Registracia do fora

Zde se můžete ptát na vše co souvisí s provozem tohoto fóra.
NzPerX
Příspěvky: 8
Registrován: 30 říj 2009, 11:14

Registracia do fora

Příspěvek od NzPerX »

Zdravim klub gentlemanov!

Je mi ctou, ze sa mi podarilo vstupit do klubu gentlemanov, citiacich rozdiel medzi tradiciou nasich predkov a upadkovym modernym `neoshavizmom` ;) .
Mozno je to skuska pre odvaznych a odhodlanych, ale vstup do tohto vylucneho klubu priatelov ostrych cepeli je viac nez problematicky. Vpisovanie `kontrolneho kodu` pri registracii skryva nemale uskalia a skusa trpezlivost nadsenca az po unosnu mieru. :twisted: Citatelnost samotnej grafiky je celkom problematicka, ale moznost refresh obrazku to troska zlepsuje. Zial, i ked si trufam tvrdit, ze mi abeceda celkom ide a poslednych 40 rokov nemam s rozoznavanim pismen problem, registracia sa ukazala na mnoho pokusov ako nemozna. :roll: Po niekolkych pokusoch sa system prirodzene zablokuje a vtedy sa objavi vysmesna hlaska odporucajuca v pripade neuspechu oslovit emailom administratora. Hm, prepacne vazeni gentelemani a akeho? Resp. kde ma najst ubohy, systemom tazko skusany nadsenec adresu na admina pred prihlasenim do systemu? Mozno mi uz zrak nesluzi, ale tuto moznost som zial nenasiel. :(
Ak by sa podarilo zjednat napravu v tomto gentelmana nehodnom probleme, urcite by to zvysilo uroven tejto spolocnosti, ak cely tento postup samozrejme nie je ucelom zriadovatela, co potom samozrejme plne respektujem. :D

S uctou

NzPerX
Uživatelský avatar
Radgost
admin
Příspěvky: 3418
Registrován: 13 lis 2008, 15:29

Re: Registracia do fora

Příspěvek od Radgost »

Zdravím kolego, vítej na fóru.
Co se týče zabezpečí přihlášení a přispívání na fórum, jedná se o standardní zabezpečení, které doporučují autoři fóra.
Vím o několika fórech, jejíž administrátoři polevili v zabezpečení a výsledkem byla infekce trojany - v tom lepším případě.
Takové fórum poté napadá PC všech návštěvníků a jsou z toho velké mrzutosti.

Věř, že zabezpečení tohoto fóra není samoúčelným výmyslem, které má měřit IQ potenciálního člena, ale mechanizmus, který chrání fórum před napadením booty, kteří se při žádném nebo jednoduchém zabezpečení přihlásí jako členové a poté formou příspěvků napadnou zdrojový kód fóra a umístí do něj viry a trojany. :twisted:

Co se týče chybějícího emailu na admina, tedy si sypu si popel na hlavu a slibuji nápravu. :-)
NzPerX
Příspěvky: 8
Registrován: 30 říj 2009, 11:14

Re: Registracia do fora

Příspěvek od NzPerX »

Drahy Mr. Radgost,

dakujem za promptnu odpoved. V ziadnom pripade by som si nedovolil spochybnit nevyhnutnost zabezpecenia tohoto unikatneho klubu reprezentovaneho forom. Osobne sa staram o internetovu bezpecnost niekolkych projektov a rozmer a hlbka problemu su mi jasne v celej svojej komplikovanosti. Dovolil som si poukazat len na drobne detaily, ktore menej skuseneho, pripadne menej zapaleneho nadsenca mozu odstrasit.
Mr. Radgost, zaroven by som chcel podakovat za vytvorenie a prevadzkovanie tohto unikatneho zdroja informacii, priatelskych rad a gentlemanskeho pristupu, kde i ja, absolutny zaciatocnik, ktory svoju prvu britvu nedavno zdedil, nachadzam mnozstvo poucenia.

