Malý tip kde koupit řemen za dobrou cenu

Inzeráty, které již byly uzavřeny nebo ztratily aktuálnost
Zamčeno
Uživatelský avatar
Artifex
Příspěvky: 468
Registrován: 21 lis 2008, 16:38

Malý tip kde koupit řemen za dobrou cenu

Příspěvek od Artifex »

Nedávno jsem nakupoval na aukru nějaké drobnosti od uživatele Schyzak. Zaujalo mne že prodává i řemeny na břitvy, po dvou kusech za 120kč plus poštovné, tedy za 180kč. Kdo by měl zájem, pravidelně sledujte jeho aukce které jsou zde: http://aukro.cz/show_user_auctions.php?uid=6317675 Pro rychlé vyhledávání: předmět je vždy pojmenovaný jako (ctrl+c) POMŮCKA NA BROUŠENÍ BŘITVY 2 X (ctrl+v do hledání na aukru)
Prodejce je solidní, nakoupil jsem u něj už více věcí a spokojenost je maximální.

S dovolením si dovolím přidat jeho fotky zboží, jedna strana je textilní na bílou pastu, druhou stačí zaleštit flaškou leštilkou protože už na ní pasta je "od výrobce"
1.jpg
2.jpg
3.jpg
4.jpg
5.jpg
6.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Uživatelský avatar
Radgost
admin
Příspěvky: 3418
Registrován: 13 lis 2008, 15:29

Re: Malý tip kde koupit řemen za dobrou cenu

Příspěvek od Radgost »

Ano, na stejném místě jsem nakoupil tentýž řemen. Doporučuji.
Krapet jsem na něj z dálky cákl jemně konkor a zaleštil, jak píše Artifex.
Obtahuji na něm břitvy, které jsem právě sundal z brusného kamene a které pokračují na čistý řemen.

Jinak při koupi těchhle řemenů nemá smysl se vzájemně přehazovat, řekl bych, že jich má prodejce dost.
Jedná se asi o vyřazené vojenské válečné zásoby.
Uživatelský avatar
Artifex
Příspěvky: 468
Registrován: 21 lis 2008, 16:38

Re: Malý tip kde koupit řemen za dobrou cenu

Příspěvek od Artifex »

Taktak, pokud prodejce dočasně nemá tak za nějaký čas sežene.
Mushroom
Příspěvky: 277
Registrován: 13 led 2009, 14:31

Re: Malý tip kde koupit řemen za dobrou cenu

Příspěvek od Mushroom »

Dobrý den,
už to tu někde padlo, ale asi by bylo vhodné obecně hodit seznam našich nicků na webech s aukcemi, ať se nepřebíjíme. Sice jsme každý samostaný člověk, ale principem tohoto fóra je (mimojiné) sdružovat, že. I když zase soukromí je soukromí, že.. No jen navrhuji.
Uživatelský avatar
Radgost
admin
Příspěvky: 3418
Registrován: 13 lis 2008, 15:29

Re: Malý tip kde koupit řemen za dobrou cenu

Příspěvek od Radgost »

Na aukru jsem narazil na řemen o který nikdo nemá zájem (je vystaven již po několikáté).
Zřejmě proto, že je zařazen pod špatné vyhledávací slovo - ani "břitva" či "břitvy", ale do vyhledávače musíte zadat slovo "břitvu".

Pokud máte někdo zájem...

http://www.aukro.cz/item593467147_brous ... ml#gallery
motyka
Příspěvky: 10
Registrován: 19 úno 2009, 15:20

Re: Malý tip kde koupit řemen za dobrou cenu

Příspěvek od motyka »

Jen s tím aukrem možná trochu poradím. Vždy do vyhledávače zadávám "břitv*" ;-) Zobrazí se všechny - tedy pokud to někdo nenazve třeba "5 břitev".. Možná se tím připravuji o nějaké kousky, které byste jinak přehlédly, ale jsme kolegiální a hlavně, musíme si pomáhat :-) Kdybyste měl někdo ještě nějaký jiný tip na prohledávání aukra, určitě to ostatní (včetně mě :-)) ocení.
Motyka
red-dwarf
Příspěvky: 4
Registrován: 15 čer 2009, 15:14

Re: Malý tip kde koupit řemen za dobrou cenu

Příspěvek od red-dwarf »

Vyse zmineny remen jsem na Aukru bohuzel nestihl, zato jsem vydrazil (od tehoz prodejce) nasledujici pomucku pro obtahovani britvy. Dnes jsem ji vybalil z krabice, obtahl mou novou britvu (ac nova, holit se s ni nedalo) a sup na holeni. Vysledky byly nad ocekavani dobre. Me prvni holeni s britvou... Manzelka rikala, ze na jednicku to sice neni, ale na dva plus pry ano :) . Pro zajimavost uvadim, ze pred davnymi lety stal "reminek" 8Kcs/ks. Jinak na kazde te kolebce je jiny druh kuze. Ta tmavsi bere vic. Alespon se mi to tak jevi.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Uživatelský avatar
Artifex
Příspěvky: 468
Registrován: 21 lis 2008, 16:38

Re: Malý tip kde koupit řemen za dobrou cenu

Příspěvek od Artifex »

To máš naprostou pravdu, ta tmavší kůže je hrbolatější a ta světlejší hladší.
Zamčeno

Zpět na „Bazar - Archiv“