Břitvy ve filmu a v umění vůbec

Videa naše i cizí týkající se Břitvy
Odpovědět
Uživatelský avatar
clemo
Příspěvky: 46
Registrován: 06 říj 2010, 22:06
Bydliště: Banka (SK)

Re: Břitvy ve filmu a v umění vůbec

Příspěvek od clemo »

Kdo zna Simpsny? Ve 14 serii jsem objevil hned 2 dily s britvou:
14x05 - Zkaza domu Simpsonu - v ramci reality show ziji ve stylu 19. stoleti. Bart si dela legraci z toho, jak se tata holi britvou. Homer vyjde z koupelny sama naplast: "Ode dneska prestavam byt otrokem spolecnosti Gilette." Pak se jeho oblicej zmeni v krvavou fontanu az omdli.
Pozdeji v tomtez dile je jejich dum cely zvorcen. Marge prohledava trosky a breci nad ruznymi znicenymi predmety (a jednim mrtvym hercem), ale nejvic ji rozzalostni pretrhnuty obtahovaci remen.

14x14 - Sasa miri do Washingtonu - nad domem proletavaji nizko letadla, Simpsonovi jsou nevyspali a psychicky na dne. V jedne chvili vidime homera s britvou v ruce, jak jde do koupelny: "Nejlepsi lek na pocuchane nervy je u me holeni"
Uživatelský avatar
clemo
Příspěvky: 46
Registrován: 06 říj 2010, 22:06
Bydliště: Banka (SK)

Re: Břitvy ve filmu a v umění vůbec

Příspěvek od clemo »

Horizont udalosti - na zacatku se britvou holi Sam Neill a pozdeji v nejake jeho halucinaci si jeho zena reze zapesti ve vane.
Uživatelský avatar
JohnMetsn
Příspěvky: 32
Registrován: 23 črc 2012, 23:14
Bydliště: Praha 4 / Nagasaki

Re: Břitvy ve filmu a v umění vůbec

Příspěvek od JohnMetsn »

Vsiml jsem si, ze je to tu znacne generacne namichane...tudiz tu mozna bude i nekdo z fanousku Hitmana. Toto mne zaujalo v ukazce na nejnovejsi dil :D

Obrázek

Obrázek

Obrázek
Uživatelský avatar
Radgost
admin
Příspěvky: 3418
Registrován: 13 lis 2008, 15:29

Re: Břitvy ve filmu a v umění vůbec

Příspěvek od Radgost »

Pánové, opravdu je nutné uvádět "umělecká díla" ve který se břitva používá k zabíjení?

Téma promažu.
Uživatelský avatar
JohnMetsn
Příspěvky: 32
Registrován: 23 črc 2012, 23:14
Bydliště: Praha 4 / Nagasaki

Re: Břitvy ve filmu a v umění vůbec

Příspěvek od JohnMetsn »

Promin Radgoste, vzhledem k prvnimu prispevku mne nenapadlo, ze by se tu mela prezentovat jen dila s holenim. Omlouvam se.
Uživatelský avatar
Radyx
admin
Příspěvky: 1078
Registrován: 21 lis 2008, 15:39
Bydliště: Praha

Re: Břitvy ve filmu a v umění vůbec

Příspěvek od Radyx »

Zde se připojím k Radgostovi a žádám přispěvatele aby se drželi podstaty tohoto fóra a to je holení a vše co s tím souvisí. Nikoli zneužití nástroje k jinému účelu než pro který byl stvořen. :!:
Uživatelský avatar
Uton
Příspěvky: 417
Registrován: 17 pro 2011, 01:50
Bydliště: Přerov

Re: Břitvy ve filmu a v umění vůbec

Příspěvek od Uton »

Zdravím všechny fandy holení břitvou. Díky Vašim příspěvkům jsem se nechal inspirovat a připravil jsem pro Vás takový malý sestřih z výše jmenovaných filmů. Tedy jen z těch, kde se břitva použila k tomu k čemu určena je. ;)
Berte to tedy jako malý dárek k Vánocům a případně pište další nápady na druhý díl. :D

Břitvu ber s respektem a čistou hlavou!
Uživatelský avatar
Pedrosjan
Příspěvky: 301
Registrován: 04 čer 2011, 22:34
Bydliště: České Budějovice

Re: Břitvy ve filmu a v umění vůbec

Příspěvek od Pedrosjan »

zajímavě sestříháno :) ,asi nejvíce se mi líbí pasáž jak holí Helga Čočková p.Hogera a nejdřívě použije napařený ručník... :P ,následně při holení "kecá"a zajímavě máchá břitvou před obličejem.. :lol: .Pak na mě silně působí "úsek" z filmu Hřbitov pro cizince,kde Pepa Dvořák holí svého "kamaráda"(nekamaráda)a ten se mu snaží vysvětlit že vlastně "jen plní příkazy" a on mu odpoví-prosím tě nech toho a radši buď zticha,nebo tě podříznu jako slepici... ;) :)
MERKUR Solingen - 37 001
Uživatelský avatar
Vlcak
Donátor
Příspěvky: 533
Registrován: 21 pro 2011, 08:19
Bydliště: Olomouc

Re: Břitvy ve filmu a v umění vůbec

Příspěvek od Vlcak »

Tedy Utone, opravdu parádní sestřih. Moc díky, hezký pokoukání.
Utkvěl mi v hlavně následující dialog zákazníka s holičem:
"Prosím Vás, proč na mě ten pes tak vejrá?"
"Je chytrej, vono při holení občas něco upadne a on hrozně rád ovar."

Z jakýho to je filmu? Jinak jsem většinou ostatních znal, ale takhle pohromadě to je fakt super.
Uživatelský avatar
Pedrosjan
Příspěvky: 301
Registrován: 04 čer 2011, 22:34
Bydliště: České Budějovice

Re: Břitvy ve filmu a v umění vůbec

Příspěvek od Pedrosjan »

Vlcak píše:Tedy Utone, opravdu parádní sestřih. Moc díky, hezký pokoukání.
Utkvěl mi v hlavně následující dialog zákazníka s holičem:
"Prosím Vás, proč na mě ten pes tak vejrá?"
"Je chytrej, vono při holení občas něco upadne a on hrozně rád ovar."

Z jakýho to je filmu? Jinak jsem většinou ostatních znal, ale takhle pohromadě to je fakt super.
takže...,to je jednoduché-je to film Ženy v ofsajdu-http://www.csfd.cz/film/10098-zeny-v-ofsajdu/ :) kde vystupuje p.Lipský coby fotbalový rozhodčí,mě spíše vrtá název filmu,myslím asi předposlední ukázka kde je jako holič p.Filipovský připraven holit Láďu Menšíka.. :lol: .,vypadá to na vězeňské prostředí,tak to mi vrtá hlavou-nevíte? 8-)
MERKUR Solingen - 37 001
Odpovědět

Zpět na „Videa“