Kraviny nonplus ultra

Odpovědět
svickop
Příspěvky: 64
Registrován: 29 pro 2014, 01:15

Re: Kraviny nonplus ultra

Příspěvek od svickop »

dedek píše:@svickop
když odhlédnu, že se stal nepříjemný úraz, tak příhoda se velmi příjemně čte jako povídka. Být to v minulosti, tak to by byl nádherný námět na televizní Bakaláře. Velmi pěkné.
Nebudete v dohledné době zase něco dělat?
Kolego Dědku,

... "dělat"... a máte na mysli v mém případě nějaký literární nebo řemeslný počin? :lol: :lol: :lol:
Uživatelský avatar
Zagarne
Příspěvky: 154
Registrován: 08 říj 2014, 06:46
Bydliště: Brno

Re: Kraviny nonplus ultra

Příspěvek od Zagarne »

mno minimalne u me je to tak, ze skoro veskere urazy spojene s nadobickem na holeni se nestanou pri holeni samotnem. za 4 mesice holeni britvou jsem se bohudik ani jednou nerizl - pokud nepocitam jedno pichnuti spickou britvy do ucha. ale pri ostatnich cinnostech uz jsem si fikl mockrat.
naposledy jsem se usadil s jednou kraskou nachystanou k cisteni, pustil na pocitaci Cerveneho Trpaslika a pustil se do prace smirkem a po deseti vterinach uz jsem mazal do koupelny pro naplast na palec. nastesti to nebylo nic hlubokyho, ale kdyz jsem si zpetne prehral v hlave jak jsem v te chvili britvu drzel, tak jsem mel chut si dat par facek, protoze jsem mohl dopadnout mnohem hur.
zatim nejhorsi co se mi stalo - skoncil jsem holeni strojkem 23c a jak mam ve zvyku delat uz automaticky - pri tekouci vode strojek rozsroubuju a rozklepnu na casti, ktere potom pod vodou promnu v ruce a proplachnu. jenze ouha - ten den nastala zmena. mel jsem novou perma-sharp ziletku a zustala na jeste ni trocha lepidla z voskovaneho papirku a ziletka se prilepila na horni cast hlavice misto toho, aby zustala c druhe ruce se spodni casti hlavice a rukojeti. jako spravne jelito jsem se zrovna prohlizel v zrcadle jak jsem pekne oholeny - a hlavu s ziletkou jsem pekne promnul v prstech. nova ziletka zapracovala, tak jak se dalo ocekavat - briska palce, prostrednicku a prstenicku rozfiknuty pekne do hloubky, krev po cele koupelne a muj slovnik v te chvili rozhodne nepatril na forum plne gentlemanu :twisted:

jo halt je potreba davat pozor od zacatku az do konce, ale jak se rika: no pain - no gain. i kdyz tohle byla celkem tvrda lekce
Uživatelský avatar
Wiking
Příspěvky: 1548
Registrován: 13 úno 2011, 17:24
Bydliště: Česko-saské Švýcarsko

Re: Kraviny nonplus ultra

Příspěvek od Wiking »

Obrázek
"Byt zarostly je zvireci. Oholeni je znakem vyssi civilizace." Orig.: "Alles Behaartsein ist tierisch. Die Rasur ist das Abzeichen höherer Zivilisation."Arthur Schopenhauer, nemecky filosof, (* 22.2.1788 - † 21.9. 1860)
Libor
Příspěvky: 130
Registrován: 28 srp 2013, 13:02
Bydliště: Netolice

Re: Kraviny nonplus ultra

Příspěvek od Libor »

Tohle my uživatelé nedotykových tlačítkových telefonů neznáme :-)
Začneš-li se holit břitvou, jako bys překročil Rubikon. Není cesty zpět...
Vousáč
Příspěvky: 800
Registrován: 06 dub 2013, 14:40

Re: Kraviny nonplus ultra

Příspěvek od Vousáč »

To přesně potvrzuje rčení , že všechno už tady bylo dávno před tím, než to někdo
objevil podruhé :mrgreen:
V noci slyším i vousy růst
Uživatelský avatar
Drvoštěp
Příspěvky: 618
Registrován: 27 říj 2013, 18:57
Bydliště: Valašsko

Re: Kraviny nonplus ultra

Příspěvek od Drvoštěp »

No jó, krtek. Už dávno je z něho slavná celebrita, takže si může dovolit fotit selfie a pak to rozeslat na facebooku svým přátelům.
Na mou zahrádku stejně nesmějí. :twisted:
Lepší dobře nabroušená břitva než zle nabroušená žena.
Vousáč
Příspěvky: 800
Registrován: 06 dub 2013, 14:40

Re: Kraviny nonplus ultra

Příspěvek od Vousáč »

A je to tady přátelé. Někdo "moudrý" nedávno přišel na to, že nejlepší peeling pro ženský a dívčí gesicht
je pánské holení.
Dokonce se objevují zasvěcené debaty na ženských fórech o prospěšnosti a hlavně o tom, jak je
to teď cool.

https://www.youtube.com/watch?v=qc_Bks0NoGc

Malá ukázka toho, že dámy to myslí vážně, i když nic proti tomu když krásnou dívčí tvářičku zdobí pořádný
mužský knír :mrgreen:
V noci slyším i vousy růst
HonzaS
Donátor
Příspěvky: 323
Registrován: 21 lis 2008, 21:27

Re: Kraviny nonplus ultra

Příspěvek od HonzaS »

Mám dojem, že nějaký podobný kufr už tu byl: https://lostartpress.files.wordpress.co ... 000547.jpg
Musím říct, že ten stůl je taková nádhera, že bych měl problém na něm dělat nějakou práci. To bych bral spíš jako stůl do nějaké anglické pracovny...
Uživatelský avatar
Drvoštěp
Příspěvky: 618
Registrován: 27 říj 2013, 18:57
Bydliště: Valašsko

Re: Kraviny nonplus ultra

Příspěvek od Drvoštěp »

Ano, opravdu je to nádhera. Ještě bych do něj vyvrtal otvory pro svěrák a zámečnickou kovadlinku. :mrgreen:
V kanceláři by jen zbytečně zahálel, že jo.
Lepší dobře nabroušená břitva než zle nabroušená žena.
Zipíno
Příspěvky: 1005
Registrován: 23 bře 2009, 08:09
Bydliště: Velim

Re: Kraviny nonplus ultra

Příspěvek od Zipíno »

Proč svěrák? Vždyť to je nádherná truhlářská hoblice! :o :shock:
671 grains of diplomacy-.50 BMG
Odpovědět

Zpět na „Pokec o všem co za to stojí“