Skupinovy nakup BRITVY REVISOR ze Solingenu

Zamčeno
mons
Příspěvky: 942
Registrován: 13 led 2011, 21:30
Bydliště: Praha

Re: Skupinovy nakup BRITVY REVISOR ze Solingenu

Příspěvek od mons »

U mne vše v pořádku. Díky.
Uživatelský avatar
Wiking
Příspěvky: 1548
Registrován: 13 úno 2011, 17:24
Bydliště: Česko-saské Švýcarsko

Re: Skupinovy nakup BRITVY REVISOR ze Solingenu

Příspěvek od Wiking »

Pekne sobotni dopoledne preji..
Kolegove Mikeborecek, Jiri.k a Lug prave obdrzeli SZ nebo meil s financnimy rozpocty :o
Kolegove Mons, Meny a Relka plati osobne.
Po zkontrolovani udaju a potvrzeni ze se nikde nestala zadna chyba objednavam u Revisora!!!!!!!!!
Rad bych objednal v pondeli (za 2 dny) v 9:00 rano, tudiz by me potesilo kdyby do te doby veskere odpovedi uz obdrzel.
Dekuji.. Ludwig
"Byt zarostly je zvireci. Oholeni je znakem vyssi civilizace." Orig.: "Alles Behaartsein ist tierisch. Die Rasur ist das Abzeichen höherer Zivilisation."Arthur Schopenhauer, nemecky filosof, (* 22.2.1788 - † 21.9. 1860)
jiri.k
Příspěvky: 143
Registrován: 25 říj 2009, 09:45
Bydliště: ceska skalice
Kontaktovat uživatele:

Re: Skupinovy nakup BRITVY REVISOR ze Solingenu

Příspěvek od jiri.k »

koruny se uz prevadeji, tesim se jak mimino na Jeziska.
Ženy a břitvy mají jedno společné. Tupé nestojí za nic...
Darovane břitvě na zuby nekoukej.
Uživatelský avatar
mikeborecek
Příspěvky: 121
Registrován: 27 čer 2011, 14:05
Bydliště: SK

Re: Skupinovy nakup BRITVY REVISOR ze Solingenu

Příspěvek od mikeborecek »

Peniažky by mali prísť v pondelok (príkaz som zadal dnes). A tú radosť mi vzal z jazyka kolega predomnou (fakt sa teším ako malý chlapec na Ježiška, keď som ešte veril, že Ježiško nosí darčeky - teraz to bude Ludvig :P )
Uživatelský avatar
relka
Příspěvky: 721
Registrován: 21 lis 2008, 17:28
Bydliště: Praha

Re: Skupinovy nakup BRITVY REVISOR ze Solingenu

Příspěvek od relka »

U mne dobrý.
Nastal čas, kdy nové nevyhovující je nahrazováno starým osvědčeným.
Uživatelský avatar
Wiking
Příspěvky: 1548
Registrován: 13 úno 2011, 17:24
Bydliště: Česko-saské Švýcarsko

Re: Skupinovy nakup BRITVY REVISOR ze Solingenu

Příspěvek od Wiking »

Takze kratka rekapitulizace stavu a hlaseni o tom jak se veci maji:
Komunikace s firmou Revisor je na ne prilis dobre urovni,a pripomina komunikaci s pacienty z choromyslince. :o
Dne 5.9. jsem poslal dotaz zda jsou vsechny Britvy k dispozici, a jeste tyz den mi prisla odpoved, ze vsechno maji.
No parada!
14.9. mi dosel meil, ze Monsova Britva neni k dispozici.
Krome toho jsem zjistil, ze ty odkazy : (tohle) http://www.revisor-solingen.de/html/6-8_28.html
se posunuly a ukazuji jine Britvy s jinyma cenama. Takze jsem vse vyhledal dle poradovych cisel, ty zustaly stejny, nastesti.. Taktez aktualizace dostupnosti Britev je u nich na velmi nizke urovni. U nekterych je sice napsano "SOLD", jako ze jsou prodany, ale ja jsem vybiral vzdy z tech co byly v dobe objednani pres meil vzdy k mani.. ach jo.
Dne 16.9. dopoledne si jeden z Vas objednal jednu Britvu, ale odpoledne mi napsal ze by prece jen chtel jinou.
Jenze ten den jsem v poledne musel odjet a o vikendu jsem nebyl na pocitaci.
Vzhledem k tomu ze se to byl patek odpoledne, odepsal Revisor az 19.9., a to jen ze to, ze Monsova Britva (v poradi jiz druha!!) opet neni k dispozici.
Takze v pondeli jsem zaroven napsal o stornu jedne patecni britvy a objednavce nove.
Zaroven jsem pozadal pana Kronenberga, aby byl tak laskav, a sdelil mi kdy bude na telefonu, te chci objednat telefonicky, nebot objednani meilem u nich temer postrada smysl.. clovek objedna Britvu, a 3 dny pozdeji dojde meil ze ji nemaji.. :x objedna dalsi.. a za 3 dny napisou co? To stejne.. :lol:
No, a pan Kronenberg mi napsal, ze az do 2.10. ze sluzebnich duvodu nebude na telefonu...???
Jestli bude vyrizovat objednavky nebo ne, to nenapsal..
Co to ma znamenat, to nevim.. V srpnu meli podnikovou dovolenou, asi 4 nebo 5 tydnu, a cela firma byla zavrena..
Tak snad zase nekam nejeli??? :lol: To uz by bylo na me trochu moc..
Tak doufam ze to tam za nej bude resit nejaky zastupce..
Takze momentalne cekam na odpoved, zda -li je Britva 6-0009 za 146,-€ k dispozici, a jakmile odpovi, prevedu penize a do 3 dnu by mela byt zasilka u me..

