Internetové obchody-skúsenosti.

Odpovědět
Uživatelský avatar
Wiking
Příspěvky: 1548
Registrován: 13 úno 2011, 17:24
Bydliště: Česko-saské Švýcarsko

Re: Internetové obchody-skúsenosti.

Příspěvek od Wiking »

Dobry vecer vespolek.
@Mons: Presne tak. Kde nepisou Solingen, Sheffield, TI nebo neco podobneho, (a ani GD, hehe) tak je to Pakistan. To fakt nebrat.
@Ater: Diky za odborny posudek. Neco takoveho jsem tusil, ze je to Pakistan ale nebyl si jisty.
Tech 319€ mi take neprijde nejak malo.

Jeste podotknu, ze na VESKERE produkty z toho obchudku je do 30.4. 20% sleva, to uz je docela OK.
Ale i tak, napr ten bily Golddachs 5/8 vychazi i po 20% sleve stale o par € draz nez napr 5/8 Aust. Sice jen opravdu o malinko, ale presto.
132€ - 20% = 105,60€
Aust je za 99€ pokud se nemylim.
To je za kvalitni 5/8 sice rozumna cena, ale zase ne tak vyhodna abych to musel ihned mit.

@Drvostep: No, u neznamych a neproverenych prodejcu mi jaksi chybi odvaha na skupinove nakupy.
Nechci dopadnout jak v tom prislovi "Za dobrotu na zebrotu" a mit navic jeste z ostudy kabat :lol:
"Byt zarostly je zvireci. Oholeni je znakem vyssi civilizace." Orig.: "Alles Behaartsein ist tierisch. Die Rasur ist das Abzeichen höherer Zivilisation."Arthur Schopenhauer, nemecky filosof, (* 22.2.1788 - † 21.9. 1860)
mons
Příspěvky: 942
Registrován: 13 led 2011, 21:30
Bydliště: Praha

Re: Internetové obchody-skúsenosti.

Příspěvek od mons »

@Wiking
břitva 5/8 Goldachs mi velmi připomíná 5/8 Muhle, podle mne jsou ze stejné líhně. Muhle jsem viděl prodávat za 1800,- Kč. Mlejnek vyhrává. :lol:
Tom19
Příspěvky: 27
Registrován: 14 lis 2012, 16:58
Bydliště: Čadca - SR

Re: Internetové obchody-skúsenosti.

Příspěvek od Tom19 »

Pridám aj ja svoju recenziu. Nakupoval som cez obchod www.holenie.com. S doručením nemám ešte žiadnu skúsenosť, pretože vždy využijem osobný odber. Obchod sídli v Nitre. Je to taká drogéria ako kedysi. Skrátka plno lacných vecí bez zbytočnej vtieravej reklamy. Hneď oproti vchodu na človeka zasvieti doslova chlapský kútik. Na slovenské pomery dobre zásobený. Objednal som si mydlo Arko a strojček Muhle R89. Práve ten nemali( vypredali sa za deň) a pán mi ponúkol možnosť vyskúšať si v ruke iné strojčeky. Skoro pol hodinu som tam trávil ohmatávaním rôznch kúskov, ale aj tak som si zarezervoval kus z budúcej várky 89tok. S pánom sme sa dobre porozprávali. Bolo vidieť, že to čo robí ho veľmi baví. Hovoril mi o tom ako Gillette mu nechcú dodávať zásoby, pretože nepredáva výhradne ich produkty a tie od firmy Wilkinson dováža z Rakúska. Skrátka giganti sa nezaprú a je vtipné sledovať ako bojujú proti malej partičke ľudí, ktorí holdujú klasickému oholeniu. Ďalšia zaujímavosť bola to, ako dlho čaká na strojčeky a britvy zo Solingenu. Na strojček okolo 6 - 8 mesiacov a na britvy aj rok až dva. Tam to nie je ignoráciou, ale ich vyťaženosťou. A musím povedať že na strojčekoch Merkur som nenašiel nejaké chyby ako tu boli spomenuté. Takže dali na zákazníkov a zlepšili sa v kontrole kvality.
Na záver teda môžem obchod doporučiť, aj keď ešte nemám doma celú objednávku. Pánovi aj dobudúcna pošlem link na fórum, nech môže rozšíriť portfólio aj o ďalšie značky a ponúkať veci, ktoré potrebujeme. :)
Oliver
Příspěvky: 9
Registrován: 14 led 2014, 17:44

Re: Internetové obchody-skúsenosti.

