Ohlasy na broušení a renovace Břitev - PetrS

Odpovědět
jiri.k
Příspěvky: 143
Registrován: 25 říj 2009, 09:45
Bydliště: ceska skalice
Kontaktovat uživatele:

Re: Ohlasy ohledně broušení a renovace Břitev - PetrS

Příspěvek od jiri.k »

už víc nez hodinu krájim vlasy a nemužu pochopit tu ostrost. LUP...!!! a vlas je pryč...
Ženy a břitvy mají jedno společné. Tupé nestojí za nic...
Darovane břitvě na zuby nekoukej.
Uživatelský avatar
PetrS
mentor
Příspěvky: 4418
Registrován: 14 lis 2008, 19:29
Bydliště: Česká Lípa

Re: Ohlasy ohledně broušení a renovace Břitev - PetrS

Příspěvek od PetrS »

A vo vo tom to je. :D
Teď už jenom tu ostrost udržovat.
8-)
Břitva je jako život - dokud máš pevnou ruku, nemusíš mít obavy.
mons
Příspěvky: 942
Registrován: 13 led 2011, 21:30
Bydliště: Praha

Re: Ohlasy ohledně broušení a renovace Břitev - PetrS

Příspěvek od mons »

Tak jsem konečně dorazil domů, a hned jsem se pustil do svého strniště
mýdlo Instit Karité, břitva Wacker / neuvěřitelně nabroušená v Č. Lípě /, voda po holení Genteman Ch.
a na závěr sklenka Mathusalem Ron GR a vítězný doutník Romeo a Julliet se zvukovým doprovodem
Čtvera ročních dob. Prostě paráda. Děkuji všem zúčasněným, Wikingovi, PetroviS, Artiflexovi, Fidelovi, Vivaldimu.
Pánové je proč žít. :D :D :D
Uživatelský avatar
PetrS
mentor
Příspěvky: 4418
Registrován: 14 lis 2008, 19:29
Bydliště: Česká Lípa

Re: Ohlasy ohledně broušení a renovace Břitev - PetrS

Příspěvek od PetrS »

Život je nádherný Monsi a když si jej umíme vychutnat, tak je to slast.
Gratuluji ke spokojenosti a zdravím, Petr.
8-)
Břitva je jako život - dokud máš pevnou ruku, nemusíš mít obavy.
viajero
Příspěvky: 6
Registrován: 14 říj 2011, 23:31

Re: Ohlasy ohledně broušení a renovace Břitev - PetrS

Příspěvek od viajero »

Pozdrav s Polska.
PetrS pro mě nabrousil dvě Břitvy a jednou dal do novych střenek.
Co bych měl říct ...
Možná jenom to, že mu zítra posílám tři další :)
Obtahovaky jsou taky bezvadné - sama radost.
Uživatelský avatar
PetrS
mentor
Příspěvky: 4418
Registrován: 14 lis 2008, 19:29
Bydliště: Česká Lípa

Re: Ohlasy ohledně broušení a renovace Břitev - PetrS

Příspěvek od PetrS »

Tvoje spokojenost viajero, je mi největší pochvalou.
Ať Ti Tvoje Krásky přinesou spoustu fajnových oholení.
Těším se na další Tvoje Krásky a už na ně tady též čeká Tvůj hrníček na pěnu co poslal Mushroom.
Na řemenech Ti přeji spokojené obtahování a stále dobré ostří.
Zdravím, Petr.
8-)
Břitva je jako život - dokud máš pevnou ruku, nemusíš mít obavy.
Uživatelský avatar
Wiking
Příspěvky: 1548
Registrován: 13 úno 2011, 17:24
Bydliště: Česko-saské Švýcarsko

Re: Ohlasy ohledně broušení a renovace Břitev - PetrS

Příspěvek od Wiking »

