Pěnotvor teplý

Mišmaš informací, které se nevměstnají do jiného tématu
Odpovědět
HonzaS
Donátor
Příspěvky: 323
Registrován: 21 lis 2008, 21:27

Re: Pěnotvor teplý

Příspěvek od HonzaS »

Hrníček dorazil v pořádku - díky Mashroome.
Byl rozbalen, zkontrolován, načež mi byl zabaven. První test se dá čekat nejdříve 25.12. :)
Uživatelský avatar
Pedrosjan
Příspěvky: 301
Registrován: 04 čer 2011, 22:34
Bydliště: České Budějovice

Re: Pěnotvor teplý

Příspěvek od Pedrosjan »

HonzaS píše:Hrníček dorazil v pořádku - díky Mashroome.
Byl rozbalen, zkontrolován, načež mi byl zabaven. První test se dá čekat nejdříve 25.12. :)
no tak mě zabaven nebyl... :lol: ,ale stejně si ho nechám dát pod stromeček ;) ,jinak vizuální zkouška již proběhla včetně stojánku,takže v nejbližší době bude opět zabalen do svátečnějšího obalu.. :P
MERKUR Solingen - 37 001
Uživatelský avatar
hans
Příspěvky: 129
Registrován: 28 říj 2011, 17:59
Bydliště: Brno,Ostrava

Re: Pěnotvor teplý

Příspěvek od hans »

Tak i ja jsme si od posty dnes rano prebral Penotvor Teply, a hned jak jsem dorazil domu tak jsem jej vyzkousel a oholil se britvou takze jsem jeste plny dojmu.
Jinak zhodnoceni penotvoru alespon za me je na 1ku.

1) Ten muj krasne sedi v ruce a neni moc tezky z cehoz jsem mel obavy ale nastesti zbytecne.
2) Hloubka a sirka vnitrni misky je podle me idealni (v tom mem) bez problemu v nem rozdelam penu je dostatecne siroky i hluboky a zaroven ne moc aby se mi tam stetka utopila kdyz ji tam necham oprenou o okraj.

3) Krasne udzuje teplo po dlouhou dobu (myslim ze jsem se holil aspon 15minut a muzu rict ze ani na konci nebyla pena studena a to mam v koupelne chladneji.
4) Spirala na dne je fajn, nevim jak moc ma vliv na premenu mydla na penu ale ocenuji ji.
5) Vychytavka na kterou jsem prisel nahodou je ze kdyz mam malo vody v mydle a potrebuji trosku prilit tak staci trosku penotvor nahnout a natece mi tam voda tim malym otvorem :D
lug
Příspěvky: 28
Registrován: 09 říj 2010, 11:30

Re: Pěnotvor teplý

Příspěvek od lug »

V pondělí došel pěnotvor i mě. Jedním slovem paráda. Sice se mi pěna na poprvé nepovedla úplně ideálně, ale přestup z hrníčku s miskou na takovýto pěnotvor je lahůdka :mrgreen: .
Díky Mushroome za zprostředkování :!:
Uživatelský avatar
Pedrosjan
Příspěvky: 301
Registrován: 04 čer 2011, 22:34
Bydliště: České Budějovice

Re: Pěnotvor teplý

Příspěvek od Pedrosjan »

Tak jste spokojeni s pěnotvory od mistra Dančáka? :lol: já už jsem celý "nadržený"až ho vybalím z přebaleného obalu a použiji... :) ,letošní vánoční nadílka bude skutku "holicí"-stojánek,štětka,pěnotvor,zásilka mýdel...,no mňam už se těším moc! :lol:
MERKUR Solingen - 37 001
HonzaS
Donátor
Příspěvky: 323
Registrován: 21 lis 2008, 21:27

Re: Pěnotvor teplý

Příspěvek od HonzaS »

Tak musím konstatovat, že kombinace pěnotvoru a konvice s vřící vodou má něco do sebe :)
marure1
Příspěvky: 117
Registrován: 21 bře 2011, 12:43
Bydliště: Slovensko

Re: Pěnotvor teplý

Příspěvek od marure1 »

Presne aj ja používam kanvicu vrelu vodu si nalejem do pohara namočim jazveca
potom barbus a šlahám v penotvore až do snehobielej peny šup na tvar je to slast hlavne
ked som zarastený jak opica :lol:
Britva je nástroj Gentlemana
Uživatelský avatar
mikeborecek
Příspěvky: 121
Registrován: 27 čer 2011, 14:05
Bydliště: SK

Re: Pěnotvor teplý

Příspěvek od mikeborecek »

Pozdravujem kolegovia,
rád by som sa opýtal, kde by som mohol zohnať penotvor teplý. Pred Vianocami som niekde na fóre dal rovnakú požiadavku. Dostal som nejaké nicky. Medzi nimi bol aj Mushroom a jeho penotvor sa mi celkom páčil http://imageshack.us/photo/my-images/854/cislo8.jpg/, ale už nejaký mesiac sa mi neozval :cry: , tak chcem obnoviť túto požiadavku. Za odpovede vopred veľmi pekne ďakujem...
mikeborecek
Uživatelský avatar
mikeborecek
Příspěvky: 121
Registrován: 27 čer 2011, 14:05
Bydliště: SK

Re: Pěnotvor teplý

Příspěvek od mikeborecek »

Zdravim kolegovia,
takze uz som to nevydrzal a ozval sa p. Dancakovi, ci by nebol taky dobry a nevyrobil mi jeden. Cakal som nan dost dlho, kedze p. Dancak stahoval svoju dielnu, tak som pre istotu vzal 2 /stat sa moze cokolvel/. Uz som ho par krat pouzil a neviem si ho vynachvalit :D
Odpovědět

Zpět na „Všeobecně o břitvách a nádobíčku kolem holení - PelMel“