Jinak moje komunikace s Revisore od 12. srpna k dnesnimu dni obnasi celych 20 meilu, (a jeste vse neni vyrizeno) :roll: Takze kdo ma zajem, rad mu je preposlu!
Takze tak.. totalni neschopnost..
Ludwig
"Byt zarostly je zvireci. Oholeni je znakem vyssi civilizace." Orig.: "Alles Behaartsein ist tierisch. Die Rasur ist das Abzeichen höherer Zivilisation."Arthur Schopenhauer, nemecky filosof, (* 22.2.1788 - † 21.9. 1860)
Uživatelský avatar
Radgost
admin
Příspěvky: 3418
Registrován: 13 lis 2008, 15:29

Re: Skupinovy nakup BRITVY REVISOR ze Solingenu

Příspěvek od Radgost »

No alespoň odpověděli.
Do firmy DOVO jsem psal třikrát a dodnes jsem se nedočkal odpovědi. :roll: :lol:
Uživatelský avatar
Wiking
Příspěvky: 1548
Registrován: 13 úno 2011, 17:24
Bydliště: Česko-saské Švýcarsko

Re: Skupinovy nakup BRITVY REVISOR ze Solingenu

Příspěvek od Wiking »

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vazeni Kolegove!!!
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
To co ted budete cist, neni ani pokus o hloupy vtip, ani nevydareny zert nebo zpozdeny april.
Je to bohuzel pravda!!


Firma Revisor mi poslala fakturu, ve ktere byly 3 chyby, (1 jina Britva nez objednana, 1 chybela uplne a jen 1x strenky misto 2x)
Odepsal jsem SLUSNYM !! meilem, (21 meil v poradi) a dovolil jsem si je upozornit na jejich chyby v objednavce, dal svuj telefon a poprosil je aby me zavolali a vyresilo se to telefonicky, nebot me 2x napsali ze ta urcita Britva je k mani, a po objednavce mi 2x napsali ze Britva k mani neni.. Vse mam pisemne v meilech!!

Misto odpovedi se mi dostalo 2 radkoveho textu: "Faktura byla kompletne stornovana, a uz si u nas nic neobjednavejte ani ted, ani v budoucnosti"!!!!!!!!!! To si nedelam srandu!!
Tak jsem 2x zavolal do Revisora, a chtel to vyridit telefonicky, ale majitel pan Kronenberg tam cely den nebyl.
Zanechal jsem vzkaz (2x) aby me zavolal zpet, je 16:10 a nikdo nevolal.
To je nehorazna drzost, a kdyby me tohle nekdo rekl, ze se mu to v Nemecku stalo, asi bych mu neveril.

Takze co ted??? Co mam delat?

Dle meho nazoru jsou jen 2 moznosti.
1.) Objedname nekde jinde. Napr tady? : http://www.rasiermesser-shop.de/
2.)Vratim Vam penize, ktere jste mi poslali na konto.
Treti moznost me nenapada.

Ctyri z Vas me sverili svoje penize, jedna se o nekolikatisicove polozky. Ty jsou ted u me na konte.
Podvodnik nejsem, takze se o ne bat nemusite :mrgreen:

Prosim o Vase odpovedi..... Ludwig
PS: Kolego Radgoste, napis me SZ, nebo meila na " Ludwig@pivar.cz " popis o co jde, o jaky dotazy, jaky je problem,atd.., ja tam zavolam. Treba to vyresim ja..
"Byt zarostly je zvireci. Oholeni je znakem vyssi civilizace." Orig.: "Alles Behaartsein ist tierisch. Die Rasur ist das Abzeichen höherer Zivilisation."Arthur Schopenhauer, nemecky filosof, (* 22.2.1788 - † 21.9. 1860)
marure1
Příspěvky: 117
Registrován: 21 bře 2011, 12:43
Bydliště: Slovensko

Re: Skupinovy nakup BRITVY REVISOR ze Solingenu

Příspěvek od marure1 »

Je to smutné ,že v dnešnej dobe si tak vážia zákaznika :evil: :( ešte aj taká
stará firma tak to už nejako vydržte prajem skoré vybavenie čo už iné ostáva :roll:
Britva je nástroj Gentlemana
adrspach
mentor
Příspěvky: 1772
Registrován: 05 pro 2008, 21:44

Re: Skupinovy nakup BRITVY REVISOR ze Solingenu

Příspěvek od adrspach »

Pouze firma je stara ne majitel. Mozna by se oplatilo aby to nektery se zucastnenych vrazil na SRP. To by se asi pan majitel zacal zajimat.
Zamčeno

Zpět na „Skupinové nákupy“