Značka břitvy

Všeobecné dotazy na břitvy
Uživatelský avatar
Vlcak
Donátor
Příspěvky: 533
Registrován: 21 pro 2011, 08:19
Bydliště: Olomouc

Re: Značka břitvy

Příspěvek od Vlcak »

Střenky jsi vyfotil pěkně, ale co detailní foto čepele? O tu jde především a vypadá velmi slibně. To by mohl být opravdu dobrý kousek.
canis_dei
Příspěvky: 30
Registrován: 28 led 2013, 09:01

Re: Značka břitvy

Příspěvek od canis_dei »

No čepel podle mýho zatim hodně amatérskýho oka bude potřebovat jen trochu vyčistit ,nabrousit u petra a může holit .Takže momentálně mě spíš trápěj ty střenyka ten materiál vypadá jak lakovanej papír což mi přijde na břitvu dost divný.
Zipíno
Příspěvky: 1005
Registrován: 23 bře 2009, 08:09
Bydliště: Velim

Re: Značka břitvy

Příspěvek od Zipíno »

Erzatsmaterial, nebo jak je to správně náhradní materiál je celkem běžná věc, já tohle mám, na několika kouscích. Zde se stačí dohodnout s Petrem, co je aktuálně k dispozici, nebo se pokusit o něco sám a pak si to od Petra nechat jen odborně zanýtovat :)
671 grains of diplomacy-.50 BMG
canis_dei
Příspěvky: 30
Registrován: 28 led 2013, 09:01

Re: Značka břitvy

Příspěvek od canis_dei »

tak ono tu mám ještě jeden kousek co potřebuje nový střenky takže časem se nejspíš pokusim o něco sám ;)
Zipíno
Příspěvky: 1005
Registrován: 23 bře 2009, 08:09
Bydliště: Velim

Re: Značka břitvy

Příspěvek od Zipíno »

A tohle je ten správný přístup!
Čepel jsi přímo vyhrál v loterii! Už na Tebe začíná působit Bacillus Břitvomilus! :lol: :lol: :lol:
671 grains of diplomacy-.50 BMG
canis_dei
Příspěvky: 30
Registrován: 28 led 2013, 09:01

Re: Značka břitvy

Příspěvek od canis_dei »

tak jsem ještě přihodil dvě fotky kde je v celý kráse
Zipíno
Příspěvky: 1005
Registrován: 23 bře 2009, 08:09
Bydliště: Velim

Re: Značka břitvy

Příspěvek od Zipíno »

No vždyť to povídám! První cena v loterii, ale bez sázení!!! :lol: Tohle je nástroj "nejmíň na jeden furt!"
671 grains of diplomacy-.50 BMG
Uživatelský avatar
Vlcak
Donátor
Příspěvky: 533
Registrován: 21 pro 2011, 08:19
Bydliště: Olomouc

Re: Značka břitvy

Příspěvek od Vlcak »

Včera jsem ji měl na srazu v Praze v rukou a čepel vypadá opravdu dobře. Ale holit se s ní ani nezkoušej, nešlo by to. Břit potřebuje na kameny. Ale po roznýtování, vyčištění, osazení nových střenek a nabroušení to bude výborná přítelkyně. Opravdu moc dobrý kup.
serfik
Příspěvky: 44
Registrován: 16 pro 2012, 11:21

Re: Značka břitvy

Příspěvek od serfik »

Vypadá fakt skvěle ;-) velká gratulace, tohle je proste super kauf. Taky jsem ji viděl, chce jen lehkou renovaci a nové střenky a jsem si jistý, že budeš maximálně spokojený. Velikost je 6/8 což je ideální ;-) až budeš ty střenky dělat, dej mi vědět, možná bych se taky rád připojil ;-)
canis_dei
Příspěvky: 30
Registrován: 28 led 2013, 09:01

Re: Značka břitvy

Příspěvek od canis_dei »

Ono střenky budou asi na dýl, furt se nemůžu rozhodnout jakej materiál (kost,roh,nebo nějaký pěkný dřevo) .Navíc nemám ani pořádnej vercajk všechno teprv pořizuju .Takže si nejspíš postupně seženu destičky z těchdle tří materiálů a tak nějak to nechám vyplinout s čim se mi bude dobře dělat a co sedne k tý čepeli.
Odpovědět

Zpět na „Břitvy“