mydlo pre citlivý pleť

Mýdla, krémy a vůbec prostředky ze kterých můžeme tvořiti mydlinky
Odpovědět
doki
Příspěvky: 104
Registrován: 25 led 2014, 23:00
Bydliště: Košice

mydlo pre citlivý pleť

Příspěvek od doki »

máte skúsenosti s mydlom na holenie pre citlivú pleť? môžete doporučiť?
MÜHLE R89, MÜHLE ROCCA, FATIP GRANDE
Uživatelský avatar
Wiking
Příspěvky: 1548
Registrován: 13 úno 2011, 17:24
Bydliště: Česko-saské Švýcarsko

Re: mydlo pre citlivý pleť

Příspěvek od Wiking »

Neni v sekci kosmetika nic popsano?
Neco kde pisou "Sensitiv" atd...
Myslim si ze tam jiste neco najdes :P
Jinak to slovo sensitiv je jen obchodni nazev,nenech se zmanipulovat! Nektere sensitiv produkty jsou slozenim mnohem horsi nez druhe, ktere sensitiv vubec nejsou!!!
"Byt zarostly je zvireci. Oholeni je znakem vyssi civilizace." Orig.: "Alles Behaartsein ist tierisch. Die Rasur ist das Abzeichen höherer Zivilisation."Arthur Schopenhauer, nemecky filosof, (* 22.2.1788 - † 21.9. 1860)
doki
Příspěvky: 104
Registrován: 25 led 2014, 23:00
Bydliště: Košice

Re: mydlo pre citlivý pleť

Příspěvek od doki »

ale áno, niečo som našiel, kvôli dostupnosti asi vyskúšam Proraso, len neviem akú farbu vybrať, po oholení viacbriťákom ma tvár nepáli, po oholení bagrom mám tvár podráždenú, možno veľmi tlačím, ale napadlo ma že či to nie je spôsobené aj klasickým barbusom, lebo po jeho použití mám tvár suchú a pokožku stiahnutú, naproti tomu po použití gélu a viacbriťáku je pokožka v pohode,
MÜHLE R89, MÜHLE ROCCA, FATIP GRANDE
kamik69
Příspěvky: 16
Registrován: 22 úno 2014, 18:19

Re: mydlo pre citlivý pleť

Příspěvek od kamik69 »

Přátele,jsem jeden z tech co trpí suchou pletí s tendencí reakcí na ruzné mydla ci pěny a potom se mi tím uděla ekzém..
Má někdo z vás zkušenosti s nějakým mydlem na promydlení vousů před holením?

také by mě zajímalo druh štětky,protože jsem zjistilže nekteré štětky jsou dost ostré,či tvrdé..
děkuji za radu,začínajícímu břitvaři,,,
Uživatelský avatar
formule99
Příspěvky: 33
Registrován: 01 úno 2014, 18:31
Bydliště: Hradec Králové

Re: mydlo pre citlivý pleť

Příspěvek od formule99 »

Ahoj, ohledně mýdla Ti zde poradí zkušenější, než jsem v tomto oboru já, ale mohl bych Ti poradit ohledně pleti. Po holení a ošetření vodou či gelem po holení zkus levandulový olej. Je hojivý a opravdu pomáhá. Můžeš dát pár kapek i do mýdla, než vytvoříš pěnu. vyzkoušeno a funguje to. Třeba to zabere i Tobě.
Holení bagrem je pro mne novou vášní.
Uživatelský avatar
Wiking
Příspěvky: 1548
Registrován: 13 úno 2011, 17:24
Bydliště: Česko-saské Švýcarsko

Re: mydlo pre citlivý pleť

Příspěvek od Wiking »

@kamik69:
V Tvem pripade bych rozhodne doporucil nejake kvalitnejsi mydlo, a ne to, co se bezne prodava v ceskych drogeriich.
Problem je v tom, ze zadne pro Tebe vhodne mydlo se v drogeriich normalne neprodava. (Mozna v nejakych vetsich mestech v nejakych BIO obchodech)
Nebydlis-li ve vetsim meste-zbyva jedine internet.
Jinak pred holenim nekteri kolegove si omyvaji oblicej napr glycerinovym mydlem. Ja jsem to taky drive praktikoval, ale pri pouziti kvalitniho mydla na holeni to neni nutne.
Stetka: pro zacatek si kup klidne tu Balea Dachs z DM. Tou nic nepokazis.
"Byt zarostly je zvireci. Oholeni je znakem vyssi civilizace." Orig.: "Alles Behaartsein ist tierisch. Die Rasur ist das Abzeichen höherer Zivilisation."Arthur Schopenhauer, nemecky filosof, (* 22.2.1788 - † 21.9. 1860)
kamik69
Příspěvky: 16
Registrován: 22 úno 2014, 18:19

Re: mydlo pre citlivý pleť

Příspěvek od kamik69 »

Děkuji za příznivé rady,,omrknu zjistím,zkusím uvidím,,
Potom tady dám vědět jak dopadlo první holení břitvou a jaké mydlo je dobré pro alergické tkzv.- zarostlé držky,, :lol:
Odpovědět

Zpět na „Mýdla a krémy na holení“