Wikinguv dlouhodoby TEST ZILETEK.

Vše o čepelkách
Odpovědět
Uživatelský avatar
Wiking
Příspěvky: 1548
Registrován: 13 úno 2011, 17:24
Bydliště: Česko-saské Švýcarsko

Wilkinson Sword

Příspěvek od Wiking »

K640_Wilkinson Sword.JPG
Wilkinson Sword

Naivne jsem se domnival, ze se jedna o anglickou ziletku, pohled na zadni cast baleni s adresou Schützenstraße 10, 42659 Solingen, Germany me vsak trosku zmatl. Na svych www. strankach maji ruzne adresy, podle toho v jakem jazyce si tu stranku otevrete.
Inu, jak uz to u techto nadnarodnich spolecnosti byva, pravdu se zde clovek malokdy dovi.

Cena: Zhruba 5,-Kc za 1 kus.
Muj nazor: Sice ""znackova"" presto vsak velmi podprumerna ziletka, ne prilis ostra. Dosahl jsem s ni v prumeru jen 3 (!!!) oholeni, lec vsechna oholeni byla nedukladna a hlavne neprijemna, z duvodu tuposti ziletky.
Pri takovem pomeru cena/vykon tuhle ziletku nemuzu v zadnem pripade doporucit, a v zadnem pripade nemam v umyslu si ji jeste nekdy koupit.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
"Byt zarostly je zvireci. Oholeni je znakem vyssi civilizace." Orig.: "Alles Behaartsein ist tierisch. Die Rasur ist das Abzeichen höherer Zivilisation."Arthur Schopenhauer, nemecky filosof, (* 22.2.1788 - † 21.9. 1860)
Uživatelský avatar
Wiking
Příspěvky: 1548
Registrován: 13 úno 2011, 17:24
Bydliště: Česko-saské Švýcarsko

Gillette Rubie Platinum Plus

Příspěvek od Wiking »

K640_IMGP7088.JPG
Gillette Rubie Platinum Plus

Ziletka ruske vyroby, vyrobena v St. Petersburgu. Samozrejme v licenci. Puvod firmy je snad jasny (Boston,USA)
Cena: kolem 4,-kc/kus
Prumerna, avsak solidni ziletka, se kterou se da zhruba 5-6x oholit, pri hodne stesti i 7x.
Muj nazor: Pokud vim, tato ziletka se neprodava v CR. Kdo vsak bude mit cestu do Ruska, ten at nevaha a kupuje.
Kvalita lehce prevysuje cenu, tudiz muzu tuhle ziletku doporucit.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
"Byt zarostly je zvireci. Oholeni je znakem vyssi civilizace." Orig.: "Alles Behaartsein ist tierisch. Die Rasur ist das Abzeichen höherer Zivilisation."Arthur Schopenhauer, nemecky filosof, (* 22.2.1788 - † 21.9. 1860)
Uživatelský avatar
Slovak Boy
Příspěvky: 311
Registrován: 01 led 2011, 09:11
Bydliště: Humenné Slovensko

Re: Wikinguv dlouhodoby TEST ZILETEK.

Příspěvek od Slovak Boy »

Mal som dobre skusenosti s Astra zelenou aj modrou, a tak som si kupil do zasoby oba druhy. Avsak modre ma sklamali. Kazdy balicek, co otvorim je tupy a neda sa tym holit.
Tie platinum su OK. Neviem, co sa stalo.
Uživatelský avatar
Wiking
Příspěvky: 1548
Registrován: 13 úno 2011, 17:24
Bydliště: Česko-saské Švýcarsko

Gillette 7 o' Clock

Příspěvek od Wiking »

K640_Gillette 7 o' Clock.JPG
Gillette 7 o' Clock Super Stainless

Ziletku vyrabi jak Rusko, tak Indie.
Cena: Ruzna, hodne kolisa dle mnozstvi + postovneho (e-bay). Zhruba ale 5,-kc/kus (+-)
Muj nazor: Opravdu kvalitni ziletka, zpocatku velmi ostra, dosahl jsem 9 oholeni, coz je solidni vykon.
I kdyz se tato ziletka v CR jiste nikde neprodava, muzu ji doporucit jako velmi dobrou.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
"Byt zarostly je zvireci. Oholeni je znakem vyssi civilizace." Orig.: "Alles Behaartsein ist tierisch. Die Rasur ist das Abzeichen höherer Zivilisation."Arthur Schopenhauer, nemecky filosof, (* 22.2.1788 - † 21.9. 1860)
Zipíno
Příspěvky: 1005
Registrován: 23 bře 2009, 08:09
Bydliště: Velim

