Břitvy ve filmu a v umění vůbec

Videa naše i cizí týkající se Břitvy
Odpovědět
Uživatelský avatar
Pedrosjan
Příspěvky: 301
Registrován: 04 čer 2011, 22:34
Bydliště: České Budějovice

Re: Břitvy ve filmu a v umění vůbec

Příspěvek od Pedrosjan »

clemo píše:A taky souhlas s tim, ze Burton je skvely reziser. A vite, kdo jeste je supr reziser? Tarantino. Ten ma tech scen vic (ja znam 2), takze napoveda cislo 2: uz jsme tady resili, ze pres kost britva nopronikne. Zato chrupavku proreze snadno. Kdo uhodne?
no já nevím...,sakra... :lol: :roll: ,jak se to jen jmenovalo,no hrál tam Travolta s tím... :roll: ,nevzpomenu si...,jinak jasně Tim Burton má dobré filmy,vždyť je to také "dvorní režisér"Deppa-krom zmíněného spolu "udělali"Střihorukého Edwarda,Ospalou Díru,Karlíka.......atd..atd...
MERKUR Solingen - 37 001
Kevar
Příspěvky: 36
Registrován: 18 úno 2011, 21:53

Re: Břitvy ve filmu a v umění vůbec

Příspěvek od Kevar »

clemo píše:A taky souhlas s tim, ze Burton je skvely reziser. A vite, kdo jeste je supr reziser? Tarantino. Ten ma tech scen vic (ja znam 2), takze napoveda cislo 2: uz jsme tady resili, ze pres kost britva nopronikne. Zato chrupavku proreze snadno. Kdo uhodne?
Zrovna jsem to viděl. Reservoir Dogs je super film :) Nechtěl bych, aby mi takhle někdo oholil hlavu i s ušima :D
spin90
Příspěvky: 40
Registrován: 24 pro 2009, 20:18

Re: Břitvy ve filmu a v umění vůbec

Příspěvek od spin90 »

Aj vo filme Sedem samurajov je par scen, kde sa pouziva na holenie hlavy britva japonskeho stylu.
Uživatelský avatar
clemo
Příspěvky: 46
Registrován: 06 říj 2010, 22:06
Bydliště: Banka (SK)

Re: Břitvy ve filmu a v umění vůbec

Příspěvek od clemo »

Pedrosjan píše:no já nevím...,sakra... :lol: :roll: ,jak se to jen jmenovalo,no hrál tam Travolta s tím... :roll: ,nevzpomenu si...
Tam co hral Travolta, tam jsem britvu nezahlednul :shock: (a to jsem to videl vic nez 4-5 krat). Tady vsak figuruje moje nejoblibenejsi postaava cele svetove kinematografie, Winston Wolfe alias "the Wolf" v podani Harveye Kietela. A vsadim svoji nejlepsi bridlici na to, ze ten pan se holi britvou.
no jo, kdyby tady byl smajlik s kafem, uz davno mam udelanou signaturu "lots of cream, lots of sugar" a pak jeste smajlik leticiho ptacka a za tim "It's 30 minutes away, I'll be there in ten"
Uživatelský avatar
valentin75
Donátor
Příspěvky: 437
Registrován: 04 dub 2011, 13:09

Re: Břitvy ve filmu a v umění vůbec

Příspěvek od valentin75 »

30 Prípadov majora Zemana-Studna.
30pmzstudna.jpg
Alibi na vode (1965)
alini na vode.jpg
Pavučina(1986)
pavucina.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Palo
Uživatelský avatar
valentin75
Donátor
Příspěvky: 437
Registrován: 04 dub 2011, 13:09

Re: Břitvy ve filmu a v umění vůbec

Příspěvek od valentin75 »

Botostroj (1954)
botostroj.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Palo
Uživatelský avatar
clemo
Příspěvky: 46
Registrován: 06 říj 2010, 22:06
Bydliště: Banka (SK)

Re: Břitvy ve filmu a v umění vůbec

Příspěvek od clemo »

obrazky!!! like like like....

A vubec, zminoval jsem uplne prvni epizodu How I met your mother? Uplne prvni zaber na Barneyho je, jak sedi u holice. Akurat to tvurci podelali a nechali pitomeho komparzistu - holice stirat penu z hladke tvare pod tak debilne tupym uhlem, ze bych tu scenu nejradsi vytesnil. To bych ale nemohl byt takovy magor do toho serialu, ze ano.

Uživatelský avatar
irenko
mistr brusič
Příspěvky: 523
Registrován: 29 pro 2009, 21:08
Bydliště: Strečno,Slovensko

Re: Břitvy ve filmu a v umění vůbec

Příspěvek od irenko »

posunúť na približne 28-mu minútu 8-)
,,Neexistuje správne a nesprávne oholeníe."
Uživatelský avatar
Pedrosjan
Příspěvky: 301
Registrován: 04 čer 2011, 22:34
Bydliště: České Budějovice

Re: Břitvy ve filmu a v umění vůbec

Příspěvek od Pedrosjan »

jo,jo Hřbitov pro cizince je klasika... 8-) ,já ten film ještě nikdy neviděl,až myslím v létě ho dávali tak jsem se kouknul.Bylo to při příležitosti nějakého medailonu p.Dvořáka a rozhodně jsem nebyl zklamán!Zvlášť když je tam tak pěkně popsáno a hlavně i vizuelně popsáno holení a holičství vůbec,jelikož hlavní hrdina se tím vlastně kus života živí... ;)
MERKUR Solingen - 37 001
Uživatelský avatar
valentin75
Donátor
Příspěvky: 437
Registrován: 04 dub 2011, 13:09

Re: Břitvy ve filmu a v umění vůbec

Příspěvek od valentin75 »

Ostře sledované vlaky 1966
osv.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Palo
Odpovědět

Zpět na „Videa“