Skupinový nákup břitev pana Austa

Zamčeno
Uživatelský avatar
Wiking
Příspěvky: 1548
Registrován: 13 úno 2011, 17:24
Bydliště: Česko-saské Švýcarsko

Re: Skupinový nákup břitev pana Austa

Příspěvek od Wiking »


=========================================================
PROSIM POZOR +++ PROSIM POZOR +++ PROSIM POZOR +++


Zitra, tj. v utery 30. 7. budu v PRAZE.
Muzeme se domluvit na predani tech polotovaru?
Nejlepe od 13:30 do 15:30 v okoli Orloje, Melantrichovy ul. nebo Vaclavskeho nam.
Jindy a jinam zitra nemuzu, jsem v Praze sluzebne. Diky za pochopeni.
Kdo muze prijit?
Prosim o SZ, meil nebo zavolani na muj mobil dnes po 16:00 az do 22:00.


=========================================================
KONEC HLASENI +++
"Byt zarostly je zvireci. Oholeni je znakem vyssi civilizace." Orig.: "Alles Behaartsein ist tierisch. Die Rasur ist das Abzeichen höherer Zivilisation."Arthur Schopenhauer, nemecky filosof, (* 22.2.1788 - † 21.9. 1860)
ecto
Příspěvky: 1
Registrován: 29 črc 2013, 18:26

Re: Skupinový nákup břitev pana Austa

Příspěvek od ecto »

Zdravím Vás pánové, gentlemani.

Rozhodl jsem přejít ke starých gentlemanským tradicím a začít se holit břitvou. I když jsem úplný začátečník, tímto způsobem holení nedotčený, rád bych projevil zájem o koupi břitev u p. Austa (pokud ovšem není již příliš pozdě). Raději si koupím hned kvalitní nástroj, než ušetřit a přidělávat si starosti.

Co jsem se díval, všichni objednáváte 6/8, já bych dal na Vaše doporučení začátečníkům a zvolil 5/8, uhlíková ocel, španělská hlava, grenadilové dřevo. Druhou v té samé kombinaci, jen 6/8 bych si vzal do rezervy :-) Jak říkával můj děda, je lepší mít a nepoužít, než nemít a potřebovat ..

Nerad bych v tomto tématu rozpoutával diskuzi s doporučením / nedoporučením nákupu, ale budu jen rád, pokud mi své podněty či návrhy napíšete do emailu.


Předem Vám všem děkuji.
Uživatelský avatar
Wiking
Příspěvky: 1548
Registrován: 13 úno 2011, 17:24
Bydliště: Česko-saské Švýcarsko

Re: Skupinový nákup břitev pana Austa

Příspěvek od Wiking »

Dekuji vsem 4 Kolegum kteri se se mnou dnes sesli ve Vodickove ulici na limonade.
Polotovary jsem predal, zbyvaji jen 2 Kolegove (Litomysl a Brno) se kterymi se setkam koncem srpna osobne, termin jeste upresnim,snad 23 nebo 30.8.
Dobrou noc.. L.
"Byt zarostly je zvireci. Oholeni je znakem vyssi civilizace." Orig.: "Alles Behaartsein ist tierisch. Die Rasur ist das Abzeichen höherer Zivilisation."Arthur Schopenhauer, nemecky filosof, (* 22.2.1788 - † 21.9. 1860)
gilhad
Donátor
Příspěvky: 71
Registrován: 26 pro 2011, 00:21

Re: Skupinový nákup břitev pana Austa

Příspěvek od gilhad »

Ja dekuju za vykovek a mile setkani.

Jestli je jeste mozno, tak u Britvy menim velikost 6/8 na nejvetsi dostupnou (tedy asi 7/8).

ecko: Ja se zatim dobre oholil vsim, co mi prislo do ruky, myslim, ze zcela fatalni chybu ani udelat nejde, pokud je material aspon trochu kvalitni. Jako zacatecnikovi bych doporucil hned vyuzit sluzeb PetraS, alespon nabrouseni, protoze co slycham, tak ani nove Britvy nejsou na maximu ostrosti a nekdy i znatelne pokulhavaji. Ceny jsou skvele, jen je Petr zavalen praci, tak to fakt trva, ale vysledek stoji za to.
Uživatelský avatar
pepson
Příspěvky: 109
Registrován: 07 zář 2012, 07:29
Bydliště: Praha