Zhruba pred mesicem a pul jsem se rozhodl pro nakup Britvy. I kdyz se jednalo o 50 let starou Henckels-Zwilling, opticky jsem si myslel ze jde o novou, popr. velmi zanovni Britvu. :roll:

Az oko zkuseneho brusice Britev PetraS si ji dukladne prohledlo a jeho usta rekla: "Skvely stav na Britvu z 50-tych let" Byl jsem trosku rozcarovan, nebot jsem nevedel co si mam myslet.. co jsem to koupil za vetes? :evil:
..inu absolutni Britevnik-zacatecnik z nulovymi znalostmi!! Kdyby mi prodali z jedne strany zbrouseny pilnik mezi dvema drevenymi dyhami z krabice od mandarinek, a rekli ze je to XXL Britva, koupil bych to, a byl snad i stastny :D

Ale ruce Mitra brusice PetraS udelaly z tehle min. 50let stare veci opravdu obdivuhodny nastroj, ke kteremu muzu vzhlizet s laskou, ale samozrejme i s respektem.
Jako absolutni zacatecnik, jakemu snad nemohlo byt rovno (nikdy jsem nikde na zivo nikoho nevidel, jak se holi Britvou! - tohle tvrzeni snad mluvi za vse!!) jsem si predsevzal se poprve oholit v pritomnosti starych ostrilenych Britevniku (Artifex, popr. Meny) , nebot dobra rada je vzdy nad zlato- jenze osud tomu chtel jinak, a jak se ocitl zase zde doma, se zenou a malou dceruskou. Inu, spis by neandrtalec nekomu vysvetlil princip kvantove fyziky, nez aby tyhle 2 me poradily jak se oholit britvou!

Nuze.. nezbylo me nic jineho, nez si pustit nekolik videi na "jutubu" pozorne se na ne podivat a potom se zamknout v koupelne a zkusit byt lezerne-elegantni tak jak ti chlapici z tech videi..
No.. na prvni oholeni jsem nemohl byt pysny, ale kdybych se natocil a dal to na jutub, jiste bych dostal alespon nejakou cenu utechy od nejakeho spolku masochistu a sebeposkozovacu. Vypadal jsem jako po ferovce s holyma rukama proti trem pitbulum, a navic oholeni bylo nedukladne ze nakonec jsem jeste cely oblicej musel prejet bagrem, protoze byt u zrcadla dyl nez superstar pred castingem, a pak jeste vyjit nedukladne oholen, to by hrube pokorilo moji muzskou pychu a v ocich me zeny bych se citil jak nablbly pubescent.

Jeste ze jsem mel doma tolik kamence, ktery normalne nepouzivam!!! Nobelovu cenu tomu, kdo vymyslel kamenec!!!
Konstatovani me zenusky: "No myslela jsem si ze budes vypadat hur" me pozvedlo az do vysin nebeskych, a rekl jsem si ze to nevzdam!

Druhe holeni uz bylo o trochu lepsi, i kdyz horni ret a brada mi pripadly jako britvouneoholitelna mista, a tak jsem je musel dokoncit bagrem. Ale tvare jsem mel jak slabikare! Sice ruzove a mirne odrane, ale nekrvacejici!
Treti, ctvrte a pate holeni sice taky jeste nebylo jak ta z jutubu, ktera trvaji 2:20, ale kazdopadne netrvalo dele nez 10 minut!
... No a dnes, dnes uz ty holeni ani nepocitam.. mozna jich bylo 8, mozna 9, mozna ze uz 10.... a posledni 2 jsem nemusel zakoncovat bagrem! Kazdopadne stale jeste nedosahuji tech 2 minut a 20 vterin.. ale co na tom.. holim se Britvou, protoze me to bavi, a ne abych trumfnul nejakyho chlapika z jutubu..