S uctou

NzPerX
Uživatelský avatar
PetrS
mentor
Příspěvky: 4418
Registrován: 14 lis 2008, 19:29
Bydliště: Česká Lípa

Re: Registracia do fora

Příspěvek od PetrS »

Ahoj NzPerX,
vítám Tě mezi námi. Je mi líto, že Tvůj vstup mezi nás byl poznamenán obtížemi při registraci. Zároveň však je mi divné, že do dnešního dne, kdy i s Tebou už máme 111 členů, jsem nezjistil stížnost na problémy s registrací. I tak je důležité, že se Ti registrace povedla a jsi mezi námi. Jsem velice rád, že se naše společnost neustále rozšiřuje a dokonce do zahraničí. S kolegy budeme velice rádi, když sem přidáš své zkušenosti a taky pár fotek svých Břitev a dalšího příslušenství. Ještě jednou Tě vítám mezi přáteli dokonalého ostří.
Zdravím, Petr 8-)
Břitva je jako život - dokud máš pevnou ruku, nemusíš mít obavy.
NzPerX
Příspěvky: 8
Registrován: 30 říj 2009, 11:14

Re: Registracia do fora

Příspěvek od NzPerX »

Vazeny Mr. PetrS!

Z celeho srdca dakujem za mile a otvorene privitanie. Vynasnazim sa byt dobrym a platnym clenom tohto vynimocneho spolocenstva.

S uctou

NzPerX
Uživatelský avatar
Pedrosjan
Příspěvky: 301
Registrován: 04 čer 2011, 22:34
Bydliště: České Budějovice

Re: Registracia do fora

Příspěvek od Pedrosjan »

Měl bych dotaz,ikdyž možná se ptám na samozřejmost-sleduji že u nicků účatníků fora jsou "hodnosti" jak otřeba přispívající člen-junior,senior atd..,to se mění počtem příspěvků či jak pak,většinou to na různých forech bývá... 8-)
MERKUR Solingen - 37 001
Uživatelský avatar
Radgost
admin
Příspěvky: 3418
Registrován: 13 lis 2008, 15:29

Re: Registracia do fora

Příspěvek od Radgost »

Ano, je to tak. ;)
"Hodnosti" se jsou přidělovány podle počtu příspěvků.
Nicméně není třeba je brát příliš vážně. ;)
Uživatelský avatar
Pedrosjan
Příspěvky: 301
Registrován: 04 čer 2011, 22:34
Bydliště: České Budějovice

Re: Registracia do fora

Příspěvek od Pedrosjan »

Všiml jsem si že nový uživatel(Granko)dostal částečný následně doživotní ban na vstup do fora.. :| ,jak to vlastně funguje,co když si změní nick,resp.založí jiný a registruje?Jde to?Nebo ho to zřejmě z I.P adresy co se dříve přihlašoval už nepustí,ale z jiné asi ano,ne?Nemám s tímto žádné zkušenosti,nikdy to nebylo třeba.. :lol: :mrgreen: ,ale docela mě to zajímá... :)
MERKUR Solingen - 37 001
soldy
Příspěvky: 2
Registrován: 09 lis 2012, 09:37

Re: Registracia do fora

Příspěvek od soldy »

Zdravím pánové, píši sem za svého kamaráda, pokoušel se na toto fórum zaregistrovat leč neúspěšně. :(
Poprvé to zkoušel s e-mailovou adresou Pedro.Smouky@gmail.com a nickem Smouk a obojí mu bylo zabanováno ale nevím proč?
Registroval se poprvé a sdílenou IP adresu nemá. 9.11 si založil speciální e-mail na seznamu protože si říkal že by forum mohlo mít problém přijmout mailovku se zakončením .com. Snažil se zaregistrovat pod e-mailem PedroBritva@seznam.cz s nickem Pedro Břitva a jeho nick byl opět zabanován, mail v tomto případě již ne. Psal i adminovi na forum@britva.cz ale dodnes mu nepřišla žádná odpověď. Mohli byste mu prosím tento nick odblokovat? Měl by opravdu zájem o tuto tématiku... Díky moc!
S pozdravem Soldy. :mrgreen:
Uživatelský avatar
Radgost
admin
Příspěvky: 3418
Registrován: 13 lis 2008, 15:29

Re: Registracia do fora

Příspěvek od Radgost »

Ahoj, tvému kamarádovi jsem posílal email.
Zřejmě zkončil ve spamu.

Na toto fórum se lze přihlásit pouze z emalových adres domén .cz a .sk.
Pokud se chce uživatel přihlásit z emailových adres jiných TLD než výše uvedených (např. z @něco.com) musí mne kontaktovat emailem - text s tímto upozorněním se mu zobrazí po neúspěšné registraci.
Dále není možné použít v nicku písmenné spojení *ritv*, tzn. že nick Pedro Břitva, byl systémem odmítnut.
Po dobu 48 hodin povolím použití emailu Pedro.Smouky@gmail.com při registraci do fóra.
Odpovědět

Zpět na „Dotazy na administrátory fóra“