Taylor of Old Bond Street

Mýdla, krémy a vůbec prostředky ze kterých můžeme tvořiti mydlinky
Odpovědět
Uživatelský avatar
PetrS
mentor
Příspěvky: 4418
Registrován: 14 lis 2008, 19:29
Bydliště: Česká Lípa

Re: Taylor of Old Bond Street

Příspěvek od PetrS »

Naopak - máme ty nosy už pěkně zkýčkané... :lol:

Ještě jeden detail u toho Sandalu - mýdlo nemám čistě krémové, ale má v sobě "pihy" v podobě jakoby kousíčků o odstín tmavších než je hladký krém. Ostatní krémy TOBSu to nemají.
Břitva je jako život - dokud máš pevnou ruku, nemusíš mít obavy.
nithro

Re: Taylor of Old Bond Street

Příspěvek od nithro »

Ano, to mam taky. Me prislo, jestli to nejsou nejaky cucky, nerozmichany u me a ono nakonec, ne.

Jeste bych moc rad vyzkousel to jejich mentolove mydlo. To je pry docela pruvan.

A nosy a tvare mame asi vazne zhyckane. Clovek presne vi, jak to voni, jak se to ma chovat a pak je velmi zklamany, ze to neni ono, ze si to nesedlo.
Uživatelský avatar
PetrS
mentor
Příspěvky: 4418
Registrován: 14 lis 2008, 19:29
Bydliště: Česká Lípa

Re: Taylor of Old Bond Street

Příspěvek od PetrS »

Já mám tři TOBSy ale mentolového nemám.
černý - For Sensitive Skin
bílý - Sandalwood
šedo modrý - Eton College Collection

ke všem mám vodu po holení a k sensitivu mám i krém po holení.

Sandalwood balzám po holení mám od Truefitt&hill a ten má úplně jinou vůni než je kolekce Sandalů od TOBSů.

8-)
Břitva je jako život - dokud máš pevnou ruku, nemusíš mít obavy.
nithro

Re: Taylor of Old Bond Street

Příspěvek od nithro »

Ja jsem si nechal od kamarádky přivézt z Londýna právě výše zmíněné TOBS a k nim pak ještě Trurefitt & Hill - West Indian Limes a nikdy bych neřekl, že může být takový rozdíl, mezi limetkovým krém. Ale je a sakra velký (až použiju T&H vícekrát, tak přidám dojmy).

K tomu mentolovému krému mam informace, že je jeden z těch opravdu silných a tvář "namrzá" rychle, sice né jako Cryogen od Chiseled Face, ale prý dost.

No, je nad čím přemýšlet na vánoce.

Jinak k těm "cuckům" v krému, když jsem ted promíchal ten Lime&Lemon, zjistil sem, že "u dna", se "cucky" vyskytují také, tak začínám podezřívat krém, že časem se v něm něco děje, co tohle způsobuje.
Uživatelský avatar
PetrS
mentor
Příspěvky: 4418
Registrován: 14 lis 2008, 19:29
Bydliště: Česká Lípa

Re: Taylor of Old Bond Street

Příspěvek od PetrS »

Crabtree & Evelyn West Indian Lime mám kolínskou a balzám a obají je velice jemné vůně a dlouho vydrží. Mýdlo mi ještě chybí a tak jsem zvědavý jaké bude.
West Indian Lime Crabtree and Evelyn.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Břitva je jako život - dokud máš pevnou ruku, nemusíš mít obavy.
nithro

Re: Taylor of Old Bond Street

Příspěvek od nithro »

Děkuji za tip, citrusovou a mentolovou vuni mám moc rád.

Možná by bylo dobré, mít tu možnost založit si seznam přání :) ale tam by zas měl každý všechno:D
Gwin
Příspěvky: 6
Registrován: 07 črc 2014, 10:11

Re: Taylor of Old Bond Street

Příspěvek od Gwin »

Dobrý den kolegové,
jak jsem se v předchozích příspěvcích ptal na mýdla TOBS, tak jsem dodatečně zjistil, že to nejsou mýdla na holení, ale klasická mýdla na umývání.
Vousáč
Příspěvky: 800
Registrován: 06 dub 2013, 14:40

Re: Taylor of Old Bond Street

Příspěvek od Vousáč »

Jejich koupelová mýdla, mají stejnou vůni jako jednotlivé řady holících mýdel, VPH a balzámů,
takže dotvářejí jednotnou vůni uživatele.
Vlastně dobrý doplněk ...
V noci slyším i vousy růst
Yetti
Příspěvky: 56
Registrován: 03 úno 2015, 20:23
Bydliště: Jílové okres Děčín

Re: Taylor of Old Bond Street

Příspěvek od Yetti »

pozdravení všem, dnes jsem otestoval TOBS Santalový. Dobré mýdlo jak v pěně tak skluzu. Ani ta někým uváděná jelen vůně se mě nezdála jako že tam je. Jen druhé namydlení bylo už drsné a xychtík začal mírně pálit. Po otření horkou osuškou v pohodě, následně balzám a bylo vše v pořádku. Druhé je, že v porovnání s mýdlem Kent (včera ) tohle prohrává na body. Právě pro to podráždění při druhém mydlení. Nebo dělám neco spatně.......
optimista čte knihy, pesimista Korán a realista studuje základy střelby na pohyblivý cíl.
Uživatelský avatar
Zagarne
Příspěvky: 154
Registrován: 08 říj 2014, 06:46
Bydliště: Brno

Re: Taylor of Old Bond Street

Příspěvek od Zagarne »

Yetti píše: Jen druhé namydlení bylo už drsné a xychtík začal mírně pálit.
presne to same u me - na druhe namydleni zacne pokozka palit a treti uz je vyslovene neprijemne. kvuli tomuto jsem poslal ToBS sandalwood o dum dal. a dle ruznych for rozhodne nejsem jediny s timto problemem. stalo se ti to s mydlem nebo kremem? tipuju krem. horsi je , ze me tato zkusenost odradila od nakupu jejich dalsich mydel a kremu - chtel bych je zkusit, ale kupovat tubu za +/- 300 se mi nechce po teto zkusenosti. hlavne by me zajimal ten jejich grepovy krem, ten pry skvele voni.
Odpovědět

Zpět na „Mýdla a krémy na holení“