Jarní setkání břitevníků - "Na břitevním poli 2009" :-)

Místa a termíny pravidelných i nepravidelných setkání brusičů břitev z Čech, Moravy, Slezska a Slovenska
Zamčeno
Uživatelský avatar
PetrS
mentor
Příspěvky: 4418
Registrován: 14 lis 2008, 19:29
Bydliště: Česká Lípa

Re: Jarní setkání břitevníků - "Na břitevním poli 2009" :-)

Příspěvek od PetrS »

Ahoj milý kolego MUDr ci,
celé je to NEDOROZUMĚNÍ. Ta Adršpachova poznámka o jatkách byla jen taková nevinná poznámka, kterou jsme všichni tři Edí, Adršpach i já probírali na skypu, a zároveň ve stejnou dobu a v dobrém přesvědčení jsi přidal svůj příspěvek. Adršpach naprosto neměl v úmyslu jakkoliv znevažovat místo srazu. Právě naopak, probírá s námi průběh celé akce. Tvůj příspěvek jsme pojali jako důstojnou ochranu celé naší akce, ale zároveň Adršpachova poznámka v nás vyvolala představu jak se "zastřelené terče" vozí na jatka. Protože znám kvalitu a výkonnost Edových střeleckých schopností, udělal jsem já sám poznámku, že po Edově střelbě se už nic nedá vozit na jatka, nýbrž pouze do kafilerky. Ed se tomu od srdce zasmál a potvrdil to. V tu dobu Ti zrovna Adršpach psal odpověď, a tak jsem mu navrhl aby to tam připsal, v domnění že tu omluvu přijmeš s humorem Tobě vlastním. Je škoda, že se tak nestalo. Velice si vážím Tvého přístupu k našemu Břitevnickému setkání a věř, že zákony a zvláště ty které se týkají tak vážných věcí jako jsou zbraně, bereme všichni naprosto vážně, a velice si vážíme odpovědnosti kterou na sebe Ed vzal. Humor smíme přidávat jen mimo zbrojní zákon. Přijmi proto, prosím, Adršpachovu omluvu a zároveň mé vysvětlení. Opravdu se totiž nic nedůstojného nestalo. Moc díky a zdravím, Petr.
Břitva je jako život - dokud máš pevnou ruku, nemusíš mít obavy.
Uživatelský avatar
MUDr c
brusič
Příspěvky: 68
Registrován: 05 pro 2008, 13:08

Omluva kolegům...

Příspěvek od MUDr c »

PetrS píše:Ahoj milý kolego MUDr ci,
celé je to NEDOROZUMĚNÍ. Ta Adršpachova poznámka o jatkách byla jen taková nevinná poznámka, kterou jsme všichni tři Edí, Adršpach i já probírali na skypu, a zároveň ve stejnou dobu a v dobrém přesvědčení jsi přidal svůj příspěvek. Adršpach naprosto neměl v úmyslu jakkoliv znevažovat místo srazu. Právě naopak, probírá s námi průběh celé akce. Tvůj příspěvek jsme pojali jako důstojnou ochranu celé naší akce, ale zároveň Adršpachova poznámka v nás vyvolala představu jak se "zastřelené terče" vozí na jatka. Protože znám kvalitu a výkonnost Edových střeleckých schopností, udělal jsem já sám poznámku, že po Edově střelbě se už nic nedá vozit na jatka, nýbrž pouze do kafilerky. Ed se tomu od srdce zasmál a potvrdil to. V tu dobu Ti zrovna Adršpach psal odpověď, a tak jsem mu navrhl aby to tam připsal, v domnění že tu omluvu přijmeš s humorem Tobě vlastním. Je škoda, že se tak nestalo. Velice si vážím Tvého přístupu k našemu Břitevnickému setkání a věř, že zákony a zvláště ty které se týkají tak vážných věcí jako jsou zbraně, bereme všichni naprosto vážně, a velice si vážíme odpovědnosti kterou na sebe Ed vzal. Humor smíme přidávat jen mimo zbrojní zákon. Přijmi proto, prosím, Adršpachovu omluvu a zároveň mé vysvětlení. Opravdu se totiž nic nedůstojného nestalo. Moc díky a zdravím, Petr.
Dámo a pánové
Děkuji PetrS za osvětlení celé situace. Zároveň se omlouvám všem, kterých se můj příspěvek jakkoli dotkl.

Zvláštní moji omluvu tímto skládám kolegu Adršpach. Omlouvám se Vám. Vykřičník.

S veškerou úctou
MUDr c

PS: Moravské vínko jest náramně lahodné. Spolu se zbraněmi prosím přez noc bezpečně uzamkněte i Břitvy. Je to velmi ostrý nástroj se kterým lze i lidi operovat.. ... i pitvat. Proti gustu pražádný dišputát. Příjemné setkání Vám všem dookola tam přeji
Naposledy upravil(a) MUDr c dne 12 kvě 2009, 13:16, celkem upraveno 1 x.
Holení se Břitvou je láska dobrovolně zpečetěná vlastní krví. Laskavý rituál a Partnerka celým životem…
Uživatelský avatar
PetrS
mentor
Příspěvky: 4418
Registrován: 14 lis 2008, 19:29
Bydliště: Česká Lípa

Re: Jarní setkání břitevníků - "Na břitevním poli 2009" :-)

Příspěvek od PetrS »

