Taylor of Old Bond Street

Mýdla, krémy a vůbec prostředky ze kterých můžeme tvořiti mydlinky
Odpovědět
Uživatelský avatar
Radgost
admin
Příspěvky: 3418
Registrován: 13 lis 2008, 15:29

Re: Taylor of Old Bond Street

Příspěvek od Radgost »

Mám možnost si nechat z Londýna dovézt nějaké mýdlo.
Co by jste mi Sparqu, Adrspachu doporučili?
adrspach
mentor
Příspěvky: 1772
Registrován: 05 pro 2008, 21:44

Re: Taylor of Old Bond Street

Příspěvek od adrspach »

Tezko rict. Muzes neco zkusit od Dr. Harris kdyz uz tady nekoho mas. Ja osobne zitra budu kupovat neco zase od TOBS.
Uživatelský avatar
sparq
brusič
Příspěvky: 530
Registrován: 10 úno 2009, 17:04

Re: Taylor of Old Bond Street

Příspěvek od sparq »

D.R.Harris Arlingon je docela OK pro velmi hladke oholeni, ale dokaze taky pekne palit. Pak mam rad Crabtree&Evelyn Nomad, prijde mi setrnejsi k pokozce, nez D.R.H. Pak mam par oblibenych americkych mydel, ktere asi v Londyne nenajdes. :)
Uživatelský avatar
Radgost
admin
Příspěvky: 3418
Registrován: 13 lis 2008, 15:29

Re: Taylor of Old Bond Street

Příspěvek od Radgost »

adrspach píše:Tezko rict. Muzes neco zkusit od Dr. Harris kdyz uz tady nekoho mas. Ja osobne zitra budu kupovat neco zase od TOBS.
Kolega tam jede jen na dovolenou. :D
Uživatelský avatar
Wiking
Příspěvky: 1548
Registrován: 13 úno 2011, 17:24
Bydliště: Česko-saské Švýcarsko

Re: Taylor of Old Bond Street

Příspěvek od Wiking »

Ja bych si nechal dovizt neco od 'Truefitt and Hill'
Pry to ma byt velmi dobra znacka.
Popripade jeste : Penhaligon's BLENHEIM BOUQUET Shaving Soap , ale..
Tady stoji 100gr mydlo 26€, coz me zavani premrstenosti.. :cry:
ale treba v Anglii je to za lepsi peniz.. :P
Tady je odkaz a nejaky shop: http://www.shoplondons.com/peblboshso10.html
"Byt zarostly je zvireci. Oholeni je znakem vyssi civilizace." Orig.: "Alles Behaartsein ist tierisch. Die Rasur ist das Abzeichen höherer Zivilisation."Arthur Schopenhauer, nemecky filosof, (* 22.2.1788 - † 21.9. 1860)
adrspach
mentor
Příspěvky: 1772
Registrován: 05 pro 2008, 21:44

Re: Taylor of Old Bond Street

Příspěvek od adrspach »

Truefitt & Hill jsou hned za rohem od TOBS cca 150 metru. nanestesti Penhaligon je dal v Covent Garden.
Uživatelský avatar
irenko
mistr brusič
Příspěvky: 523
Registrován: 29 pro 2009, 21:08
Bydliště: Strečno,Slovensko

Re: Taylor of Old Bond Street

Příspěvek od irenko »

Radyx píše:Tak jsem konečně našel mýdlo/krém kterému nemám co vytknout. Na doporučení kolegy Adrspacha že tady si určitě vyberu jsem jej zakoupil v pěkném obchůdku na St. James's street v Londýně. Výběr mi zkomplikovala veliká nabídka a nakonec jsem vybral krém je z Jermyn Street Collection pro citlivou pleť.
Kořeny výrobců mýdla Taylorů sahají do roku 1854 kdy otevřeli v Londýně holičství.
Až je vypotřebuji tak se dají objednat přes Inet a vzhledem k historii firmy nečekám že to přestanou zítra vyrábět tak že se zdá že má problém s mýdlem vyřešen. Ne že bych nechtěl stále ze zvědavosti zkoušet něco nového ale mám konečně něco co mě zaručeně udělá holení radostné!
Jinak nevím co více napsat, krásná krémová pěna, excelentní vůně která mě fakt bere, pěkná pleť po holení...
nikdy som si nemyslel, že za kozmetiku a ešte k tomu na holenie by som vyvalil takú sumu, ale keby toto bolo auto, tak je to Rolls-Royce, teda luxus,luxus a ešte raz luxus :D
na nákup som využil link ktorý pridal HonzaS
,,Neexistuje správne a nesprávne oholeníe."
Uživatelský avatar
Wiking
Příspěvky: 1548
Registrován: 13 úno 2011, 17:24
Bydliště: Česko-saské Švýcarsko

Re: Taylor of Old Bond Street

Příspěvek od Wiking »

irenko píše: nikdy som si nemyslel, že za kozmetiku a ešte k tomu na holenie by som vyvalil takú sumu, ale keby toto bolo auto, tak je to Rolls-Royce, teda luxus,luxus a ešte raz luxus :D
na nákup som využil link ktorý pridal HonzaS
Ktery link a na jake mydlo mas na mysli? Nejak to z Tveho prispevku neni rozumet.. sorry
"Byt zarostly je zvireci. Oholeni je znakem vyssi civilizace." Orig.: "Alles Behaartsein ist tierisch. Die Rasur ist das Abzeichen höherer Zivilisation."Arthur Schopenhauer, nemecky filosof, (* 22.2.1788 - † 21.9. 1860)
Uživatelský avatar
irenko
mistr brusič
Příspěvky: 523
Registrován: 29 pro 2009, 21:08
Bydliště: Strečno,Slovensko

Re: Taylor of Old Bond Street

Příspěvek od irenko »

ak je toto vlákno o TOBS a vložil som citát úplne prvého príspevku Radyxa o tomto kréme na holenie pre citlivú pleť a pridal reakciu?
tak?
asi o Barbuse to nebolo....

len pre istotu: TOBS Jermyn Street Collection for sensitive skin
link: http://www.traditionalshaving.co.uk/mal ... ving-Cream
PS: obdivujem Tvoju zanietenosť pre mydlá, úprimne klobúk dole kolega 8-)
,,Neexistuje správne a nesprávne oholeníe."
Uživatelský avatar
Wiking
Příspěvky: 1548
Registrován: 13 úno 2011, 17:24
Bydliště: Česko-saské Švýcarsko

Re: Taylor of Old Bond Street

Příspěvek od Wiking »

Ano, vim ze je tohle vlakno o TOBS, ale pise se tam celkem asi o 10 ruznych mydlech.. :-)
Takze jsem "bol vol'aký zmätený" :P
--
No, obcas vyzkousim nejaky to mydlo.. ale myslim ze vic jak 10-15 jsem jich jeste nemel.. to je nic.. jsou lidi co meli stovku mydel, to uz neni normalni :-) ((muj nazor))
Ony jsou proste dobry a mene dobry mydla, tak proc nevyzkouset co cloveku vyhovuje.. az najdu svoje mydlo, zustanu u neho..Proste musi byt MOC DOBRY a ne prilis drahy :lol:
"Byt zarostly je zvireci. Oholeni je znakem vyssi civilizace." Orig.: "Alles Behaartsein ist tierisch. Die Rasur ist das Abzeichen höherer Zivilisation."Arthur Schopenhauer, nemecky filosof, (* 22.2.1788 - † 21.9. 1860)
Odpovědět

Zpět na „Mýdla a krémy na holení“