Kamenec

O veškeré další pánské kosmetice
Odpovědět
Uživatelský avatar
Radgost
admin
Příspěvky: 3418
Registrován: 13 lis 2008, 15:29

Re: Kamenec

Příspěvek od Radgost »

S "tekutým" kamence mám nějaké zkušenosti.
Funguje to jako "vteřinové lepidlo".
Naneseš, gel ztuhne a krev přestane prýštit. :-)
Frody
Příspěvky: 220
Registrován: 04 črc 2012, 18:04

Re: Kamenec

Příspěvek od Frody »

Dobry den mam dotaz kde svuj kamenec ukladate nejaka krabicka prijde mi ze jej jen tak pohodit na stolek neni moc ok a ta orig. Krabicka neni moc pevna teda
Uživatelský avatar
Vlcak
Donátor
Příspěvky: 533
Registrován: 21 pro 2011, 08:19
Bydliště: Olomouc

Re: Kamenec

Příspěvek od Vlcak »

Mám kamenec BLOC OSMA a nechávám ho stát jen tak na poličce. Žádnou krabičku nepoužívám a papírový obal je vyhozen. Kamenec aspoň pěkně oschne a není ve vlhku.

Obrázek
Uživatelský avatar
Wiking
Příspěvky: 1548
Registrován: 13 úno 2011, 17:24
Bydliště: Česko-saské Švýcarsko

Re: Kamenec

Příspěvek od Wiking »

Ja tenhle Osma sice nemam, ale chtel bych podotknout, ze tohle je kvalitativne nekde jinde nez ten cesky kamenec v kostce. Duvod je ten, ze tenhle je vyroben z JEDNOHO kusu (je to tak, Kolego Vlcaku?) zatimco ten cesky je slisovan z milionu jednotlivych krystalu a za vlhka se zacne rozpadat a drolit.
Zajimalo by me zda i tenhle Osma se ve vlhku rozpada? (Jestli by se ve vlhku rozpadnul, tak to myslim)
Chapu ze tenhle experiment nikdo nema v umyslu provest :lol: byla by to skoda.
"Byt zarostly je zvireci. Oholeni je znakem vyssi civilizace." Orig.: "Alles Behaartsein ist tierisch. Die Rasur ist das Abzeichen höherer Zivilisation."Arthur Schopenhauer, nemecky filosof, (* 22.2.1788 - † 21.9. 1860)
Uživatelský avatar
Vlcak
Donátor
Příspěvky: 533
Registrován: 21 pro 2011, 08:19
Bydliště: Olomouc

Re: Kamenec

Příspěvek od Vlcak »

Ano, tento kamenec je z jednoho kusu. Po holení jej namočím, zlehka s ním přejedu po čerstvě oholených a opláchnutých místech - líce, krk, brada a pak jej jen postavím na poličku v koupelně. Kamenec prostě oschne a nejeví žádné známky rozpadání. Není to polička někde v pokoji na slunci, ale vcelku vlhké prostředí koupelny. S českým kamencem nemám zkušenost.
Zipíno
Příspěvky: 1005
Registrován: 23 bře 2009, 08:09
Bydliště: Velim

Re: Kamenec

Příspěvek od Zipíno »

Já po holení opláchnu tváře a krk od zbytků mýdla, poté vyndám kamenec z původní papírové krabičky, ještě mokrou kůži ošetřím kamencem a zase ho do krabičky vrátím. Je to ještě stará modrobílá krabička výrobcem je Ch. V. D. Důbrava, a na krabičce je nálepka s cenou 25,80 kč. Zatím po těch letech žádné rozpadání neregistruji, kamenec je trvale ve skříňce v koupelně nad pračkou. Pouze ta plocha, kterou jezdím po obličeji se krásně zahladila a zaoblila.
671 grains of diplomacy-.50 BMG
Frody
Příspěvky: 220
Registrován: 04 črc 2012, 18:04

Re: Kamenec

Příspěvek od Frody »

Ja doposud kupoval jen zastavovač ve formě tyčinky ,protože ho nepotřebuji použivat celoploše i když není to špatné jenže tyčinka se vzdycky po par aplikacich rozpadne ješte jsem přemyšlel nad tyčinkou např Tobs jenže se bojim toho sameho tak sem si rekl že pořidim kostku
Havran
Donátor
Příspěvky: 76
Registrován: 24 lis 2012, 19:44
Bydliště: Zásmuky

Re: Kamenec

Příspěvek od Havran »

Nejlepší je BLOC OSMA. ;)
ater
mistr brusič
Příspěvky: 832
Registrován: 10 lis 2011, 22:39

Re: Kamenec

Příspěvek od ater »

Kamenec nechávám uschnout. Osma block ani nedávám do té papírové krabičky, nechci si jí vlhkostí zničit (libí se mi :) ). Shavex dávám do plastové krabičky, se kterou jsem ho koupil, ještě mokrý a jen jí nezavírám aby oschnul. Asi to není nutnost, ale nemam rád pocit, že skladuju něco vlhkýho a za pár dní si to dám na kůži (i když to opláchnu).

U Shavex pozor na to, že je ze začátku hodně hrubý a je třeba vytrvat než se ohladí (olapovat jsem ho nezkoušel). To Osma je hladká už jako nová.

Obrázek
ater
mistr brusič
Příspěvky: 832
Registrován: 10 lis 2011, 22:39

Re: Kamenec

Příspěvek od ater »

Slovi píše:Atere jaké má prosím Tě tenhle kamenec rozměry?Díky
Ten velký kamenec Shavex má rozměry 80x40x20 mm, váha ~115g.
Odpovědět

Zpět na „Ostatní kosmetika“