Čepelky ASTRA

Vše o čepelkách
Odpovědět
david_ul
Příspěvky: 908
Registrován: 27 bře 2013, 12:51

Re: Čepelky ASTRA

Příspěvek od david_ul »

Zdravím Tě Vousáči,

abych vše upřesnil. Psal jsem na uvedeném webu do kontaktu. Žádal jsem informaci jestli jde zakoupit malé množství. Cca do 100 krabiček. Tak to by nebyl problém, ale bylo by to dražší. S tím jsem souhlasil. A u čeho jsem se ujistil, že je to padělek, tak jsem chtěl ujištění, že je to licencované zboží a chtěl jsem vědět o jakou licenci jde jestli jim dalo spojení Diu Jevíčko a nebo již Gillette. V ten moment mi už neodpověděli a napsali, že nemají zájem.

Tak proto jsem si potvrdil co jsem tušil hned od začátku.

Ale plně respektuji Tvojí zprávu a dává rozum. Neříkám, že ne. Ale myslím, že tohle ujištění mi stačí. V týdnu se na to zeptám ještě na České pobočce Procter Gamle.... No nějak tak se to píše... Nechci Googlit a hledat. Ale je divné, že na svém webu nemají zmíňku o výrobku Asta.

Dříve značka Astra patřila pod Gillette a teď už pod ten Procter Gamble.

David


EDIT: 14.08 2014

před týdnem a něco zpět jsem kontaktoval i Procter and Gamle :) nebo nějak tak.... Psal jsem si se šikovnou slečnou nebo paní. A potvrdila mi, že je to nejspíše na 99% padělek. Že by to zjistili, kdybych měl u sebe vzorek. Stačí, abych se domluvil a oni v laboratoři zjistí jestli je to jejich nebo ne. No, ale na 99 % by zjistili, že je to padělek. To samé ptal jsem se na žiletky Astra a na pěny na holení ve spreji Gillette. Ty jsou také podvrh. To samé u čepelek Wilkinson. Nejhorší je na tom, že tyto padělky se prodávají na různých burzách nebo bazarech. Člověk, který nezná neví a koupí pak se diví a valí oči. Pak brečí, ale to až na kožním oddělení v nemocnici co to koupil.

David
David a jeho žiletky
Uživatelský avatar
vlkec
Příspěvky: 107
Registrován: 15 dub 2014, 16:18
Bydliště: Rosice u Brna

Re: Čepelky ASTRA

Příspěvek od vlkec »

Ahoj všem měl bych jeden dotaz k astrám. Dají se ještě koupit v plastové krabičce nebo se už vyrábějí jen balené v té papírové po 5 ks? Díky
david_ul
Příspěvky: 908
Registrován: 27 bře 2013, 12:51

Re: Čepelky ASTRA

Příspěvek od david_ul »

Ahoj Vlkeci,

zelené Astry se dají pořád koupit v plastové krabičce po 5 kusech. Každá je pak zabalena jen do voskového papíru s nápisem Astra Superior.
Na rozdíl od plagiátu, kde je balená do papíru a ještě do voskového papíru.

Modré Astry je pravda, že jsem viděl již jen papírové krabičky. To je jen blistr.
Když koupíš celé balení v krabičce po 20 kusech tak jsou v plastové krabičce po 5 kusech.

Velké balení modrých Aster koupíš už jen možná na velkoobchodech.

David

foto rychlovka na stole. Takže žádný super fotečky:
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Naposledy upravil(a) david_ul dne 15 srp 2014, 12:24, celkem upraveno 1 x.
David a jeho žiletky
Uživatelský avatar
vlkec
Příspěvky: 107
Registrován: 15 dub 2014, 16:18
Bydliště: Rosice u Brna

Re: Čepelky ASTRA

Příspěvek od vlkec »

Díky přesně to jsem potřeboval vědět.
david_ul
Příspěvky: 908
Registrován: 27 bře 2013, 12:51

Re: Čepelky ASTRA

Příspěvek od david_ul »

Zdravím Vás Gentlemani,

mám na Vás jednu prosbičku. Koupil jsem si nové balení zelených Aster a nevím co se děje.
Mám vypotřebované 3 čepelky a s každou jsem zvládl dvě dobrá oholní. Třetí už nešlo vůbec dokončit. Tekla krev a tahalo to jako blázen.
Kupoval jsem čepelky normálně v drogerii. Nevypadá, že by byli špatně skladované. Koukal jsem na zbylé dvě a vypadají stejně.
Takže se modlím jen, aby to byl jeden špatný kus (krabička) než celé série.

