Miska na penu

... štětky, misky a jiné propriety...
Odpovědět
Uživatelský avatar
JohnMetsn
Příspěvky: 32
Registrován: 23 črc 2012, 23:14
Bydliště: Praha 4 / Nagasaki

Re: Penotvor teplý

Příspěvek od JohnMetsn »

Rozumim, nespecham, jen jsem se obaval, zda jim email nezmizel do spamu ci podobne.
pipe
Příspěvky: 101
Registrován: 28 dub 2012, 13:00
Kontaktovat uživatele:

Re: Penotvor teplý

Příspěvek od pipe »

IMG_3212.jpg
Tak jsem se konečně dostal k tomu, abych můj pěnotvor vyfotil.
Malé schrnutí:
- Provedení je bravurní
- Spirála oproti prototypu byla zvýrazněna, nejvíc je to znát na spodní straně
- Pěna se v něm tvoří velmi dobře, teplotu taktéž drží bravurně, pěna je nádherně teplá

Co dodat? Mistrovská práce pro mistrovsky krásné oholení.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
george_L
Příspěvky: 9
Registrován: 10 pro 2012, 13:01
Bydliště: Brno

Re: Penotvor teplý

Příspěvek od george_L »

Tak jsem také neodolal a paní hrnčířce napsal. Počítám, že přes vánoce bude mít dost práce, ale v lednu se snad ozve.
george_L
Příspěvky: 9
Registrován: 10 pro 2012, 13:01
Bydliště: Brno

Re: Penotvor teplý

Příspěvek od george_L »

Pěnotvor je objednaný a měl by být hotový koncem února :D domluvil jsem se na drobných upravách, tak až bude doma pošlu obrázek.

TO JohnMetsn: nakonec jsem zavolal a domluvil se přes telefon, který je uvedený na internetových stránkách
pipe
Příspěvky: 101
Registrován: 28 dub 2012, 13:00
Kontaktovat uživatele:

Re: Penotvor teplý

Příspěvek od pipe »

Tak pánové, dnes mě po příchodu domů čekalo nemilé překvapení. Řekl bych, že venku foukalo, fest, nožná i víc.
Nalezl jsem totiž zabouchnuté dveře do koupelny. Na tom by nebylo nic tak hrozného, otevřel jsem je a přes pověšené prádlo zřel náznak dokořán otevřeného okna. Hned mi bylo jasné, co se robí. Zarážka okna nevydržela, okno se rozletělo dokořán a vyexpedovalo obsah žulového parapetu do mojí (spolubydlícího) stařičké kovoké vany.
Mezi hlínou, plevelem od spolubydlícího, MÝM Merkurem 37c Slant :!: :shock: :o (dopadl na šroub na ručce, drobná oděrka, ale vypadá že hlava i zbytek je v cajku :? ), jeho břiblblou vázou, která dopadla na hadici od sprchy (promáčklá, ale jede a neteče kde nemá), kartáčkem a zubní pastou, mýdly na holení (za povšimnutí stojí mým šéfem z Itálie dovezené a mne darované Proraso v tubě) ... ležel zesnulý Pěnotvor Teplý, zrozenec tohoto vlákna, syn nás všech, kdož jsme svou troškou přispěli k jeho vytvoření, ... roztříštěn na kusy.
Odborným ohledáním a měřením poločasu rozpadu radioaktivního izotopu uhlíku 14C byla přesně stanovena hodina smrti mezi 6:00 a 16:00, dnes.

Uctěte prosím jeho památku vteřinou ticha, budiž mu pěnotvorná zem lehká... :cry: :cry: :cry: odešel předčasně, ale se vztyčeným uchem... :cry: :cry: :cry:
Následující fotografii netřeba komentovat.

Btw.: Nejhorší na tom je, že jsem už pár měsíců neměl čas jej použít, holil jsem se raz za tyden, dva, mýdlo rozdělával v dlani ruky... a včera uvažoval, že bych jej mohl oprášit a znovu použít....
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Uživatelský avatar
Radyx
admin
Příspěvky: 1078
Registrován: 21 lis 2008, 15:39
Bydliště: Praha

Re: Penotvor teplý

Příspěvek od Radyx »

Soucítím s Tebou, taky jsem po pár měsících přišel o svůj první pěnotvor. :cry:
Smutné čtení, ale pěkně napsané!
Uživatelský avatar
PetrS
mentor
Příspěvky: 4418
Registrován: 14 lis 2008, 19:29
Bydliště: Česká Lípa

Re: Penotvor teplý

Příspěvek od PetrS »

Též přidávám upřímnou soustrast.
Podobně dopadl jeho bratříček který cestoval do Polska. Po příjezdu na místo určení byl též zesnulý...
Nechť střepy štěstí přinášejí. :cry:
8-)
Břitva je jako život - dokud máš pevnou ruku, nemusíš mít obavy.
Uživatelský avatar
Pedrosjan
Příspěvky: 301
Registrován: 04 čer 2011, 22:34
Bydliště: České Budějovice

Re: Penotvor teplý

Příspěvek od Pedrosjan »

Jinak pro kolegu Pipeho... 8-) ,vzhledem ke smutné události nabízím výpomoc(adopci.. :lol: )svého pěnotvoru,který bych ti věnoval případně..
Mám sám dva,tak kdyžtak se ozvi sem či do soukromých zpráv.. 8-) Finanční kompenzace v tomto případě padá.. :P ,max.tak možná poštovné..
MERKUR Solingen - 37 001
Uživatelský avatar
Vlcak
Donátor
Příspěvky: 533
Registrován: 21 pro 2011, 08:19
Bydliště: Olomouc

Re: Penotvor teplý

Příspěvek od Vlcak »

Smutný to osud :( Já svůj používám celkem pravidelně a kdybych o něj přišel, zřejmě si obratem nechám u Březků vyrobit nový.
pipe
Příspěvky: 101
Registrován: 28 dub 2012, 13:00
Kontaktovat uživatele:

Re: Penotvor teplý

Příspěvek od pipe »

PetrS: Tak to je hodně smutné.

Pedrosjan: Chlape, tak milé překvapení jsem nečekal, ba dokonce už dlouho nezažil. Chtěl bych podotknout, že účelem mého postu nic podobného nebylo, nabídku však zvážím a pošlu ti SZ.

Vlcak: Taktéž zvažuju. Komunikace by asi nebyla nejpohodlnější, zhořel mi totiž HDD s veškerými předešlými maily, ale myslím, že dost intelu je i tady a tak by nebyl problém znovu objednat totožný kus...
Odpovědět

Zpět na „Pomůcky k holení“