Takze, mily PetreS, mockrat Ti dekuji za nabrouseni me Britvy, ktera se mi zdala nejprve az "moc ostra" ale kazdopadne jsem tu ostrost zvladl, a pomalu si na ni zacinam zvykat!
Kdyby vsichni delali svoji praci tak, jak PetrS brousi Britvy, tak by jsme zili v raji, a ne na zemi!
Non omnia possumus omnes!
Ale nabrousit Britvu, to PetrS umi, a to tak, ze jsem poznal novou dimenzi ostrosti, o ktere se mi ani nesnilo!
"Byt zarostly je zvireci. Oholeni je znakem vyssi civilizace." Orig.: "Alles Behaartsein ist tierisch. Die Rasur ist das Abzeichen höherer Zivilisation."Arthur Schopenhauer, nemecky filosof, (* 22.2.1788 - † 21.9. 1860)
Uživatelský avatar
PetrS
mentor
Příspěvky: 4418
Registrován: 14 lis 2008, 19:29
Bydliště: Česká Lípa

Re: Ohlasy ohledně broušení a renovace Břitev - PetrS

Příspěvek od PetrS »

Ahoj Wikingu,
GRATULUJI TI K ZAHÁJENÍ HOLENÍ BŘITVOU. Od teď bude každé další holení lepší a lepší. Nad spoustou míst už nebudeš muset přemýšlet jak Břitvu nasadit a kudy táhnout. Začneš přesně rozeznávat zda máš dostatečně změkčené vousy namydlením, či to těžší holení způsobuje potřeba lépe obtáhnout Břitvu nebo pozměnit náklon čepele. Taky budeš vnímat pohodu a relax při holení. Doposud to bylo napětí z nového a neznámého. Taky si budeš lépe vychutnávat ostrost, protože už se jí nebudeš obávat ale naopak, spokojeně užívat. Prostě - BUDEŠ SE HOLIT BŘITVOU.
Děkuji Ti za krásné ohodnocení mého nabroušení Tvé Krásky. Jsem moc rád, že jsi spokojený a že Tvé první holení se Ti povedlo. Těch pár kapek krve, to je láska spečetěná krví a taková vydrží na furt.
Přeji Ti stále dobré ostří a vždy pevnou ruku.
Zdravím, Petr.
8-)
Břitva je jako život - dokud máš pevnou ruku, nemusíš mít obavy.
Qarter
Příspěvky: 119
Registrován: 05 pro 2010, 15:27
Bydliště: Praha

Re: Ohlasy ohledně broušení a renovace Břitev - PetrS

Příspěvek od Qarter »

Takže,i já se musím připojit ke chvalozpěvům na našeho Pana Mistra!Nedávno se mi vrátily z Lázní v České Lípě moje čtyři Dámy.Dvě z nich si tam dokonce pořídily kompletní oblečení! :o :shock: Ale i Ony dvě, které se vrátily ve starém ,zářily nevšední krásou!A všechny ,abych tak řekl,měly nádherně "vybroušené" chování na mé tváři!!Teď se blýskají před ostatními v mém "harému" a i ty se teď nemohou dočkat ozdravného pobytu u Mistra. ;) Takže abych uzavřel tuto tirádu:jdu si vybrat milenku pro dnešní večer :oops: Mistře díky!!
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Uživatelský avatar
PetrS
mentor
Příspěvky: 4418
Registrován: 14 lis 2008, 19:29
Bydliště: Česká Lípa

Re: Ohlasy ohledně broušení a renovace Břitev - PetrS

Příspěvek od PetrS »

Ahoj Quartere,
jsem moc rád, že se Ti Tvoje Krásky líbí a hlavně, že se Ti s nimi dobře holí. Střenky s klínkem a Buloky dodaly Tvým Dámám noblesní vzhled a tak máš velmi půvabný harém.
Přeji Ti stále dobré ostří a vždy pevnou ruku.
Zdravím, Petr.
8-)
Břitva je jako život - dokud máš pevnou ruku, nemusíš mít obavy.
Odpovědět

Zpět na „Služby PetraS“