Příspěvek od Oliver »

Ahoj Tom,
mám cestu do Nitry a tak by som sa zastavil v tom Holenie.com.
Prosím, napíš mi ich adresu.
Ďakujem
Uživatelský avatar
badys
Příspěvky: 161
Registrován: 20 led 2015, 19:05

Re: Internetové obchody-skúsenosti.

Příspěvek od badys »

Ahoj, tak jsem nakoupil na http://www.edwinjagger.co.uk/.
Objednáno v neděli, platba přes PayPal cena dopravy s trakovacím číslem zásilky za 6,70€.
Dnes ve čtvrtek 4 den od objednávky mne balíček přepravce GLS přivezl domů.
Balíček vzorně zabalen, zboží uloženo v pěnových válečcích a v balíčku přiložen pidi vzoreček krému na holení a balzámu po holení vůně santalové dřevo. Faktura zaslána pouze mailem.
REX Ambassador Asdjustable R1, Mongoose SS B3, Kai Captain Zebrano, Above The Tie H1 Windsor SS, GILLETTE FatBoy E2
Uživatelský avatar
Wiking
Příspěvky: 1548
Registrován: 13 úno 2011, 17:24
Bydliště: Česko-saské Švýcarsko

Re: Internetové obchody-skúsenosti.

Příspěvek od Wiking »

V posledni dobe jsem nekolikrat pro par zdejsich Kolegu zakoupil ruzne bagry (a par jinych veci) na

http://www.amazon.de

Kvalitu tech bagru EJ necht popisou jejich vlastnici, ja jsem je jen zbezne okouknul a myslim si ze byly bezchybne.
(Precizneji se to da popsat jen po oholeni)
Rozhodne nic nebylo krive nebo pokroucene, zavit sedel bombasticky pevne..
Take cena +- 22€ za bagr je myslim si velmi solidni.
Poslani po Nemecku je od 29€ zdarma, poslani do CR tusim za 7€

Jinak kdyz jsem v pondeli objednal, tak ve stredu v poledne byla zasilka zde.
Jednou, kdyz stavkovali, tak az ve ctvrtek :lol:

Za me muzu doporucit..

Dale jsem objednaval nejakou brusku u Dictum ( http://www.mehr-als-werkzeug.de/page/homepage.htm )

Dodani taktez do 4 dnu, taktez zcela v pohode.
Komunikace prijemna, co slibili to splnili.
K te brusce se vyjadrit nemuzu, to musi udelat jeji vlastnik. ;)

Za me muzu taktez doporucit.
"Byt zarostly je zvireci. Oholeni je znakem vyssi civilizace." Orig.: "Alles Behaartsein ist tierisch. Die Rasur ist das Abzeichen höherer Zivilisation."Arthur Schopenhauer, nemecky filosof, (* 22.2.1788 - † 21.9. 1860)
Teodor
Příspěvky: 8
Registrován: 15 úno 2015, 20:17
Bydliště: České Budějovice/Deštná

Re: Internetové obchody-skúsenosti.

Příspěvek od Teodor »

Zdravím, má tu někdo zkušenost s gentlemanstore.cz a gentleport.cz?
Uživatelský avatar
badys
Příspěvky: 161
Registrován: 20 led 2015, 19:05

Re: Internetové obchody-skúsenosti.

Příspěvek od badys »

Na výzvu kolegy Vousáče přidám svou zkušenost s 2 obchody (Skotsko, Irsko) , ale i v tomto vlákně se o jednom z nich psalo - tuším Valentin75.

