Geo F Trumper

Mýdla, krémy a vůbec prostředky ze kterých můžeme tvořiti mydlinky
Odpovědět
Uživatelský avatar
valentin75
Donátor
Příspěvky: 437
Registrován: 04 dub 2011, 13:09

Geo F Trumper

Příspěvek od valentin75 »

Krém na holenie : Geo F Trumper - Violet

Obrázek
Obrázek

Klasický britský krém vyznačujúci sa dobrou penivosťou a výraznou vôňou.
Keď som hladal v iných recenziách najoblúbenejší krém GFT narazil som
najčastejšie na kokosový a fialku.
Kokosový krém som mal dosť dlho doma,a bol to krém s najlepšou klzkou
penou akú som kedy skúsil.
V jednej recenzii bol vzhľad GFT Violet popísaný asi tak že má farbu ako pavián riť.

Cena :
200g = €18.95

Balenie : 6
Je to plastový kontajner podobný TOBS a T&H.Krém je pod uzáverom chránený ešte priehľadným plastovým krytom.
Balenie neurazí ale ani neprekvapí.Plus je drážkovaný uzáver,tak ako aj u zmienenej konkurencii,s ktorým sa dobre
manipuluje aj s mokrými rukami.

Vôňa : 10
Vôňa je ohromujúca.Je to silná,ťažká vôňa fialiek.
Čakal som že bude ľahká a svieža ,ale opak je pravdou.Pri prvom pričuchnutí som myslel že tento krém pôjde skoro z domu
ale práveže ho používam dosť často.
Tá vôňa mi pripomína jednu z detstva.Moja mama mala bulharskú voňavku,ktorá bola presne takto cítiť.
Aj keď je vôňa ťažká a na tvári ju cítiť dlhšie,moc nevyrušuje a naprekáža inej kozmetike.

Pena : 10
Pena je bohatá,krémová,klzká ako u všetkých britských krémov.

Hydratácia : 9
Čo sa týka hydratácie,tam je tento krém dosť vysoko.Dosiahnutiu desiatky bráni to že som mal možnosť skúsiť
jej brata kokos a ten bol v tomto smere asi neprekonateľný.
Palo
Uživatelský avatar
Pedrosjan
Příspěvky: 301
Registrován: 04 čer 2011, 22:34
Bydliště: České Budějovice

Re: Geo F Trumper

Příspěvek od Pedrosjan »

Mě zarazila ta barva mýdla.. :shock: :P
MERKUR Solingen - 37 001
Juri
Příspěvky: 9
Registrován: 01 pro 2012, 18:27
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Geo F Trumper

Příspěvek od Juri »

Ta barva.....to je tedy skutečně mazec :lol:
Uživatelský avatar
valentin75
Donátor
Příspěvky: 437
Registrován: 04 dub 2011, 13:09

Re: Geo F Trumper

Příspěvek od valentin75 »

Ešte k tej farbe.Môže zafarbiť štetku,ale je to len dočasné.Podarilo sa mi to na diviakovi Omega,asi som ju
zle po holení opláchol a na druhý deň ráno boli konce štetín do fialova.Po jednom alebo dvoch použitiach
štetky s inými mydlami zafarbenie zmizlo.
Inak pena je len slabo ružová,nie je taká strašná ako krém v kelímku.

Viac sa mi páčil GFT Kokos- vôňa sladká ako strúhaný kokos,len si nabrať na lyžičku.
Ten krém bol aj najklzší aký som kedy používal a hydratačne vlasnosti tak isto.
Palo
Uživatelský avatar
Slovak Boy
Příspěvky: 311
Registrován: 01 led 2011, 09:11
Bydliště: Humenné Slovensko

Re: Geo F Trumper

Příspěvek od Slovak Boy »

Ja mám skúsenosť s Geo F Trumper Ruža a Eucris. http://www.holenie.com/premuzov/eshop/0 ... -miske-80g
Pena má ale veľmi veľké bubliny a tvár po nanesení peny čoskoro presvirtá. To je asi tá hgydratácia čo hovoríte. Mydlo je klzké a dá sa ním oholiť, ale posledne som asi dal vela vody a nebolo to potom príjemné. Mal som pocit že mám na tvári len mazľavú vodu.
Vôňa je výborná, ale nerozumiem prečo je to tak s tou penou. A myslím, že je to schválne tak, možno to niekomu vyhovuje. Vie mi niekto v tomto smere poradiť, že je to len iný druh peny a netreba od nej iné očakávať?
Uživatelský avatar
Zagarne
Příspěvky: 154
Registrován: 08 říj 2014, 06:46
Bydliště: Brno

Re: Geo F Trumper

Příspěvek od Zagarne »

ahoj Slovak Boy.
pokud mas to mydlo (tvrdy puk), ktere jsi linknul ve svem prispevku, tak to neni chyba na tve strane - jenom jsem tak rychle proletel youtube a nasel jsem tam par videi, kde maji lide problem se stabilitou peny u techto mydel viz:
https://www.youtube.com/watch?v=_QIkXPCx53I
https://www.youtube.com/watch?v=-sKNb0Bohqg
jsem v praci a nemam na pocitaci zvuk, ale podle toho jak se s penou trapi a podle komentu pod videama si taky stezuji
nicmene podle komentaru je u Trumperu velky rozdil mezi tvrdym mydlem a kremem, ktery vsichni vychvaluji do nebe. ale za ty penize bych teda ocekaval, ze bude i to mydlo fungovat :cry: ja si radsi koupim za ty penize 5 puku Haslingeru po 60ti gramech a jeste mi zbyde i na pivo (podle aktualniho kurzu) :lol:

David
mons
Příspěvky: 942
Registrován: 13 led 2011, 21:30
Bydliště: Praha

Re: Geo F Trumper

Příspěvek od mons »

Je to pravda, mám kokos a je to fakt bída, používám ho v koupelně.
ater
mistr brusič
Příspěvky: 832
Registrován: 10 lis 2011, 22:39

Re: Geo F Trumper

Příspěvek od ater »

Přidám sem svojí zkušenost s Geo F. Trumper. Měl jsem krém Sandalwood a to ten byl super, za mě lepší než TOBS, úžasná vůně, změkčení i klouzavost, někdy si ho koupím znovu. Teď jsem dostal krém Eucris a ten je také skvělý, trohu tužší jak Sandalwood a méně výrazná vůně, ale funguje stejně. Vůně krému Eucris je zajímavá, příjemná a nevšední pokud jde o krémy / mýdla na holení.
Odpovědět

Zpět na „Mýdla a krémy na holení“