Průběh setkání v Mikulově (2009)

Místa a termíny pravidelných i nepravidelných setkání brusičů břitev z Čech, Moravy, Slezska a Slovenska
POGO
Příspěvky: 18
Registrován: 02 dub 2009, 10:19

Re: Průběh setkání v Mikulově

Příspěvek od POGO »

Hezké nedělní ráno do Mikulova,přeji vám úspěsné zakončení setkání a šťasnou cestu domů. ;)
Uživatelský avatar
EDELWEISS
Příspěvky: 95
Registrován: 18 lis 2008, 10:42

Re: Průběh setkání v Mikulově

Příspěvek od EDELWEISS »

To končení nebude tak hr,pařmen valí dál :mrgreen:
Úloha osobnosti v dějinách sestává prakticky z ochoty dotyčné osobnosti zemřít nebo nechat se zabít dříve, než stačila odvolat. Obrázek
Uživatelský avatar
Artifex
Příspěvky: 468
Registrován: 21 lis 2008, 16:38

Re: Průběh setkání v Mikulově

Příspěvek od Artifex »

Hlásím že jsem v pořádku dorazil domů já i Meliss2a, trošku jsem se zkulturnil a jsem ready. Musím podotknout že setkání bylo výborné ve všech ohledech a určitě nebudu proti když se usktuteční kdykoli další. Tímto děkuji všem zúčastněným za Vaši milou společnost.

Jéééédu na kóóóóóóóni všem
pribazdenda
Příspěvky: 6
Registrován: 17 bře 2009, 22:59

Re: Průběh setkání v Mikulově

Příspěvek od pribazdenda »

Poslušně hlásíme ,že sme taky v pořádku dorazili :D
Uživatelský avatar
Radyx
admin
Příspěvky: 1078
Registrován: 21 lis 2008, 15:39
Bydliště: Praha

Re: Průběh setkání v Mikulově

Příspěvek od Radyx »

Zdravím všechny a děkuji všem za příjemně prožitý víkend! 8-)
Už jsem zase o něco chytřejší ( :lol: ) co se našich nástrojů týká a mám ze všeho radost (Radgost?!?).
Uživatelský avatar
Radgost
admin
Příspěvky: 3418
Registrován: 13 lis 2008, 15:29

Re: Průběh setkání v Mikulově

Příspěvek od Radgost »

Též zme už doma. Eneme sem sa ve Veselí začal fackovať, že zme si sebů nevzali trochu teho bájačného portugalu. :|
Zítra nebo pozítřku vložím nějaké fotky.

Ešče raz Ti Edelwaissi děkuju za šecko.
Taký víkend sem nečekal a su neskonale ščastný, že byl.

Radgostka, celů dobu co zme jeli spátky, špekulovala jaký šperk ji mám kůpit k plafkám.
Ta pumpa (modří už vědí) ji neskonale učarovala - krom pana Waltera teda, o tem mudrovala celů dobu co zme jeli.
Do teho sa zamilovala a vypadá to vážně.
Uživatelský avatar
Radgost
admin
Příspěvky: 3418
Registrován: 13 lis 2008, 15:29

Re: Průběh setkání v Mikulově

Příspěvek od Radgost »

Ináč, mosím poděkovat Petránkovi.
Na názorných příkladech ňa naučil pořádně obtahovať řemeň a ukázal kopu nových grifů.

Děkuji pěkně Peťko.

...a vůbec, děkuju šeckým co sa účastnili...

Byl to zkrátka parádní víkend.
Uživatelský avatar
Artifex
Příspěvky: 468
Registrován: 21 lis 2008, 16:38

Re: Průběh setkání v Mikulově

Příspěvek od Artifex »

Taktéž děkuji Edovi za dokonalé zázemí (původně jsem napsal výborné ale nenašel jsem chybu).
Drahé se zalíbily také kolegyně pana Walthera, především ta Sabbathova malinká ale i ta druhá byla opěvována, jsem rád že si naše děvčata přišla na své.
Výborně vynaložený čas, kdo nedorazil nechť pláče a hořekuje :!: :twisted:
PepaSFI
Příspěvky: 29
Registrován: 12 led 2009, 19:46

Re: Průběh setkání v Mikulově

Příspěvek od PepaSFI »

já původně myslel že budu někde úplně jinde takže jsem se ani nijak neinzeroval ale nakonec to dopadlo úplně jinak. Od pátku ležím a cloumá se mnou nějaká, doufám že ne prasečí mexická chcíplotina. a když říkám že cloumá tak cloumá, od kašle mě bolí celej člověk. Sice mám s kašlem jisté zkušenosti ale tentokrát je to obzvlášť hodnotné, nejspíš jako náhrada za to že jsem byl celou zimu trapně zdravej. Takže doufám že se mi zadaří někdy příště. Jsem zvědavý na nějaké ty fotky abych viděl o co jsem přišel.
Uživatelský avatar
EDELWEISS
Příspěvky: 95
Registrován: 18 lis 2008, 10:42

Re: Průběh setkání v Mikulově

Příspěvek od EDELWEISS »

no teho vína aj dost ostalo na střelnici,tož to ste podcenily to sa mělo rozlét a odvést.Tož Peťánek nejspíše donde o játra,otal tam se ženů sám tak to bude oset dorazit!!! :mrgreen:
Úloha osobnosti v dějinách sestává prakticky z ochoty dotyčné osobnosti zemřít nebo nechat se zabít dříve, než stačila odvolat. Obrázek
Zamčeno

Zpět na „Setkání brusičů břitev“