Internetové obchody-skúsenosti.

Odpovědět
mons
Příspěvky: 942
Registrován: 13 led 2011, 21:30
Bydliště: Praha

Re: Internetové obchody-skúsenosti.

Příspěvek od mons »

Pánové v http://www.tbobchod.cz/Truefitt-Hill/ jsem zjistil, že byl doplněn sortiment v holících mýdlech v řadách Grafton, Trafalgar, 1805. Podlehl jsem pokušení a objednal v pátek Trafalgar.
Využil jsem osobní odběr, je pondělí a už jsem se s ním oholil. Neuvěřitelná rychlost dodání.
Podotýkám, že mi ho pán přivezl na sjednané místo v Praze. Kulím očka ještě teď. :o
adrspach
mentor
Příspěvky: 1772
Registrován: 05 pro 2008, 21:44

Re: Internetové obchody-skúsenosti.

Příspěvek od adrspach »

Donedavna jsem pouzival hlavne TOBS, ale po tom co jsem neodolal a zkusil T&H asi posetrim a poridim vice z jejich sortimentu.
mons
Příspěvky: 942
Registrován: 13 led 2011, 21:30
Bydliště: Praha

Re: Internetové obchody-skúsenosti.

Příspěvek od mons »

Ano dá se říci, že po vyzkoušení musím přiznat, že ty kluci anglický umí a ví co a jak udělat / v holení / :lol:
Uživatelský avatar
dovo
Příspěvky: 18
Registrován: 17 úno 2012, 14:48
Bydliště: Slovensko

Re: Internetové obchody-skúsenosti.

Příspěvek od dovo »

Nakupoval uz niekto, prosim, z obchodu:
http://www.olivia-seife.de/shop/hwherre ... dmugs.html
Hladal som na fore, ale neuspesne. Nasiel som ho nahodou pri hladani vhodneho puzdra na mydlo a tu je kovove po 1,5€ alebo luxusnejsie keramicke za 18€ nehovoriac o rucne robenych mydlach. Nazvy v zlozeni mi nic nehovoria, ale vraj su prirodne. Pri cene 9€ za 100g to neznie vobec zle :)
http://www.olivia-seife.de/shop/herren/ ... eifen.html
Dakujem za reakcie
Uživatelský avatar
Wiking
Příspěvky: 1548
Registrován: 13 úno 2011, 17:24
Bydliště: Česko-saské Švýcarsko

Re: Internetové obchody-skúsenosti.

Příspěvek od Wiking »

Pani Olivia je jiste solidni duveryhodna osoba,o tom neni pochyb ale jeji mydla, stejne jako ostatni mydla vsech domacich varicu mydel napr. Waldfussel, jejiz mydla jsme zde testovali jsou spise koupelova, telova mydla. (Oni ti varici je sice nazyvaji holicimi mydly, ale vykladani pohadek neni zlocin) Ty se od holicich mydel lisi tim, ze maji mensi penivost. O hodne mensi nez si dokazes predstavit. Popr. vyzaduji az neuveritelnou zrucnost a dlouhou dobu pri slehani peny...
Pravda je, ze teoreticky se da oholit i bez peny, na svete existuji i zcela nepenive kremy na holeni.
Otazkou zustava, jestli s tim budes spokojen :!: :?:
A cena 9€ za 100gr? V tehle cene, popr jeste levneji jsou desitky mydel bez prumyslove chemie!!
~
Krabicky na holici mydla: myslim ze s krabickami "Grundtal" z Ikei budes vice spokojen. Jsou nerez,cena je solidni, vydrzi az do smrti. Jsou tesnici, tudiz mydla netrati aroma! A to je u mydel velmi dulezite.
Takze tak..
Ludwig
"Byt zarostly je zvireci. Oholeni je znakem vyssi civilizace." Orig.: "Alles Behaartsein ist tierisch. Die Rasur ist das Abzeichen höherer Zivilisation."Arthur Schopenhauer, nemecky filosof, (* 22.2.1788 - † 21.9. 1860)
Uživatelský avatar
dovo
Příspěvky: 18
Registrován: 17 úno 2012, 14:48
Bydliště: Slovensko

Re: Internetové obchody-skúsenosti.

Příspěvek od dovo »

Aha, takto to je. Este ze som sa opytal. Dakujem pekne za odpoved Wiking :)
Na webe tie puzdra vyzeraju super, pojdem si ich teda do Ikei kupit.
adrspach
mentor
Příspěvky: 1772
Registrován: 05 pro 2008, 21:44

Re: Internetové obchody-skúsenosti.

Příspěvek od adrspach »

Musim potvrdit ze Olivia je soidni obchodnice. Sveho casu casto k videni na SRP. Vsechna moje komunikace s ni byla k me naproste spokojenosti.
Uživatelský avatar
Wiking
Příspěvky: 1548
Registrován: 13 úno 2011, 17:24
Bydliště: Česko-saské Švýcarsko

Re: Internetové obchody-skúsenosti.

Příspěvek od Wiking »

Ahoj Kolego Adrspachu,


musim Ti sdelit jednu perlicku ohledne pani Olivie.
Na jednom nemeckem holicim foru byla taktez clenkou (jako producentka mydel, to je bezne, ze i takove zeny tam jsou aby mohly zodpovidat dotazy) ale jakmile zacly prevazovat negativni ohlasy na kvalitu jejich mydel (nedostatecna penivost) tak se zacla vztekat a ve finale zasla na policii a to forum zazalovala za pomluvu, urazku na cti atd..
Proste takovy ty paragrafy kdyz "nekdo o nekom rekne ze je neco" :lol:

Misto byt ferova a rict neco ve smyslu: "Ok, panove, nemam to jeste tak vychytany, ale napravim to, trosku zmenim recepturu atd" tak proste hned zacla delat zlou krev za pomoci paragrafu.


Skoncilo to tak, ze z fora byly veskere prispevky ohledne jeji osoby a jejich produktu odstraneny, pani Olivia dostala dozivotni BAN!! a kazdy clen fora kdyby se opovazil cokoliv o pani Olivii nebo jejich produktech napsat, tak ten prispevek bude okamzite smazan a zaroven dostane ihned napomenuti.


Dokonce i kdyz by nekdo chtel jeji produkty chvalit, i tak bude vse smazano a osoba napomenuta.
Jeji jmeno je tam proste zakazano vyslovovat..

Tohle vsechno vim, nebot me to napsat hlavni moderator toho fora, kteremu verim ze nelze :!:

Takze tak se veci maji.. :P

Dobry, co?
"Byt zarostly je zvireci. Oholeni je znakem vyssi civilizace." Orig.: "Alles Behaartsein ist tierisch. Die Rasur ist das Abzeichen höherer Zivilisation."Arthur Schopenhauer, nemecky filosof, (* 22.2.1788 - † 21.9. 1860)
Uživatelský avatar
Radgost
admin
Příspěvky: 3418
Registrován: 13 lis 2008, 15:29

Re: Internetové obchody-skúsenosti.

Příspěvek od Radgost »

:roll:
Uživatelský avatar
Pedrosjan
Příspěvky: 301
Registrován: 04 čer 2011, 22:34
Bydliště: České Budějovice

Re: Internetové obchody-skúsenosti.

Příspěvek od Pedrosjan »

dnes jsem po delším čase.. :) zavítal do středu města u nás v Budějkách a narazil jsem jsem na-http://www.strihacistrojky.cz/e-shop/ho ... tky-mydla/
MERKUR Solingen - 37 001
Odpovědět

Zpět na „Debata o věcech obchodních“