Štětka DM balea jezevec

... štětky, misky a jiné propriety...
Odpovědět
Uživatelský avatar
Radgost
admin
Příspěvky: 3418
Registrován: 13 lis 2008, 15:29

Re: Štětka DM balea jezevec

Příspěvek od Radgost »

Nikdy jsem baleu nedržel v ruce, ale podle fotek bych typoval, že se jedná jen o jinak pojmenovaného Tweezermana.
Stejný výrobek pod jinou značkou.
dagou1
Příspěvky: 40
Registrován: 28 čer 2010, 12:20

Re: Štětka DM balea jezevec

Příspěvek od dagou1 »

Vymývám jí opravdu poctivě, navíc používám barbuchu, který není moc parfémovaný. Ale jednak používám olivový olej a myslím, že tím se chlupy trochu zatáhly a jednak jsem napsal, že nesmrdí tolik... Syrečky taky smrdí a přesto jsou dobré.
quincy
Příspěvky: 14
Registrován: 21 pro 2009, 00:04

Re: Štětka DM balea jezevec

Příspěvek od quincy »

takže je normální že štětka "smrdí"? jednu jsem si teď koupil, když byla suchá tak ok, ale jakmile jsem ji namočil, tak se objevil mě dost nepříjemný odér
Uživatelský avatar
PetrS
mentor
Příspěvky: 4418
Registrován: 14 lis 2008, 19:29
Bydliště: Česká Lípa

Re: Štětka DM balea jezevec

Příspěvek od PetrS »

To je Jezevcova prdelka - královská vůně noblesních Jezevčic ve vznešených rukojetích. :ugeek:
8-)
Břitva je jako život - dokud máš pevnou ruku, nemusíš mít obavy.
Uživatelský avatar
SoNNy
Příspěvky: 34
Registrován: 31 led 2011, 20:41

Re: Štětka DM balea jezevec

Příspěvek od SoNNy »

Jó ten "odér" je znak pravého jezevce :). Můžu tě uklidnit, po pár oholení štětka "nasákne" vůní mýdla, které používáš, a bude to úplně jiný level
Uživatelský avatar
Pedrosjan
Příspěvky: 301
Registrován: 04 čer 2011, 22:34
Bydliště: České Budějovice

Re: Štětka DM balea jezevec

Příspěvek od Pedrosjan »

a je tedy rozdíl,resp.je poznat mydlení a výsledek namydlení pravou jezevčí štětkou? ;) Již jsem jednu objednal,tak se těším,až dorazí... 8-) Když jsem jednu obyč.štětku měl před jistým časem,tak to bylo nic moc..,resp.jak píšete a čtu zde v tomto tématu,s tou pravou jezevčí je to o něčem jiném... :P
MERKUR Solingen - 37 001
Uživatelský avatar
Wiking
Příspěvky: 1548
Registrován: 13 úno 2011, 17:24
Bydliště: Česko-saské Švýcarsko

Re: Štětka DM balea jezevec

Příspěvek od Wiking »

Kolego Pedrosjane,
odpovim Ti trosku metaforicky.
Stetka z jezevcich chlupu,to je jako krasna masaz od thajske krasavice s malyma krasnyma rukama co na sobe krome nahrdelniku z kvetin nema vubec nic.. :D
No a stetka z prasecich stetin, to je jako masaz od 2 uniformovanych soudruhu z esenbe co maji v rukach pendreky :lol:
"Byt zarostly je zvireci. Oholeni je znakem vyssi civilizace." Orig.: "Alles Behaartsein ist tierisch. Die Rasur ist das Abzeichen höherer Zivilisation."Arthur Schopenhauer, nemecky filosof, (* 22.2.1788 - † 21.9. 1860)
Uživatelský avatar
Pedrosjan
Příspěvky: 301
Registrován: 04 čer 2011, 22:34
Bydliště: České Budějovice

Re: Štětka DM balea jezevec

Příspěvek od Pedrosjan »

Wiking píše:Kolego Pedrosjane,
odpovim Ti trosku metaforicky.
Stetka z jezevcich chlupu,to je jako krasna masaz od thajske krasavice s malyma krasnyma rukama co na sobe krome nahrdelniku z kvetin nema vubec nic.. :D
No a stetka z prasecich stetin, to je jako masaz od 2 uniformovanych soudruhu z esenbe co maji v rukach pendreky :lol:
:mrgreen: tak k tomu už asi není co dodat.... :lol:
MERKUR Solingen - 37 001
Uživatelský avatar
michal22
Příspěvky: 4
Registrován: 25 srp 2011, 18:18
Bydliště: Havířov
Kontaktovat uživatele:

Re: Štětka DM balea jezevec

Příspěvek od michal22 »

Zdravím,
Tak jsem se vydal do DM (odElan Havířov) na jezevca za 100. No a co jsem vyděl, to jsem vyfotil:
Obrázek
na té levé bylo napsáno, že je přírodní a na těch dvou dalších pak, že jsou z jezevce.
Obrázek
Tzn, že za těch 99 asi není jezevec? Před pár dny jsem dostal na svátek takovou kompaktní štětku, která bude umělá, nebo vepřová- to spíš (podle zápachu). Takže se s ní asi spokojím :).. Pěna přece musí jít udělat se všemi štětkami né?
Obrázek
Uživatelský avatar
Wiking
Příspěvky: 1548
Registrován: 13 úno 2011, 17:24
Bydliště: Česko-saské Švýcarsko

Re: Štětka DM balea jezevec

Příspěvek od Wiking »

Ta za 99,-kc kde pisou "Borste" je z prasecich stetin.
Ta za 179,-kc kde pisou "Dachshaar" je z jezevce.
Tedy, 179,-kc za jezevci stetku, to je opravdu nejlevnejsi mi znama cena!!
Nevim, jakou kvalitu zde lze ocekavat... ??
"Byt zarostly je zvireci. Oholeni je znakem vyssi civilizace." Orig.: "Alles Behaartsein ist tierisch. Die Rasur ist das Abzeichen höherer Zivilisation."Arthur Schopenhauer, nemecky filosof, (* 22.2.1788 - † 21.9. 1860)
Odpovědět

Zpět na „Pomůcky k holení“