Prírodné mydlo na holenie zo Slovenska

Mýdla, krémy a vůbec prostředky ze kterých můžeme tvořiti mydlinky
Odpovědět
Uživatelský avatar
duun
Příspěvky: 58
Registrován: 08 úno 2015, 06:26
Bydliště: Slovensko
Kontaktovat uživatele:

Re: Prírodné mydlo na holenie zo Slovenska

Příspěvek od duun »

Ďakujem za reklamu mojej stránky... Nebolo mojím zámerom propagovať iné svoje mydlá na Vašom fóre.. Ale nebránim sa ;)
Uživatelský avatar
Radgost
admin
Příspěvky: 3418
Registrován: 13 lis 2008, 15:29

Re: Prírodné mydlo na holenie zo Slovenska

Příspěvek od Radgost »

Každý kvalitní výrobek si zaslouží propagaci. :-)
Nakolik je kvalitní uvidíme po Wikingově recenzi.
Věřím, že dopadne na výbornou.
Uživatelský avatar
duun
Příspěvky: 58
Registrován: 08 úno 2015, 06:26
Bydliště: Slovensko
Kontaktovat uživatele:

Re: Prírodné mydlo na holenie zo Slovenska

Příspěvek od duun »

Priatelia, dnes o 11:32 Vaše vzorky prekročili slovensko-českú hranicu! ;)
Redysh
Příspěvky: 51
Registrován: 10 srp 2014, 13:58
Bydliště: Nymburk

Re: Prírodné mydlo na holenie zo Slovenska

Příspěvek od Redysh »

Ahoj přátelé,
tak jsem také jedním z testerů, zbyl na mne poslední vzorek, takže to bylo o chlup :P

Děkuji tímto Zuzce za nabídku vyzkoušet její produkt a obdivuji její odvahu jít "s kůží na trh".
Doufám, že její mýdlo u zdejších znalců klasického mokrého holení (sám se k nim nepočítám :P ) sklidí úspěch.

Už se moc těším na vyzkoušení a pokud nebude kolega Wiking rychlejší (jakože asi bude :P ), pokusím se o recenzi.
Pokud však Wiking napíše na mýdlo svůj názor jako první, podle mě budou další slova zbytečná, člověk by se pouze opakoval :P

Zdraví
Redysh
Uživatelský avatar
Wiking
Příspěvky: 1548
Registrován: 13 úno 2011, 17:24
Bydliště: Česko-saské Švýcarsko

Re: Prírodné mydlo na holenie zo Slovenska

Příspěvek od Wiking »

Redysh píše:Pokud však Wiking napíše na mýdlo svůj názor jako první, podle mě budou další slova zbytečná, člověk by se pouze opakoval :P
Ale no tak.. Kolego.. tak to neni.. tedy ne tak uplne..

Ano, asi je mozne, ze asi dokazi popsat urcite aspekty mydla, jako vuni a chemicke slozeni pravdepodobne vice obsahleji a popr. detailneji nez jini Kolegove. No a typicky wikingovsky tam vlozim trochu humoru, aby se ctenari trochu pobavili a aby to nebylo tak "suche" jak anglicky humor. :P
Jini Kolegove treba napisou: je to dobre nebo to neni dobre, a dale to jiz nijak nerozvadeji,.
Prakticky deseti slovy reknou to, co ja napisu sto slovy.. ale v podstate reknou to same..

Ale: FAKT je ten, ze kazdy z nas ma jinak tvrde vousy, doma mu tece jinak tvrda voda atd.. a to uz staci..
Takze ja kdyz se tady u me doma oholim, a z kohoutku mi tece ( a to mi opravdu muze nekdo zavidet ) neskutecne dobra a meka voda, kvalitativne na urovni kojenecke vody, a mam tipnul bych si stredne tvrdre vousy a to mydlo vychvalim, ze je opravdu super, a pak se ozve nejaky Kolega ktery bydli napr. v Moravskem Krasu, kde tece VELMI tvrda voda ( to mam na vlastni "holeni" vyzkouseno) a navic bude mit jeste dost tvrde vousy, tak si pomysli, ze jsem uplne mimo a ze pisu totalni blaboly..... tak to opravdu je!!!

