100 Perma Sharp napůl

Zamčeno
Uživatelský avatar
Kili
Příspěvky: 25
Registrován: 28 čer 2014, 22:56
Bydliště: Praha

100 Perma Sharp napůl

Příspěvek od Kili »

Kolegové, neměl by někdo (optimálně z Prahy nebo jejího okolí, abychom si to pak mohli v Praze předat) zájem napůl se mnou koupit z ebaye asi za 490 Kč 100 žiletek Perma Sharp Super?

http://www.ebay.com/itm/100-Perma-Sharp ... 258b788ae7
Winning is like shaving - you do it every day or you wind up looking like a bum. (Jack Kemp)
Uživatelský avatar
Kili
Příspěvky: 25
Registrován: 28 čer 2014, 22:56
Bydliště: Praha

Re: 100 Perma Sharp napůl

Příspěvek od Kili »

A pokud neměl, měl byste někdo zájem o nějaké menší množství? Perma Sharp jsou jednoznačně mezi nejlepšími třemi žiletkami, jež jsem dosud vyzkoušel, tak bych si jich rád pár pořídil, ale zase jich nemusím mít stovku...
Winning is like shaving - you do it every day or you wind up looking like a bum. (Jack Kemp)
dedek
Příspěvky: 151
Registrován: 04 pro 2011, 16:36

Re: 100 Perma Sharp napůl

Příspěvek od dedek »

já bych jich těch 50 unesl. Bydlím od Prahy ale 120 km. To by chtělo dát do bubl obálky a poslat, nebude-li to problém. Máte prověřeno, že se nejedná o padělek?
břítva, dýmka a žena se nepůjčují
Uživatelský avatar
Kili
Příspěvky: 25
Registrován: 28 čer 2014, 22:56
Bydliště: Praha

Re: 100 Perma Sharp napůl

Příspěvek od Kili »

Tak pokud ti nevadí náklady na přeposlání, problém to určitě nebude. Hodnocení daného prodejce na eBayi jsou velmi positivní, takže nevidím důvod se padělků obávat :)
Winning is like shaving - you do it every day or you wind up looking like a bum. (Jack Kemp)
dedek
Příspěvky: 151
Registrován: 04 pro 2011, 16:36

Re: 100 Perma Sharp napůl

Příspěvek od dedek »

To se ví, že mi to vadí. Co mám však dělat, když je chci prubnout. Před realizací, prosím o SZ, ať vím co a jak.
břítva, dýmka a žena se nepůjčují
david_ul
Příspěvky: 908
Registrován: 27 bře 2013, 12:51

Re: 100 Perma Sharp napůl

Příspěvek od david_ul »

Zdravím Tě Kili,

jak dopadl nákup a jak jsou super čepelky?

Tak vyprávěj :)

David
David a jeho žiletky
Uživatelský avatar
Kili
Příspěvky: 25
Registrován: 28 čer 2014, 22:56
Bydliště: Praha

Re: 100 Perma Sharp napůl

Příspěvek od Kili »

david_ul píše:Zdravím Tě Kili,

jak dopadl nákup a jak jsou super čepelky?

Tak vyprávěj :)

David
Dopadlo to výborně! :) Čepelky jsou to vynikající, o pravosti nemám pochyby a spolupráce s kolegou rovněž příjemná :)
Winning is like shaving - you do it every day or you wind up looking like a bum. (Jack Kemp)
david_ul
Příspěvky: 908
Registrován: 27 bře 2013, 12:51

Re: 100 Perma Sharp napůl

Příspěvek od david_ul »

Kili a Dědku,

tak gratuluji k výbornému kaufu.

Co takhle nafotit detail a pak popsat jak super holí?

David
David a jeho žiletky
Uživatelský avatar
Kili
Příspěvky: 25
Registrován: 28 čer 2014, 22:56
Bydliště: Praha

Re: 100 Perma Sharp napůl

Příspěvek od Kili »

david_ul píše:Kili a Dědku,

tak gratuluji k výbornému kaufu.

Co takhle nafotit detail a pak popsat jak super holí?

David
Nemýlím-li se, jsou Perna Sharp hodnoceny ve Wikingove dlouhodobem testu, coz je vzhledem k Wikingovym bohatym zkusenostem o poznani lepsi zdroj pouceni nez me hodnoceni. ;)
Ciste subjektivne - mam rad poradne ostre ziletky, coz PS beze zbytku splnuji a ziletku menim jakmile prestane byt velmi ostra, coz je u zelenych Aster asi po tretim holeni. Pro Perma Sharp saham do krabicky tak po sedmem, tedy mne vydrzi asi stejne jako dvakrat tak drahe Feathers.
Winning is like shaving - you do it every day or you wind up looking like a bum. (Jack Kemp)
Zamčeno

Zpět na „Skupinové nákupy“