Jsem rád MUDr ci, že se vše vysvětlilo ku vzájemné spokojenosti a ku prospěchu věci. Zbraně a jemné nástroje si spolu s alkoholem nerozumí, a proto se bedlivě postaráme aby se nemohli potkat. Bereme sebou foťáky a kameru a tak bude dostatek materiálu na shlédnutí ze setkání. Po návratu vytvoříme fotoalbum se spoustou fotek a budete moci všichni pokouknout jak celá akce probíhala. Je opravdová škoda, že se s Adršpachem z té dálky nemůžete zůčastnit. Zajisté bychom toho měli hodně na vyprávění. Zdravím Petr.
Břitva je jako život - dokud máš pevnou ruku, nemusíš mít obavy.
Uživatelský avatar
Artifex
Příspěvky: 468
Registrován: 21 lis 2008, 16:38

Re: Jarní setkání břitevníků - "Na břitevním poli 2009" :-)

Příspěvek od Artifex »

Já tedy "kvér" vybírám spíše aby byl pohodlný, tedy na to je potřeba osahat, vyzkoušet, ne dle designu, přeci jen nejsme v Texasu kde se musí zbraně nosit viditelně, tedy kde tvoří doplněk osobnosti.
MudrC: Také jsem do této nastalé situace co si kolegové skutili na soukromé diskusi neviděl, není zač se stydět, nemyslím si že by zdejší gentlemani byli urážlivými.

Ohledně zamykání břitev, to bych zase nebral tak vážně, zbraně nám docela dosti krotí zákon a tedy manipulovat s nimi pod vlivem si přímo koleduje o průšvih i kdyby se nic nestalo a to nejen sobě, někomu jinému ale i EDelweissovi což by bylo nehezké. Ohledně břitev v podstatě každý jede sám za sebe a každý s nimi manipuluje dle svého svědomí, také doma když přijdeme z klubu pod rouškou alkoholu nevezmeme břitvu a nezaujmeme pozici před zrcadlem že zkrášlíme obličej svůj, pro změnu když jsi zmínil operování a pitvání tak ve stejné situaci snad nikdo nezačne pobíhat po domě a hledat kdo má slepé střevo či slezinu navíc. Já třeba za sebe se nemíním vůbec opíjet, v takovéto příjemné společnosti nebude nutno mít v sobě nějaké promile které boří hranice pro dobrou komunikaci. Taktéž si nemyslím že by bylo nevhodné po obědě a osvěžení lahodným alkoholickým mokem vytáhnout naše krásky a debatovat při siestě ač mnozí v sobě budou mít korbel či sklenku, toť můj názor.
Uživatelský avatar
MUDr c
brusič
Příspěvky: 68
Registrován: 05 pro 2008, 13:08

Těšení se ...

Příspěvek od MUDr c »

... výbordelně. Pokus o žert. Moc se těším na obrázky. Děkuji
Holení se Břitvou je láska dobrovolně zpečetěná vlastní krví. Laskavý rituál a Partnerka celým životem…
Uživatelský avatar
Radgost
admin
Příspěvky: 3418
Registrován: 13 lis 2008, 15:29

Re: Jarní setkání břitevníků - "Na břitevním poli 2009" :-)

Příspěvek od Radgost »

V Mikulově budeme on-line. Tedy pokud je na střelnici T-Mobile signál.
Fotografie budeme vkládat přímo na web a budeme na SKYPE.
S Adrspachem budeme ve spojení pomocí videokonference. :lol:
Uživatelský avatar
Artifex
Příspěvky: 468
Registrován: 21 lis 2008, 16:38

Re: Jarní setkání břitevníků - "Na břitevním poli 2009" :-)

Příspěvek od Artifex »

V mikulově budeme online i když tam bude jen vodafone signál ;)
adrspach
mentor
Příspěvky: 1772
Registrován: 05 pro 2008, 21:44

Re: Jarní setkání břitevníků - "Na břitevním poli 2009" :-)

Příspěvek od adrspach »

S videem mate zatim smulu jeste mi to tady tak nejede. A pro kolegy co by se porad jen omlouvali. Ja vim zijeme ve spolecnosti, ktera timto zije. Podle meho omluv neni potreba kdyz si clovek nabehne tak je treba se tomu zasmat. Zivot je moc krasnej a kratkej na to aby se s nim plytvalo takovym zpusobem. Smich nic nestoji a kolikrat je to nejlepsi lek. :D
Uživatelský avatar
Artifex
Příspěvky: 468
Registrován: 21 lis 2008, 16:38

Re: Jarní setkání břitevníků - "Na břitevním poli 2009" :-)

Příspěvek od Artifex »

Video je v pohodě, jak natáčení pro dokumentaci, pro to beru panasonic Lumix s videem rozlišením 848x480pix, pro Youtube ideální+ stolní stativ, pro komunikace beru velký notebook s otočnou webkamerou takže když přede mnou bude ležet, může natáčet všechny ostatní+přes edge odesílat do éteru a netbook pro případ nouze.
adrspach
mentor
Příspěvky: 1772
Registrován: 05 pro 2008, 21:44

Re: Jarní setkání břitevníků - "Na břitevním poli 2009" :-)

Příspěvek od adrspach »

Uz se moc tesim, doufam ze mi do toho nic nevleze.
Zamčeno

Zpět na „Setkání brusičů břitev“