Katalog MERKUR Solingen

...lidově bagry a kotvy.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Slovak Boy
Příspěvky: 311
Registrován: 01 led 2011, 09:11
Bydliště: Humenné Slovensko

Katalog MERKUR Solingen

Příspěvek od Slovak Boy »

http://www.dovo.com/pdfs/MERKUR_web.pdf

objednavacie cisla sa zhoduju s tymi u Palasa.
Uživatelský avatar
Pedrosjan
Příspěvky: 301
Registrován: 04 čer 2011, 22:34
Bydliště: České Budějovice

Re: Katalog MERKUR Solingen

Příspěvek od Pedrosjan »

takový čistě technický dotaz.. :? -mohl bych se zeptat,jak jste u Palase objednávali? ;) Já v neděli vyplnil objednávku,zboží bylo normálně v košíku..-mýdlo,strojek..,štětka a objednávku odeslal-objevilo se mi že objednávka odeslána v pořádku a zároveň v mailu jsem měl,že objednávka byla zaregistrována..,má s tímto někdo nějaké zkušenosti,myslím kdo od Palase někdy něco kdy objednával..,sice je tam telefon a mohl bych zavolat,ale jedná se mi o to,zda to trvá déle,pokud se ozvou sami.. :roll:,o nějakém placení zatím nebyla žádná zmínka,tak nevím... :roll:,anebo zda má někdo z vás tip na nějaký slušný internet.obchod co se věcí pro holení zabývá..
MERKUR Solingen - 37 001
Uživatelský avatar
Slovak Boy
Příspěvky: 311
Registrován: 01 led 2011, 09:11
Bydliště: Humenné Slovensko

Re: Katalog MERKUR Solingen

Příspěvek od Slovak Boy »

Staci trochu vyckat. Palas to asi objednava. Trava to tak 1-2 tyzdne.
Platis pri prebierke posty.
U mna to fungovalo a som z SK
bender
Příspěvky: 7
Registrován: 12 črc 2011, 21:55

Re: Katalog MERKUR Solingen

Příspěvek od bender »

Chtěl bych se optat. Jaký byste mi doporučili strojek od této firmy? Nemám moc silné vousy a citlivější pokožku. Potřebuji ho místo břitvy když cestuji. Je jich v katalogu spousta a vůbec nevím jaký je mezi nimi rozdíl :D
Uživatelský avatar
Slovak Boy
Příspěvky: 311
Registrován: 01 led 2011, 09:11
Bydliště: Humenné Slovensko

Re: Katalog MERKUR Solingen

Příspěvek od Slovak Boy »

Napriek tomu velkemu vyberu odporucam len tieto dva typy: 34C pre jemne fuzy. 37C pre hrube fuzy - je o trochu agresivnejsi, ako 34C, ale nie velmi.
Oba strojceky su s kratkym uchopom. Kto chce silou mocou dlhy uchop, potom je presne to iste, ale s dlhym uchopom 38C a 39C.

Ak sa holite britvou a mate jemne fuzy, 34C Vam bude najviac vyhovovat. Vsetky tie drahe a prestavovacie strojceky holia vyborne. Ale o nic lepsie, ako 34C a 37C.
adrspach
mentor
Příspěvky: 1772
Registrován: 05 pro 2008, 21:44

Re: Katalog MERKUR Solingen

Příspěvek od adrspach »

Tak jsem neodolal a snad do tydne tu ten Futur bude.
Odpovědět

Zpět na „Holící strojky“