Miska na penu

... štětky, misky a jiné propriety...
Odpovědět
Uživatelský avatar
mikeborecek
Příspěvky: 121
Registrován: 27 čer 2011, 14:05
Bydliště: SK

Re: Penotvor teplý

Příspěvek od mikeborecek »

Tak tu je môj "hrniec" :lol:
Otvor na nalievanie horúcej vody mohol byť väčší...
Až teraz som si uvedomil, že to mohlo byť o 15% menšie. :roll:
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
mons
Příspěvky: 942
Registrován: 13 led 2011, 21:30
Bydliště: Praha

Re: Penotvor teplý

Příspěvek od mons »

Připadá mi, že tam u tebe odvzdušnovací otvor vidím !!!!!!!! :o
Uživatelský avatar
mikeborecek
Příspěvky: 121
Registrován: 27 čer 2011, 14:05
Bydliště: SK

Re: Penotvor teplý

Příspěvek od mikeborecek »

jj, ja som ho tam požadoval. Bolo pre mňa celkom praktické doliať kúsok horúcej vody rovno z penotvoru. A ako som čítal aj vyššie, tak aj plnenie a vypúšťanie bude o niečo rýchlejšie :)
mons
Příspěvky: 942
Registrován: 13 led 2011, 21:30
Bydliště: Praha

Re: Penotvor teplý

Příspěvek od mons »

Domníval jsem se, že tam bude automaticky, budu vrtat. :?
pipe
Příspěvky: 101
Registrován: 28 dub 2012, 13:00
Kontaktovat uživatele:

Re: Penotvor teplý

Příspěvek od pipe »

Ano, odvzdušňovací díra byla na požádání, i když ze zkušeností z prototypu jsem neměl pocit, že nalévání a vylévání netrvá dlouho, ovšem toto jsou subjektivní pocity.

(Rozměr misky, množství vody, její teplota/čas) X (Váha, rozměr hrnku,...) = kompromisy

K držení, musím souhlasit a připomenout:
- vzhledem k velikosti se nejlépe drží na dlani, s palcem provlečeným uchem, nebo si jej položíte na umyvadlo
- v pohodě vydrží i vařící vodu, nečekejte ale, že ho pak udržíte v ruce
- do cca dvou vteřin od naletí vody má hrnek téměř stejnou teplotu, jako jeho obsah

O uchu jsem se po prototypu s paní bavil, technologicky již nešlo posunout a podobně, ono pulka hrnku na internetu není vyráběna ručně ale z forem (kolega z práce má takový jeden macek s uchem na celou dlaň, co stojí 5x tolik co tento a je 2x větší).

"Problémy s množstvím pěny/mýdla" mohou býti způsobeny i štětkou asi (opravit pletu-li se).

Ovšem musím uznat že když jsem viděl prototyp poprvé, málem jsem se před tím mackem utekl schovat pod stůl ;) :D :lol: :P :twisted: )

10:1 že mi přijde když budu zrovna na dovolené...
Berseg
Příspěvky: 50
Registrován: 11 říj 2011, 12:37
Bydliště: Ostrava

Re: Penotvor teplý

Příspěvek od Berseg »

Přidávám fotky svého macíka. Je to moje první zkušenost s pěnotvorem takže zatím budu vychytávat mouchy, ale první pokus nedopadl špatně. Pravda trochu řidší pěna, ale to je technikou a tím, že jsem prvně použil jezevčici Shavemac. Absence odvzdušňovacího otvoru mi trochu vadí, hlavně při vylévaní, ale dá se bez toho žít. Velikost by mohla být menší, ale až si na tuto velikost zvyknu určitě nebudu chtít jinou. Teplotu drží excelentně.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Zipíno
Příspěvky: 1005
Registrován: 23 bře 2009, 08:09
Bydliště: Velim

Re: Penotvor teplý

Příspěvek od Zipíno »

Já jsem svůj pěnotvor vyzkoušel se štětkou Old Vulfix a velikost je tak akorát! Dokonce jsem musel hlídat, aby pěna zbytečně nelezla do nalévacího otvoru. Ale jinak veliká spokojenost.
671 grains of diplomacy-.50 BMG
nalimko
Příspěvky: 19
Registrován: 19 led 2011, 18:19

Re: Penotvor teplý

Příspěvek od nalimko »

Tak ja som sa svojho ešte nedočkal. Dal som si ho poslať kvôli poštovnému do Brna a tam dorazil už poškodený - ucho a to ešte zabalený v bublinkách. Takže reklamácia a uvidím ako to dopadne, dúfam že OK. Celkom vám závidím.
Uživatelský avatar
hans
Příspěvky: 129
Registrován: 28 říj 2011, 17:59
Bydliště: Brno,Ostrava

Re: Penotvor teplý

Příspěvek od hans »

Tak muj uz je taky doma, nastesti v poradku. Cerna barva mi prijde spise do hneda ale jinak OK
pipe
Příspěvky: 101
Registrován: 28 dub 2012, 13:00
Kontaktovat uživatele:

Re: Penotvor teplý

Příspěvek od pipe »

nalimko píše:... a tam dorazil už poškodený - ucho ... Takže reklamácia a uvidím ako to dopadne, dúfam že OK ...
To je nepříjemné :shock: , kontakt na dílnu máš v SZ.
Odpovědět

Zpět na „Pomůcky k holení“