Executive Shaving UK
http://www.executive-shaving.co.uk/
nákup FatBoye, z důvodu vyšší nákupní ceny jsem zvolil platbu kartou, ne PayPal, kde by se poplatek PayPalu prodražil.
Poštovné je stanoveno jednotně pro EU na 9,90libry
Track number není zasílán automaticky, ale na e-mailový dotaz jsem ho do hodiny měl na svém mailu.
Objednávku jsem učinil v sobotu, v pondělí byl balíček odeslán a v pátek mne ho GLS dovezla jako doporučenou zásilku.
V shopu samém je dle mého názoru velký výběr sortimentu, ale ceny u některých položek jsou vyšší a možná se vyplatí kouknout na konkurenčí shop

Shaving.ie
http://www.shaving.ie/
kde jsou ceny u některých položek levnější (například balíček žiletek může udělat rozdíl i 1 libru)
Poštovní služby jsou na výběr asi ze 4 kategorií, volil jsem druhou nejdraží DHL Europe (cca 12liber) . Track number zaslán e-mailem automaticky dodání balíčku cca 1 týden, platba PayPal

Ani jednomu shopu není nijak zvlášť co vytknout, pouze ceny nejsou jedny z nejnižších a ještě pro nás v současné době ne zrovna atraktivní měnový kurz způsobí, že v těchto shopech nebudu standardně nakupovat několikráte za rok.
REX Ambassador Asdjustable R1, Mongoose SS B3, Kai Captain Zebrano, Above The Tie H1 Windsor SS, GILLETTE FatBoy E2
Libor
Příspěvky: 130
Registrován: 28 srp 2013, 13:02
Bydliště: Netolice

Re: Internetové obchody-skúsenosti.

Příspěvek od Libor »

Ahoj, jak je na tom v současné době upravse.cz? Hlavně co se týče čepelek. Mám zálusk na Edwin Jager DE89 BA11BL a k tomu asi Perma sharpy a Feathery po jedné krabičce (na odzkoušení, potom asi menší zásobu přes ebay). Pokud si to ještě nerozmyslim a nezůstanu u Muhle. Mají mít stejný hlavy, ale EJ zase prý holí o něco líp a je malilinko agresivnější. Od původně zamýšleného merkuru 37c jsem po vyzkoušení půjčeného Muhle r89 ustoupil. Ještě překecat segru k jednomu kousku tátovi k narozkám, jen se bojí aby se s ním táta nepořezal. :-D
Bojím se, abych nekoupil na upravse čepelky, který by nemusely být origoš a nevydržely by tolik jako jinde koupené.
Díky
Začneš-li se holit břitvou, jako bys překročil Rubikon. Není cesty zpět...
Uživatelský avatar
Pedrosjan
Příspěvky: 301
Registrován: 04 čer 2011, 22:34
Bydliště: České Budějovice

Re: Internetové obchody-skúsenosti.

Příspěvek od Pedrosjan »

Libor píše:Ahoj, jak je na tom v současné době upravse.cz? Hlavně co se týče čepelek. Mám zálusk na Edwin Jager DE89 BA11BL a k tomu asi Perma sharpy a Feathery po jedné krabičce (na odzkoušení, potom asi menší zásobu přes ebay). Pokud si to ještě nerozmyslim a nezůstanu u Muhle. Mají mít stejný hlavy, ale EJ zase prý holí o něco líp a je malilinko agresivnější. Od původně zamýšleného merkuru 37c jsem po vyzkoušení půjčeného Muhle r89 ustoupil. Ještě překecat segru k jednomu kousku tátovi k narozkám, jen se bojí aby se s ním táta nepořezal. :-D
Bojím se, abych nekoupil na upravse čepelky, který by nemusely být origoš a nevydržely by tolik jako jinde koupené.
Díky
V každém případě co se dívám přidali novou kolekci čepelek Rapira,dále Voskhod a Ladas-http://www.upravse.cz/zbozi/ziletky ,ale myslím že je ještě nikdo zatím nerecenzoval... ;) 8-)
MERKUR Solingen - 37 001
Odpovědět

Zpět na „Debata o věcech obchodních“