Varování před podvodníkem "podnikajícím" na tomto fóru.

Uživatelský avatar
Radgost
admin
Příspěvky: 3418
Registrován: 13 lis 2008, 15:29

Varování před podvodníkem "podnikajícím" na tomto fóru.

Příspěvek od Radgost »

Z vlastní nemilé zkušenosti varuji před nákupy břitev od uživatele tohoto fóra s nickem desertfox.
Mě konkrétně prodal břitvu, kterou deklaroval jako zánovní - 5x použitou.
Bohužel jsem po jejím obdržení musel konstatovat, že s nýtky břitvy již bylo jednou neodborně manipulováno a čepel je vyosena úplně mimo osu střenky a při zavírání břitvy dře břit o střenky.

Na aukčních serverech tento prodejce vystupuje také pod nickem goldeneagle.
Na serveru gunshop.cz vystupuje jako Plumbum.
Uživatelský avatar
Radgost
admin
Příspěvky: 3418
Registrován: 13 lis 2008, 15:29

Re: Varování před podvodníkem "podnikajícím" na tomto fóru.

Příspěvek od Radgost »

Pokud je mi známo "desertfox" na tomhle fóru prodal, myslím, dvě další břitvy.
Prosím kupující o posudek obchodu.
adrspach
mentor
Příspěvky: 1772
Registrován: 05 pro 2008, 21:44

Re: Varování před podvodníkem "podnikajícím" na tomto fóru.

Příspěvek od adrspach »

To prodal dve? Tak to mi asi uniklo. Rekl bych, ze nabidl dve krome te tvoji, ale neprodal. Jedna zmizela velice rychle a protoze tento prodejce mel zaludek inzerovat tady a zaroven v aukci na Slovensku a podezrivam ho jestli taky ne v Polsku tak asi dostal lepsi nabidku tam. Tak at si to tam uzije.
Zipíno
Příspěvky: 1005
Registrován: 23 bře 2009, 08:09
Bydliště: Velim

Re: Varování před podvodníkem "podnikajícím" na tomto fóru.

Příspěvek od Zipíno »

Nevím, jestli je prodával, ale ukazoval dvě břitvy ve vláknu "náčinie půštnej líšky" v sekci naše břitvy
671 grains of diplomacy-.50 BMG
watty
Příspěvky: 3
Registrován: 11 led 2009, 19:28

Re: Varování před podvodníkem "podnikajícím" na tomto fóru.

Příspěvek od watty »

ja som kúpil jednu z tých jeho britiev a neviem sa poriadne rozhodnúť, či som spokojný alebo nie... pravda je tá, že thread o predaji britvy, na základe ktorej som ju kupoval zmizol dosť rýchlo, ponúkal tam nejakú solingenku a mám pocit, že mi poslal niečo iné. v zásade mi to ale až tak neprekáža, lebo mi prišla dámska britva solingen, celkom milý kúsok, za nejakých 40 euro, čo je pre mňa v pohode. zachovalá, ostrá a nepoškodená. ale stále sa neviem zbaviť pocitu, že som si objednával niečo iné a nemám to už ako porovnať, lebo thread je už nenávratne (?) stratený...
Uživatelský avatar
sparq
brusič
Příspěvky: 530
Registrován: 10 úno 2009, 17:04

Re: Varování před podvodníkem "podnikajícím" na tomto fóru.

Příspěvek od sparq »

watty píše:ja som kúpil jednu z tých jeho britiev a neviem sa poriadne rozhodnúť, či som spokojný alebo nie... pravda je tá, že thread o predaji britvy, na základe ktorej som ju kupoval zmizol dosť rýchlo, ponúkal tam nejakú solingenku a mám pocit, že mi poslal niečo iné. v zásade mi to ale až tak neprekáža, lebo mi prišla dámska britva solingen, celkom milý kúsok, za nejakých 40 euro, čo je pre mňa v pohode. zachovalá, ostrá a nepoškodená. ale stále sa neviem zbaviť pocitu, že som si objednával niečo iné a nemám to už ako porovnať, lebo thread je už nenávratne (?) stratený...
Tahle?
http://google.com/search?q=cache:NtasHP ... clnk&gl=us
adrspach
mentor
Příspěvky: 1772
Registrován: 05 pro 2008, 21:44

Re: Varování před podvodníkem "podnikajícím" na tomto fóru.

