Ves
Kontaktovat uživatele:

Re: Ohlasy ohledně broušení a renovace Břitev - PetrS

Příspěvek od kopsys »

Jsem další velmi spokojený zákazník! Kvalita práce a rychlost vyřízení vypadají skoro nevýznamně vedle Petrova úžasně osobního přístupu, který se nedá vyvážit ničím, natož pak penězi. ;)
Břitvu mi krásně renovoval, vyleštil a nabrousil, vypadá teď jako nová a ještě líp holí :) Díky, Petře!
Uživatelský avatar
PetrS
mentor
Příspěvky: 4418
Registrován: 14 lis 2008, 19:29
Bydliště: Česká Lípa

Re: Ohlasy ohledně broušení a renovace Břitev - PetrS

Příspěvek od PetrS »

Jsem moc rád, že jsi spokojený s renovací a nabroušením.
Je to fajn pocit když vím, že bude Tvoje Kráska v Tvých rukách hýčkaná a bude žít Břitevnickým životem.
Přeji Ti stále dobré ostří a vždy pevnou ruku.
Zdravím, Petr.
8-)
Břitva je jako život - dokud máš pevnou ruku, nemusíš mít obavy.
stratom
Příspěvky: 10
Registrován: 19 led 2011, 12:17

Re: Ohlasy ohledně broušení a renovace Břitev - PetrS

Příspěvek od stratom »

Petře, moc díky za renovaci.Břitvám tvoje péče moc prospěla.Byl jsem mile překvapen, jak pečlive bylo vse zabaleno. Ted uz nebrání nic tomu, abych se jich chopil a naučil se s nimi hladce holit. Díky
Odpovědět

Zpět na „Služby PetraS“