Levnejsi stetka na holeni

... štětky, misky a jiné propriety...
Odpovědět
lenkad2
Příspěvky: 1
Registrován: 29 kvě 2015, 18:37

Levnejsi stetka na holeni

Příspěvek od lenkad2 »

zdravim vsechny,

muzete mi prosim doporucit nejakou levnejsi, peknou stetkuna holeni pro zacatecnika? je mi jasne, ze kvalita se odviji od ceny, ale protoze neni vubec jiste, ze bude stetka vyuzivana, nechci se zatim poustet do vetsich akci. urcite nechci syntetickou, nyni ale nevim, zda je lepsi nejlevnejsi jezevec, nebo nejaky ,,lepsi" kanec...stetka by mela byt hezka i vzhledem, coz bohuzel vylucuje baleu.... mate napr. zkusenosti se znackou HJM? za 200-400 kc vypadaji vazne pekne

dekuji moc za pomoc :)
mamut
Příspěvky: 18
Registrován: 01 led 2015, 20:33
Bydliště: Havířov

Re: levnejsi stetka na holeni

Příspěvek od mamut »

Co jezevec od spokaru ma na vyber i jine barvy rukojeti http://www.spokar.com/cz/shop/?id=101-s ... d_barvy=87
vsezved
Příspěvky: 612
Registrován: 12 kvě 2014, 09:35
Bydliště: Plzeň jih

Re: levnejsi stetka na holeni

Příspěvek od vsezved »

Já mám dobrou zkušenost se štětkou z Číny výrobce Frank Shaving od prodejce iantang konkrétně mám model 24mm, který jsem nenašel v momentální nabídce, vyšel mne na cca 650 Kč a spokojenost veliká. Jen doporučuji ručku s méně záhyby, na mé jsou asi 3 hned za sebou a dost se tam zanáší mýdlem. Na tváři oproti jezevci z DM je to o 200% příjemnější. Dodavatel má i tenčí uzly za lepsí cenu. Zkus mrknout sem http://www.ebay.com/sch/iantang19821024 ... pg=&_from=
jen si budeš muset počkat na zásilku z Číny. DPH jsem před 3/4 rokem neplatil ani celní řízení.
nithro

Re: levnejsi stetka na holeni

Příspěvek od nithro »

Do 150,- Kč se člověk vejde i v DM s jejich privátní značkou. Viz. jejich web - link
jakubvos
Příspěvky: 12
Registrován: 10 čer 2013, 19:45
Bydliště: Okrouhlá okres Česká Lípa

Re: levnejsi stetka na holeni

Příspěvek od jakubvos »

Osobně používám jezevce, již více jak 2 roky, Štětka na holení Cyril R. Salter 1008, cena je cca 370Kč.
Je to štětka kvalitativně srovnatelná se štětkou tweezerman, naopak mě připadá jemnější, téměř nepíchá.
Kupoval jsem v upravse.cz
fil
Příspěvky: 50
Registrován: 29 led 2010, 12:53
Bydliště: jižní Čechy

Re: levnejsi stetka na holeni

Příspěvek od fil »

Pomalu mi začala dožívat štětka Durance, se kterou jsem byl navýsost spokojený. Sáhl jsem právě po Cyril R. Salter 1008, ale musím konstatovat, že to nebyla nejšťastnější volba. Možná je to chybným kusem, nevím, ale při rozšlehávání pěny se mi stává, že štětiny uprostřed štětky zůstávají jakoby slepené, zplihlé. Tak pracuji vlastně pouze se štětinami po obvodu. Také obtížněji vymývá - byl jsem zvyklý štětku spíše vyplachovat, tady je lepší vymáchat ve vodě nebo alespoň nastavit přímému toku vody. Pokud bych používal mýdlo, ze kterého se hůře tvoří pěna, asi bych použil svou původní vypelichanku.
Aadrei
Příspěvky: 16
Registrován: 26 bře 2015, 11:24

Re: levnejsi stetka na holeni

Příspěvek od Aadrei »

Nazdar,
Ja mam tento http://www.holenie.com/premuzov/eshop/3 ... -P-8-RO-GR. Je to svinka, ale oproti mojej druhej stetke Omega podstatne makksia. Jazveca nemam, ale popravde si ani neviem predstavit co moze byt este od tohoto makksie :)
nithro

Re: levnejsi stetka na holeni

Příspěvek od nithro »

Doporucuju nekde vyzkouset SilverTip jezevce nebo nejakoíu lepsi umelotinu. To jeden ani neciti, ze ma na tvari nejakou stetku, jenom tu penu.
Odpovědět

Zpět na „Pomůcky k holení“