Re: Derby

Příspěvek od Zipíno »

Wiking píše:
Žiletka DERBY
Ziletka turecke vyroby.
Cena: V SRN vychazi 1 kus na zhruba 8 Kc, (1 balicek = 5 ks = 1,70€) v Turecku je k dostani jiste mnohem levneji.
Osobne muzu tuhle ziletku do nejlepe doporucit, a neobavam se rici ze je to jedna z nejlepsich ziletek jake jsem kdy mel, presto ze se jedna cenove spise o ziletku stredni popr. nizsi cenove relace.
V pomeru ceny ku kvalite zde mnohonasobne prevysuje kvalita, coz cinni tuhle ziletku velmi atraktivni!!
Tak jsme s mojí přítelkyní vyzkoušeli tyhle žiletky a první dojem je: Mnohem ostřejší, než jiná nová žiletka, která se dá v ČR koupit!
671 grains of diplomacy-.50 BMG
Uživatelský avatar
Wiking
Příspěvky: 1548
Registrován: 13 úno 2011, 17:24
Bydliště: Česko-saské Švýcarsko

Perma-sharp super

Příspěvek od Wiking »

K640_K640_K640_IMGP8788.JPG
Perma-Sharp Super (Stainless)
Ziletka turecke vyroby.
Cena: Neznam, dostal jsem 1 ks na vyzkouseni.
Tato nenapadna ziletka je opravdu prekvapeni roku!
Je to neuveritelne, ale dokazal jsem se s ni oholit 16x! , cimz tahle ziletka muze konkurovat nejdrazsim a nejkvalitnejsi ziletkam z produkce solingenu.
Tim myslim 16 excelentnich, 100%nich oholeni, kdo by chtel, oholil by se jiste i vicekrat.
Skoda, ze se tahle ziletka da koupit snad jen v Turecku, popr. na e-bay.
Muj nazor: Jedna z nejkvalitnejsich ziletek jake jsem kdy mel, fantasticka kvalita!!
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Naposledy upravil(a) Wiking dne 20 říj 2011, 10:20, celkem upraveno 1 x.
"Byt zarostly je zvireci. Oholeni je znakem vyssi civilizace." Orig.: "Alles Behaartsein ist tierisch. Die Rasur ist das Abzeichen höherer Zivilisation."Arthur Schopenhauer, nemecky filosof, (* 22.2.1788 - † 21.9. 1860)
marure1
Příspěvky: 117
Registrován: 21 bře 2011, 12:43
Bydliště: Slovensko

Re: Wikinguv dlouhodoby TEST ZILETEK.

Příspěvek od marure1 »

Zaujimavá žiletka sem tam použijem ešte báger na doholenie fúzov pri nose :lol:
mám ešte obavy,že si odfiknem z nosa :roll: časom si snád zviknem žiletky používam
Astry tie sa daju zakúpit v hypermarketoch možno natrafím na nejakú inakšiu značku 8-)
Britva je nástroj Gentlemana
Uživatelský avatar
mikeborecek
Příspěvky: 121
Registrován: 27 čer 2011, 14:05
Bydliště: SK

Re: Wikinguv dlouhodoby TEST ZILETEK.

Příspěvek od mikeborecek »

Práve som pozeral cenu týchto žiletiek na ebay-i posúdte: http://cgi.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll?Vi ... 500wt_1156
8-)
Tomo
Příspěvky: 94
Registrován: 30 zář 2011, 21:28
Bydliště: Bratislava

Re: Wikinguv dlouhodoby TEST ZILETEK.

Příspěvek od Tomo »

Velmi ma zaujal test ziletiek. Je to krasna praca, velmi poucne. Holim sa sice britvou, ale skutocne klobuk dole tolko komplexnych informacii som o ziletkach este necital.
Berseg
Příspěvky: 50
Registrován: 11 říj 2011, 12:37
Bydliště: Ostrava

Re: Wikinguv dlouhodoby TEST ZILETEK.

Příspěvek od Berseg »

Zrovna mi domů dorazili dvoje žiletky, které ještě nejsou otestovány. Já na to testování nejsem ta správná osoba (mám celkem měkký vous), takže pokud by měl Wiking chuť a byl by ochotný tyto žiletky otestovat a napsat zde své dojmy, rád mu zašlu zkušební vzorky.
Pokud tedy má chuť testovat, ať mi napíše svou adresu přes SZ, obratem zašlu vzorky ;) .

Jedná se o tyto žiletky:
http://www.ziletky.cz/2204-astra-kerami ... letky-5ks/
http://www.ziletky.cz/2137-laser-super- ... etky-10ks/
Odpovědět

Zpět na „Čepelky (žiletky)“