Re: Skupinový nákup břitev pana Austa

Příspěvek od pepson »

Děkuji Wikingovi za skvělou spolupráci.
Uživatelský avatar
hans
Příspěvky: 129
Registrován: 28 říj 2011, 17:59
Bydliště: Brno,Ostrava

Re: Skupinový nákup břitev pana Austa

Příspěvek od hans »

Ludwigu, chtel bych te poprosit o upravu moji obednavky, nakonec si preci jen vemu tu nejvetsi 7/8 ;)

Takze za me :

7/8, uhlikova ocel, spanelska hlava, grenadilove drevo
bombus
Příspěvky: 7
Registrován: 14 úno 2013, 12:31

Re: Skupinový nákup břitev pana Austa

Příspěvek od bombus »

Připojuji se k objednávce. 6/8 španělská hlava, uhlíková ocel střenky grenadilové dřevo.
Uživatelský avatar
Radgost
admin
Příspěvky: 3418
Registrován: 13 lis 2008, 15:29

Re: Skupinový nákup břitev pana Austa

Příspěvek od Radgost »

Obavam se, že nakup již probehl.
Wikingu, mohu vlákno zamknout?
Uživatelský avatar
Wiking
Příspěvky: 1548
Registrován: 13 úno 2011, 17:24
Bydliště: Česko-saské Švýcarsko

Re: Skupinový nákup břitev pana Austa

Příspěvek od Wiking »

Nene, Kolego Radgoste!
Zatim probehl nakup tech polotovaru. Ty uz jsou v Praze.
(Ivanek a Vladimir je obdrzi koncem srpna osobne, pojedu do Brna)

:!: :!: Nakup celych BRITEV vyrobenych na zakazku prave probiha. :!: :!:

Objednavat je budu 2. zari. 2013.. v pondeli v poledne.
.. do te doby si muzou Kolegove zde objednavat.
V poslednim tydnu srpna 2013 vsem napisu meily s financim rozpoctem, a 2.9. ve 12:00 zavazne objednavam.
OK?

Seznam Kolegu kteri objednavaji a jejich objednavky jsou prubezne aktualizovany hned v prvnim prispevku tohoto vlakna, tam dole.

"Byt zarostly je zvireci. Oholeni je znakem vyssi civilizace." Orig.: "Alles Behaartsein ist tierisch. Die Rasur ist das Abzeichen höherer Zivilisation."Arthur Schopenhauer, nemecky filosof, (* 22.2.1788 - † 21.9. 1860)
Uživatelský avatar
Wiking
Příspěvky: 1548
Registrován: 13 úno 2011, 17:24
Bydliště: Česko-saské Švýcarsko

Re: Skupinový nákup břitev pana Austa

Příspěvek od Wiking »

Prave jsem mluvil s panem Austem.
Mel jsem zde nejake dotazy od ruznych Kolegu, tak jsem si to sepsal a vyzpovidal ho.

Takze vase dotazy byla napr.:

Stabilizatory: 6/8 ma standartne 2 stabilizatory, 7/8 standartne 3. Je mozno ale i udelat 3 stabilizatory na 6/8.

Osetreni dreva: Drevo na strenky je vysusene na 7% vlhkosti a nekolikrat naolejovano. NENI lakovano!

Extra pozadavky: Vylaserovani jmena na Britvu je jedine co se plati extra. Stoji to 15€ navic (asi 380,-kc) pismena je treba dodat v pdfku. Hacky a carky nejdou udelat.

Jak dlouho to vse potrva: Cekaci doba nepresahne 1 mesic. Kdyz prevedu penize v prvnim tydnu v zari, do konce zari to budu mit zde.

Rohovinu bude nabizet az od pristiho roku. Ja zde mam nejaky zdroj rohoviny, tak dodam fotky, nekteri Kolegove (Mons :lol: ) se nicim jinym nechteji holit. Foto bych mel zvladnout udelat tak do 3 dnu. Dodam zde do vlakna.
Zacatkem zari panu Austovi stejne budu posilat balicek s vlastnim drevem, je nas vice s timto pranim.
"Byt zarostly je zvireci. Oholeni je znakem vyssi civilizace." Orig.: "Alles Behaartsein ist tierisch. Die Rasur ist das Abzeichen höherer Zivilisation."Arthur Schopenhauer, nemecky filosof, (* 22.2.1788 - † 21.9. 1860)
Zamčeno

Zpět na „Skupinové nákupy“