KLAR - Kabinett

Mýdla, krémy a vůbec prostředky ze kterých můžeme tvořiti mydlinky
Odpovědět
MS61
Příspěvky: 18
Registrován: 19 úno 2013, 20:34

Re: KLAR - Kabinett

Příspěvek od MS61 »

Gentlemeni, nenašel by se ještě kousek na okoštování? Zjišťuju, že mít k ruce pouze 2 mýdla (ehm, skoro celá balení) je tak frustrující... :roll:

M.
Uživatelský avatar
jaro
Příspěvky: 30
Registrován: 07 úno 2013, 09:57
Bydliště: Praha

Re: KLAR - Kabinett

Příspěvek od jaro »

Vzhledem k velmi pochvalným recenzím, pojal jsem i já touhu vyzkoušet toto mýdlo. Protože jsem poněkud nedočkavý, obrátil jsem se přímo na internetový obchod firmy Klar a učinil objednávku. Když jsem ale zjistil, že se v eshopu nedá platit přímo a přidal k tomu předpokládanou (ne)důvěru k Čechům, nedával jsem objednávce velkou šanci na vyřízení. O to větší bylo moje překvapení, když jsem za 3 dny dostal emailové vyrozumění o odeslání zásilky. Další překvapení nastalo za týden, kdy mýdlo opravdu dorazilo. K zásilce bylo přiloženo vyúčtování a doporučený způsob platby PayPal (na uvedenou emailovou adresu). Tady tedy Klar opravdu potěšil. Méně příjemná je však samotná cena za dopravu (o které Klar informuje předem již při vlastním objednávání), která se po připočítání DPH vyšplhala na 11,31 EUR. Při ceně mýdla 12,99 EUR je s ní téměř shodná.
Takže sice mě velmi potěšila důvěra německého výrobce, ale zda se takový nákup vyplatí si už musí každý rozhodnout sám.
ater
mistr brusič
Příspěvky: 832
Registrován: 10 lis 2011, 22:39

Re: KLAR - Kabinett

Příspěvek od ater »

@jaro: Proto se tu dělají hromadné nákupy, kdy je poštovné zdarma a nebo se rozloží na hodně lidí. Akorát to chce počkat až někdo bude nákup organizovat a nebo se toho sám ujmout.
Uživatelský avatar
Wiking
Příspěvky: 1548
Registrován: 13 úno 2011, 17:24
Bydliště: Česko-saské Švýcarsko

Re: KLAR - Kabinett

Příspěvek od Wiking »

Zatim si na nejake postovne nepamatuji.. :shock: hihi..
alespon u mych skupinovych nakupu. :lol:
Jinak mas 100% pravdu, skupinove nakupy jsou super a potesi kazdeho. Hlavne cenove.
"Byt zarostly je zvireci. Oholeni je znakem vyssi civilizace." Orig.: "Alles Behaartsein ist tierisch. Die Rasur ist das Abzeichen höherer Zivilisation."Arthur Schopenhauer, nemecky filosof, (* 22.2.1788 - † 21.9. 1860)
bombus
Příspěvky: 7
Registrován: 14 úno 2013, 12:31

Re: KLAR - Kabinett

Příspěvek od bombus »

Ahoj pánové, neměl by jste někdo na odprodej kousek tohoto mýdla. Chci ho vyzkoušet, ale v internetovém obchodu firmy klar není v nabídce v tom balení v papíru po půl kile.
DFíky moc za ochotu.
Uživatelský avatar
komolik
Příspěvky: 24
Registrován: 27 pro 2012, 07:21
Bydliště: Chrustenice

Re: KLAR - Kabinett

Příspěvek od komolik »

Ahoj,
kdyby nahodou doslo k nejake vetsi akci... Vzal bych celou nebo pul cihlicky.
Komolík
Uživatelský avatar
Wiking
Příspěvky: 1548
Registrován: 13 úno 2011, 17:24
Bydliště: Česko-saské Švýcarsko

Re: KLAR - Kabinett

Příspěvek od Wiking »

Vazeni Kolegove,
jak jiste vsichni vite, a jak bylo jiz jinde napsano, firma Klar se rozhodla ukoncit vyrobu tohohle vynikajiciho mydla.
K rozhodnuti doslo uz v lete 2013 a tak jeste obcas bylo mozna sehnat nekde po velkoskladech zbytky skladovych zasob.

Ted v roce 2014 uz se tohle mydlo skutecne neda NIKDE sehnat. (v Nemecku)

Presto se mi podarilo sehnat jeste par OPRAVDU POSLEDNICH kousku, viz fotografie nize..

Skoda ze uz nikdy tohle neuvidim..

RIP stare dobre Klar-Kabinett mydlo na holeni.... :cry: :cry: :cry:
Budes nam chybet..


EDIT: Mydla jsou uz zamluvena, nemam nic navic!
K640_IMGP0656.JPG
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
"Byt zarostly je zvireci. Oholeni je znakem vyssi civilizace." Orig.: "Alles Behaartsein ist tierisch. Die Rasur ist das Abzeichen höherer Zivilisation."Arthur Schopenhauer, nemecky filosof, (* 22.2.1788 - † 21.9. 1860)
Tom19
Příspěvky: 27
Registrován: 14 lis 2012, 16:58
Bydliště: Čadca - SR

Re: KLAR - Kabinett

Příspěvek od Tom19 »

Ako by povedal James May: "Permission to say Cock" :| Škoda že som ho nestihol, mal som ho v hľadáčiku, len mám toho ešte doma dosť na spotrebovanie.
Vousáč
Příspěvky: 800
Registrován: 06 dub 2013, 14:40

Re: KLAR - Kabinett

Příspěvek od Vousáč »

Za jakých podmínek by asi Klar obnovil výrobu ?
Je nás na fóru cca 1500, v případě že by si každý vzal 2 balení ... :mrgreen:
V noci slyším i vousy růst
tanque
Příspěvky: 21
Registrován: 20 dub 2013, 16:26

Re: KLAR - Kabinett

Příspěvek od tanque »

Ahoj, jsem zde na foru jen krátce, ale mýdlo KLAR - Kabinett dle mě Vašich recenzí zaujalo. Bohužel jsem taky z fora zjistil, že se už nevyrábí. Dnes jsem ale našel tento e-shop - http://www.dieperfekterasur.com/Klar-Kabinett-500g. Myslíte si, že to mýdlo skutečně mají ve větsším počtu? A byl by někdo schopen ho zakoupit? Ještě bych Vám všem chtěl poděkovat za super forum. Začal jsem se nedávno holit plastovým Wilkinsonem Clasic, žiletky většinou zelené astry, mýdlo Barbus a štětka z DM a musím říct, že kvalita oholení lepší jak s machy a výrazně levnější. Teď bych to chtěl posunout na vyšší úroveň (koupit lepší strojek, asi Mühle R89 a právě mýdlo Klar) a pak možná časem na tu nejvyšší - břitvu.
Odpovědět

Zpět na „Mýdla a krémy na holení“