Příspěvek od adrspach »

Asi ne tahle byla ta Radgostova co mi srdela. Mohl by to byt bily Weltmeister.
Uživatelský avatar
Radgost
admin
Příspěvky: 3418
Registrován: 13 lis 2008, 15:29

Re: Varování před podvodníkem "podnikajícím" na tomto fóru.

Příspěvek od Radgost »

Jo, to je přesně ta co jsem od něj koupil.

Prej:

Predám kvalitnú britvu Dovo Solingen special swedish stainless inoxydable steel
5/8.Použitú asi 5x.Je v prvotriednom stave bez známok používania.
Materiál rukoväte nerez.
Predám za 70EUR.Pôvodná cena 110EUR

http://images.google.sk/imgres?imgurl=h ... X%26um%3D1


Dostat se mi pod ruce tak bych ho s ní oholil na sucho!!! :x
desertfox
Příspěvky: 16
Registrován: 28 bře 2009, 07:51

Re: Varování před podvodníkem "podnikajícím" na tomto fóru.

Příspěvek od desertfox »

Pre Radgosta:Tak toto je naozaj sila nazvať ma podvodníkom.Čo si o sebe myslíš Radgost ?Predal som x britiev a každý bol spokojný len ty nie.Najprv si mi napísal , že ďakuješ za príjemný obchod a po mikroskopickom preštudovaní britvy si zistil , že nie si a začal si mi vypisovať maily a emotívne zrušil inzeráty.
Britva čo som ti predal nemá ani škrabanček a to už nevravím o tom nitovaní ...
daj si to prosím odborne posúdiť do fi.Dovo .
Hocikto iný by bol s britvou spokojný a navyše by mi zaplatil okamžite , nie ako ty , že som musel 2 týždne čakať pokým dostaneš výplatu

Pre Wattyho: Dostal si presne to , čo bolo v inzeráte popísané a odfotené - boli tam aj rozmery.Viď obrázok v prílohe.
Neviem prečo máš ten pocit , že si dostal niečo iné.Možno preto , že Radgost povedal že som podvodník..
V budúcnosti budem inzerovať britvy na serveroch , ktoré už Radgost popísal,takže kto bude mať záujem , môžete si britvy prísť osobne pozrieť, bývam v Turčianskych Tepliciach.
Britvám zdar
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
adrspach
mentor
Příspěvky: 1772
Registrován: 05 pro 2008, 21:44

Re: Varování před podvodníkem "podnikajícím" na tomto fóru.

Příspěvek od adrspach »

Ted se musim Radgosta zastat. Kdyz kolega Desertfox britvu inzeroval jsem ho zadal aby ukazal fotografie dane britvy a to jsem jeste nevedel co se bude dit.
Fotky dane britvy kterou Desertfox prodal Radgostovi jsem videl (stejne jako i jini na tomto foru) a musim rici na sve nejlepsi svedomi, ze tato mela poskozene nytovani (pravdepodobne prenytovana) a podle jejiho stavu bych rekl, ze byla pouzita o moc vice nez 5x jak bylo inzerovano Desertfoxem. Podle podivneho chovani prodejce a skutecneho stavu dodaneho zbozi musim jen rici DODANE ZBOZI HRUBE NEODPOVIDA INZEROVANEMU PRODUKTU!!! Paklize toto se vam kolego Desertfoxi nezda mozna stale mate moznost se domluvit s Radgostem o navraceni penez. Chlap ma mit svou cest (at je to obchodnik, muzikant ci zednik) a o udrzeni cisteho stitu se kazdy musi postatrat sam. Verim tomu, ze Radgost zablokoval vas dalsi inzerat z duvodu ochrany dalsich mene zkusenych kolegu tady na foru aby i oni nedopadli podobne. Paklize by se neco podobneho stalo me tak o to taky pozadam a je to i bezna praxe pri obchodovani napriklad na e-bay (jestlize zbozi dodane neodpovida popisu kupujici ma narok na plne navraceni ceny zbozi a postovneho a to i za odeslani spatneho zbozi zpet prodejci anebo se obe strany dohodnou na necem jinem. Jak jsem si precetl tady dalsi kolega take nebyl uplne spokojen. Podle vaseho rozhorceni jste dodal rozmery (znamena to ze i delku? tu tam nikde nevidim a v pripade teto britvy to je jedna z hlavnich zvlastnosti). Mozna budete muset zkusit na jinych forech. Preji vam mnoho stesti v obchodovani tam a pokud budete obchodovat seriozne pochybuju, ze vam v tom nekdo bude branit.
Zamčeno

Zpět na „Debata o věcech obchodních“