Myslete na to, Kolegove.. Moje recenze vyjadruji jen muj osobni nazor, a nikdy to neznamena ze to tak musi byt u kazdeho..

Nejen ta rozdilna tvdost vousu kazdeho z nas ale :!: HLAVNE :!: ta zvysena tvrdost vody muzou muj nazor u ostatnich opravdu zcela zmenit popripade uplne pozmenit..

Myslim si ze kazdy z nas Gentlemanu, kterym Zuzana poslala svoje mydla by mel zde napsat zvuj nazor..
I kdyby mel napsat jen: Souhlasim s tim a tim Kolegou.. muj nazor je totozny..
Je to slusnost a pani Zuzanu vase recenze to velmi potesi.. proto vam ty mydla preci poslala! ;)
"Byt zarostly je zvireci. Oholeni je znakem vyssi civilizace." Orig.: "Alles Behaartsein ist tierisch. Die Rasur ist das Abzeichen höherer Zivilisation."Arthur Schopenhauer, nemecky filosof, (* 22.2.1788 - † 21.9. 1860)
Jerry1
Příspěvky: 16
Registrován: 19 úno 2014, 17:13
Bydliště: Mokrá, Brno - venkov

Re: Prírodné mydlo na holenie zo Slovenska

Příspěvek od Jerry1 »

Vzorek mýdla úspěšně a bez problémů dorazil na Mokrou v rekordním čase.
Děkuji za zaslání.
Uživatelský avatar
Drvoštěp
Příspěvky: 618
Registrován: 27 říj 2013, 18:57
Bydliště: Valašsko

Re: Prírodné mydlo na holenie zo Slovenska

Příspěvek od Drvoštěp »

I ke mě dorazila dneska ráno v pořádku. Listonoška mě tu doporučenou obálku s mýdlem donesla do práce, na stavbě mezi ostatní zedníky a ptala se po mě kde jsu. (zrovna jsem byl ve sklepě se sbíjačkou) :)
Večer to mýdlo otestuji.
8-)
Lepší dobře nabroušená břitva než zle nabroušená žena.
nithro

Re: Prírodné mydlo na holenie zo Slovenska

Příspěvek od nithro »

Tak hlásím, že mýdlo si našlo svojí cestu i do rovinatého polabí do Poděbrad a to překvapivě rychle.

Musím podotknout, že krásně voní a jsou i moc hezky zabalené.

-dropbox-
Uživatelský avatar
Wiking
Příspěvky: 1548
Registrován: 13 úno 2011, 17:24
Bydliště: Česko-saské Švýcarsko

Re: Prírodné mydlo na holenie zo Slovenska

Příspěvek od Wiking »

I ja mam uz zpravu ze mydlo dorazilo, akorat si ho musim zitra vyzvednout.
Dekuji, Zuzanko! Pozitri se oholim, uz se silene tesim.
"Byt zarostly je zvireci. Oholeni je znakem vyssi civilizace." Orig.: "Alles Behaartsein ist tierisch. Die Rasur ist das Abzeichen höherer Zivilisation."Arthur Schopenhauer, nemecky filosof, (* 22.2.1788 - † 21.9. 1860)
Uživatelský avatar
Loocky
Příspěvky: 19
Registrován: 14 led 2015, 00:23
Bydliště: Praha

Re: Prírodné mydlo na holenie zo Slovenska

Příspěvek od Loocky »

Nechal jsem si zasílat informace od slovenské pošty, takže jsem si dnes vyzvedl na poště obálku se vzorkem :-)
Bůh ví kdy bych ho dostal kdybych čekal na místní poštu :D
Ačkoli jsem měl v plánu holit se až zítra, nevydržím to a pustím se do toho ještě dnes :-)
Mockrát děkuji.
"Když se muž pořeže při holení, takřka vždy použije mateřštinu." - Alberto Moravia
Odpovědět

Zpět na „Mýdla a krémy na holení“