Fatip Grande

...lidově bagry a kotvy.
Odpovědět
doki
Příspěvky: 104
Registrován: 25 led 2014, 23:00
Bydliště: Košice

Re: Fatip Grande

Příspěvek od doki »

Dnes mi prišiel nový Fatip Grande a hneď som ho aj použil. Dvojdňové strnisko, nová Perma-Sharp, mydlo Calani Cadre Noir. Splnil moje očakávania. Holil som sa ale s veľkým rešpektom :D ani jedna ranka, žiadne podráždenie.
MÜHLE R89, MÜHLE ROCCA, FATIP GRANDE
david_ul
Příspěvky: 908
Registrován: 27 bře 2013, 12:51

Re: Fatip Grande

Příspěvek od david_ul »

Dobrý den Gentlemani,

měl bych na Vás jednu rozšířenou prosbu.... a to:

Kolik z Vás Gentlemanů má problém s hlavou strojku. To je jedno jestli kolíček nebo závit (Co jsem zatím četl tak skoro každý).

Další pod otázka je už to někdo reklamoval a jak to dopadlo. Pročetl jsem celé vlákno a zatím tu všichni řešili pájení. Jen několik z Vás řekli slovo reklamace (já také). Ale ptám se kdo prošel celým procesem reklamace a jak to dopadlo?

Poslední pod otázka. Hledal jsem a nenašel jsem informaci jestli se dá zakoupit strojek bez hřebenu. Asi je možné koupit zvlášť jako díl ? Neviděl jsem tak nevím.

Ale začínám uvažovat o zakoupení (i přes tyto trable). Moc se mi líbí verze Gun metal Black verze Grande. U Picola jsem ji neviděl.

David
David a jeho žiletky
Vousáč
Příspěvky: 800
Registrován: 06 dub 2013, 14:40

Re: Fatip Grande

Příspěvek od Vousáč »

Jak jsem již dříve psal, vlastním Fatip Picolo a ne Grande.
Ale jsem s ním spokojený a nemůžu si stěžovat.
Možná, že my Picoláci ( nebo Picolíci ? :lol: ) to máme trošku jiné.

Verzi kterou popisuješ bych bral, nebýt toho že vlastním Picolo, vypadá dobře.
Je pravda, že tady jeden nebo dva lidé řešili závadu, ale o reklamaci a průběhu pak nepadlo ani slovo.
Co se týče Fatipu jako takového, myslím že pokud se ti nedostane do rukou vyložený zmetek, v což nevěřím,
tak budeš spokojený.
Samozřejmě Fatip je dravec, který dokáže pořádně pokousat při neodborném nebo zběsilém holení , ale
při troše cviku a uvolnění při holení, je to báječný strojek.
V noci slyším i vousy růst
Uživatelský avatar
Bob van Sikorski
Příspěvky: 15
Registrován: 04 pro 2013, 17:28

Re: Fatip Grande

Příspěvek od Bob van Sikorski »

já ještě možná doplním výsledek tehdejší komunikace s upravse. potěšilo mě, že když jsem eshopu narovinu napsal , že mi to upadlo, tak se případné reklamaci nebránili, ale s ohledem na to, že se to hýbe jen zcela minimálně a ani to nejde nafotit, navrhli počkat, až se to případně zhorší. souhlasil jsem ostatně jde spíš o moji chybu než cokoli jiného. zatím (1,5 měsíce) se to nezhoršuje, takže myslím že, ani na reklamaci nedojde. je to vlastně jen o pocit, že strojek není 100%, ale spíš tak 99,9%. s tím se umím vyrovnat ;-).
david_ul
Příspěvky: 908
Registrován: 27 bře 2013, 12:51

Re: Fatip Grande

Příspěvek od david_ul »

Zdravím Tě Vousáči,

ano je to dravec. Ale on to s Tebou myslí dobře. Hlídá Ti váhu, jak trošku přibereš tak sem tam tě ořeže a váhu vyrovná :)
Ale jak píšeš, že máš verzi picollo tak mě se také líbí. Kdyby byla verze picollo ve verzi gun metal tak bych ji bral. Jen bych nechtěl holící strojek, kde je hřebínek. Radši bych hlavici pro denní holení.
Doby kdy jsem chodil jako zarostlí Mikuláš už jsou asi pryč.
To, že je strojek kousavka je dobře. Alespoň člověk dává pozor jestli holí nebo krájí. A oholení potom stojí za to. Našel jsem jejich oficiální web a uvažoval jsem, že jim napíši. No ale to bych si musel zapamatovat kam jsem si to napsal :)

Uvidíme jak to to padne. Třeba co jste si koupili všichni "co mu upadla nožička" byla možná špatná série :) Uvidíme, uvidíme.
Jak tu psal Radgost (tuším) tak jak by jsi srovnával Solunu s Picollou. Myslíš, že je Soluna agresivnější nebo Picollo.
Taky mě napadá zeptat se všech jaké žiletky jsou v Picollu propadák. Které dobré to jsem tu zaznamenal (Astry, Perma-Sharp).

Každopádně díky za zprávu Vousáči.

David
David a jeho žiletky
Uživatelský avatar
Slovak Boy
Příspěvky: 311
Registrován: 01 led 2011, 09:11
Bydliště: Humenné Slovensko

Re: Fatip Grande

Příspěvek od Slovak Boy »

Čo sa procesu reklamácie týka, tak hoci som nereklamoval v upravse Fatip, ale iný strojček, všetko dopadlo dobre, aj napriek tomu, že som strojček používal už nejaký čas. Jednalo sa o zlý závit. Vymenili mi ho za komplet nový strojček.
david_ul
Příspěvky: 908
Registrován: 27 bře 2013, 12:51

Re: Fatip Grande

Příspěvek od david_ul »

Dobré ráno Slovak Boy,

tak to je radost číst. Po dlouhé době existuje výborná firma, která si váží svého zákazníka.

Ale abych nic nezakřiknul :)

David
David a jeho žiletky
tanque
Příspěvky: 21
Registrován: 20 dub 2013, 16:26

Re: Fatip Grande

Příspěvek od tanque »

Ahoj, dnes jsem si zakoupil strojek Fatip Grande Black Metal http://www.upravse.cz/vyrobek/holici-st ... hle-grande . Prostě jsem neodolal, strojek je nádherný. Dnes jsem ho vyzkoušel a holí se mi s ním dobře. Vlastním ještě Böker Metal (hlava jako Mühle R89) a asi Fatip momentálně vyhraje souboj o oblíbený strojek.
Vousáč
Příspěvky: 800
Registrován: 06 dub 2013, 14:40

Re: Fatip Grande

Příspěvek od Vousáč »

Je to krasavec v pěkném kabátku :P
Škoda že se objevil teprve nedávno a ne před dvěma lety. Určitě bych si ho koupil.
V noci slyším i vousy růst
tanque
Příspěvky: 21
Registrován: 20 dub 2013, 16:26

Re: Fatip Grande

Příspěvek od tanque »

Tak jsem s tímto strojkem provedl dvě oholení za použití mýdla od paní Zuzany, žiletka Muhle, a jsem úplně nadšen. Holení je ještě větší požitek než dříve. Stojek bere vousy krásně, nemusím nijak tlačit, jen klouže a holí. A ke všemu je ten Fatip Grande Black Metal nadhernej a ve skutečnosti hezčí než na fotkách.
Odpovědět

Zpět na „Holící strojky“