Holení s Barbusem, Figarem, Niveou.
Strojek Soluna, Long Feng a Timor. Takže strojek každý jiný, ale výsledek s čepelkou stejný.

Má někdo podobné zkušenosti u poslední koupě čepelek Astra. Kupoval jsem je cca před měsícem. Takže září 2014.

Jen pro upřesnění. Org zabalené a nerezavé. Bez otřepů. Používám korek i silikon (podle Radgosta je lepší).

Tak nevím :(
Na čas asi odložím a zkusím "dovolenkový nákup" Supermax platinum.
David
David a jeho žiletky
Uživatelský avatar
Bob van Sikorski
Příspěvky: 15
Registrován: 04 pro 2013, 17:28

Re: Čepelky ASTRA

Příspěvek od Bob van Sikorski »

Zelené Astry kupované cca 1-2 měsíce zpět tuším v DM (nebo Albertu) ... ve Fatip Grande oholení skvělé (OK, zatím jen 3 s jednou žiletkou). Tak skvělé, že si dokoupím zásoby a přecházím z Featherů na Astru.
Uživatelský avatar
vlkec
Příspěvky: 107
Registrován: 15 dub 2014, 16:18
Bydliště: Rosice u Brna

Re: Čepelky ASTRA

Příspěvek od vlkec »

Ahoj davide mám stejný problém kupoval jsem žiletky cca půl roku zpět 4 balíčky. První byl dobrý ale nyní jsem otevřel nový první žiletka při prvním oholení hrůza byl jsem hodně pořezanej a podržděnej hlavně na krku. Vyhodil jsem ji a na příští holení vzal novou a opět to samé možná i horší. Přikládám fotku toho balení pozná někdo jestli to není padělek? Nevím co se děje používím stále stejný strojek. Snad nepřišel soumrak aster.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
david_ul
Příspěvky: 908
Registrován: 27 bře 2013, 12:51

Re: Čepelky ASTRA

Příspěvek od david_ul »

Zdravím Tě Vlkeci,

problém je, že i na ostatních fórech se řeší napodobeniny zelených i modrých Aster.

tahle ta verze by měla být podvrh.
Obrázek jsem si půjčil z webu:
http://badgerandblade.com/vb/archive/in ... 19262.html
http://img803.imageshack.us/img803/6195 ... atinum.jpg

Ale je lepší to pořádně prostudovat než honem honem něco psát. Takže ber to hodně s rezervou.

David
David a jeho žiletky
Vousáč
Příspěvky: 800
Registrován: 06 dub 2013, 14:40

Re: Čepelky ASTRA

Příspěvek od Vousáč »

Vlkeci zkoušel jsi otevřít i ty zbývající dva balíčky a vyzkoušel kvalitu Aster v nich ?

Aby to nebyla v případě toho jediného balíčku politování hodna věc, která se
stává maximálně jednou za deset let. :mrgreen:
V noci slyším i vousy růst
david_ul
Příspěvky: 908
Registrován: 27 bře 2013, 12:51

Re: Čepelky ASTRA

Příspěvek od david_ul »

Ahoj Vousáči,

koukni na můj post nad Vlkecem. Já měl problém v jedné krabičce u tří (3) kusů v balení.

Ano jsem si jist, že je to jen náhodný výrobní zmetek. Nemyslím si, že bych měl plagiát. Taky jsem na to koukal. Teď testím Super Max platinum.

David
David a jeho žiletky
Odpovědět

Zpět na „Čepelky (žiletky)“