Kamenec

O veškeré další pánské kosmetice
Odpovědět
vormen
Příspěvky: 30
Registrován: 03 kvě 2012, 08:21

Re: Kamenec

Příspěvek od vormen »

tu niveu už mám v plánu, teď ji jenom někde koupím a uvidí se
Slovi
Příspěvky: 103
Registrován: 27 bře 2012, 20:26

Re: Kamenec

Příspěvek od Slovi »

Dobrý večer pánové je prosím vás nějaký rozdíl mezi kamencem co vyrábí maše druchema a kamencem od firmy dovo která dělá osma bloc.Předem děkuji za váše rady a zkušenosti.
http://www.kapesni-noze.cz/inshop/obcho ... 05171.html
Uživatelský avatar
Wiking
Příspěvky: 1548
Registrován: 13 úno 2011, 17:24
Bydliště: Česko-saské Švýcarsko

Re: Kamenec

Příspěvek od Wiking »

No rozdil je tam predevsim v cene :-)
Ale predevsim: cesky kamenec (ta kostka) je vyroben slisovanim jednotlivych krystalu.
Kamenec Osma je z "jednoho kusu" kamence, tedy neni ze slisovanych kristalu.
Myslim si ze je to komfortnejsi pocit pri prejizdeni po oholene tvari.. asi jako kdyz bys tvar prejel nejakym kouskem vylesteneho kamene a nebo pemzou na paty :lol:
Jinak slozeni by snad melo byt stejne..
((Ja kamenec sice mam ale temer vubec ho nepouzivam, jen kdyz se riznu a to je tak 1x za 100 let))

PS: Ten Osma Bloc stoji v CR 296,-kc?? :shock: :shock: :shock: To je hruza..
V Nemecku je k mani za 125,-kc (5,-€) Ten stejny, samozrejme..
"Byt zarostly je zvireci. Oholeni je znakem vyssi civilizace." Orig.: "Alles Behaartsein ist tierisch. Die Rasur ist das Abzeichen höherer Zivilisation."Arthur Schopenhauer, nemecky filosof, (* 22.2.1788 - † 21.9. 1860)
mons
Příspěvky: 942
Registrován: 13 led 2011, 21:30
Bydliště: Praha

Re: Kamenec

Příspěvek od mons »

Zkoušel jsem obojí, mám pocit jako by Osma byla nějak sílnější. vícvoltová. Ale standartně používím kamenec z DM
a plně postačuje. Nejlepší byl kamenec po dědovi, který byl jak kousek ledu, úplně čirý, bohužel protože jsem trubka
tak mi upadl a změnil se v tříšť.
ater
mistr brusič
Příspěvky: 832
Registrován: 10 lis 2011, 22:39

Re: Kamenec

Příspěvek od ater »

Osma bloc nevyrábí DOVO ale Laboratoires OSMA: http://www.laboratoiresosma.com/ . Já rozdíl moc nevidím, ten český se časem ojede a je taky hezky hladký. Mam i Shavex 115g ( http://www.shavex.com/ ) a ten jsem musel taky nejdříve zajet. Osma byl hladký prakticky od začátku, ale je zase docela malý (75g).
Slovi
Příspěvky: 103
Registrován: 27 bře 2012, 20:26

Re: Kamenec

Příspěvek od Slovi »

Díky pánové,chtěl jsem si tu osmu obědnat,ale je to fakt pálka,asi to nechám na naší druchemě :DChtěl jsem zkusit jiný protože ten náš se časem rozpadá a drolí,ale ne každý,tak za těch 60kč co jej kupuji je to jedno,koupím jiný.Jo pánové ještě vám poradím jak ten náš ohladit aby byl pěkně rovný a neměl ostré hrany,pod tekoucí vodou jej obrousím kouskem staré betonové kachličky(10x10cm)a mám super hladký a příjemný kamenec.
Uživatelský avatar
relka
Příspěvky: 721
Registrován: 21 lis 2008, 17:28
Bydliště: Praha

Re: Kamenec

Příspěvek od relka »

:( ..je to i o štěstí jak sepodaří vyrobit. Mám dva, jeden doma a druhý v cestovní sadě. Stejný výrobce, stejné peníze, stejná drogerie, přibližně stejný počet použití a jeden jako kousek ledu a druhý hrubší...
Nastal čas, kdy nové nevyhovující je nahrazováno starým osvědčeným.
rudixxx
Příspěvky: 9
Registrován: 16 lis 2012, 11:35

Re: Kamenec

Příspěvek od rudixxx »

Zdravim mate niekto skusenosti s tekutym kamencom z DM drogerie . Som novy mam zatial za sebou len tri holenia a jedno reznutie zastavene utierkou . Postupne dokupujem vybavu a tuhy kamenec je problem zohnat .
Uživatelský avatar
Wiking
Příspěvky: 1548
Registrován: 13 úno 2011, 17:24
Bydliště: Česko-saské Švýcarsko

Re: Kamenec

Příspěvek od Wiking »

Ahoj Kolego, bud zde vitan..
Na RIZNUTI pri holeni se pouzivaji ty kamence v tycince
Zde je foto: http://www.dubrava.cz/bytova-chemie/kos ... astavovac/
Tyhle ty kostky se pouzivaji spise jako celoplosna desinfekcepo holeni, i kdyz se neriznes!!
Ale jak jsem uz napsal, ja to nepouzivam.
S tema tekutyma zkusenost nemam.
PS: "tuhy kamenec je problem zohnat"
To tam nemate nekde nejakou mensi drogerii?? Ne ty obrovsky jako Schlecker, DM atd..
Kazda mala to muze prece objednat, kdyz reknes vedoucimu.
Mimochodem ty velky drogerie to maji, ten velky kamenc. Ta DM to ma 100%, videl jsem to tam.
"Byt zarostly je zvireci. Oholeni je znakem vyssi civilizace." Orig.: "Alles Behaartsein ist tierisch. Die Rasur ist das Abzeichen höherer Zivilisation."Arthur Schopenhauer, nemecky filosof, (* 22.2.1788 - † 21.9. 1860)
rudixxx
Příspěvky: 9
Registrován: 16 lis 2012, 11:35

Re: Kamenec

Příspěvek od rudixxx »

Dik za odpoved pojdem to omrknut .
Odpovědět

Zpět na „Ostatní kosmetika“