Internetové obchody-skúsenosti.

Odpovědět
4xxx4
Příspěvky: 3
Registrován: 23 lis 2015, 22:29

Re: Internetové obchody-skúsenosti.

Příspěvek od 4xxx4 »

ahojte.
Ja som z upravse kupoval 3 strojceky, 2 mydla, kamenec, ziletky,,,,a ine veci.
So vsetkym absolutna spokojnost + komunikacia perfektna.

Za mna palec hore
Uživatelský avatar
Pedrosjan
Příspěvky: 301
Registrován: 04 čer 2011, 22:34
Bydliště: České Budějovice

Re: Internetové obchody-skúsenosti.

Příspěvek od Pedrosjan »

Ještě malá reakce k Wikingovo příspěvku o obchodě ve Slovinsku.Zaujali mne ty žiletky,samozřejmě ty neznámé tam dole na stránce.. 8-) -http://www.tvbshaving.com/razors/blades
MERKUR Solingen - 37 001
HonzaV
Příspěvky: 11
Registrován: 12 bře 2016, 23:16

Re: Internetové obchody-skúsenosti.

Příspěvek od HonzaV »

Zdravím vás pánové, mohli by jste mi doporučit český e-shop kde bych mohl objednat zaručeně originální žiletky? Chtěl bych vyzkoušet něco jiného než astry (feather, perma-sharp) a po pročítání všeho možného opravdu nevim. Když jsem si objednal strojek z upravse, vzal jsem si k němu Voskhod, a derby. Derby zatim ok, měnil jsem po 6 oholení, ale Voskhod nevím, po 3 průměrnem oholení šla pryč, a to Wiking ve svém testu píše o 14 oholenich. Předem moc děkuji
Uživatelský avatar
Wiking
Příspěvky: 1548
Registrován: 13 úno 2011, 17:24
Bydliště: Česko-saské Švýcarsko

Re: Internetové obchody-skúsenosti.

Příspěvek od Wiking »

Myskel jsem ze z nakupovani ziletek na upravse jsou zde uz vsichni vyleceni. Nebyli.
Doufam tedy ze od ted k tem vylecenym budes patrit i Ty. :lol:

Panove, reknu to tak. Seriozni obchodnik, ktery si opravdu vazi svych klientu, tak ten svoje ziletky objedna z ebay nebo z amazonu. Obvykle nevezme ty nejlevnejsi, protoze kdyz v Cine nejake ruske ziletky (napr Perma Sharpy) vychazi o polovinu levneji nez napr v Rusku, tak to uz musi trknout opravdu i hodne prostoducheho cloveka.
Dalsi vec, kterou seriozni prodejce musi udelat po nakupu je to, ze vybali par ziletek na zkousku a sam se s nimi oholi.
Teprve potom je nabidne na svem eshopu svym klientum. :!:

Tak tohle je, panove, ferovy pristup gentlemana a seriozniho prodejce.

Ale jsou i prodejci, kteri koupi nejlevnejsi sunt (padelek) a obratem jen streli duverivym klientum ve svem eshopu.

Jedine co se ceni je zisk, vse ostatni jde stranou.

Zalezi tedy jen na kazdem z vas pro ktery shop se rozhodnete.

Mimochodem: Derby jsou snad jedine ziletky o kterych jsem jeste neslysel ze by byly padelany! Takze: kazda Derby je original :P

Ja jsem byl velice spokojen v posledni dobe s ziletkami z http://www.luxusni-holeni.cz/holeni/zil ... i-hlavice/

Z 19ti druhu ziletek tam nemuzu doporucit jen jednu a to tu Bluebeards revenge. A to ne proto, ze by to byl padelek, ale proto ze je to nekvalitni original, za coz ten prodejce nenese zodpovednost. Treba existuji lide kterym dostacuji 3 oholeni s jednou ziletkou, co ja vim...

Genialni je ze se tam daji objednat ruzne sady ziletek (po 1 ks) na otestovani, aby clovek nemusel kupovat hned celou krabicku.

A jako bonus tam maji clenove naseho fora i ruzne slevy: viewtopic.php?f=81&t=2302

Takze tak nejak..

Pekne pondelni rano vam vsem.
"Byt zarostly je zvireci. Oholeni je znakem vyssi civilizace." Orig.: "Alles Behaartsein ist tierisch. Die Rasur ist das Abzeichen höherer Zivilisation."Arthur Schopenhauer, nemecky filosof, (* 22.2.1788 - † 21.9. 1860)
nithro

Re: Internetové obchody-skúsenosti.

Příspěvek od nithro »

Navážeu na Wikinga - jediný spolehlivý eshop na žiletky v ČR je Ebay, pokud se budeme bavit o více než 20ks žiletek, na vyzkoušení pak i já můžu doporučit luxusni-holeni.cz, majitel je velmi ochotný a skvěle komunikuje i na FB - link.

Za sebe moho doporučit objednávat žiletky z produkce PPI (Petersburg Products International) - tedy to co tam vyrábí Gillette přímo buď z ruska a nebo některé z východnější zemí - Bulharsko, Srbsko, atd. Ostatní bych volil buď Německo a nebo Velkou Britanii, jednak odpadá problém s clem a zadruhé jsou tam obchodníci trochu férovější.

A pokud budete trošku víc hledat, často narazíte na prodejce, který při větším množství žiletek, obvykle 100 ks, nabízí dopravu velmi levně, případně zdarma, jen je to pak většinou bez možnosti sledování zásilky a déle to trvá. Já nejdéle čekal 23 dnů.
HonzaV
Příspěvky: 11
Registrován: 12 bře 2016, 23:16

Re: Internetové obchody-skúsenosti.

Příspěvek od HonzaV »

Tak jsem dal ještě jednu šanci žiletkám Voskhod co mi ještě zbyly z upravse, po okorkování (to jsem při 1.pokusu nedělal), pocit jako bych se holil škrabkou na brambory. Takhle mizerné oholení jsem nezažil ani 6x použitou zelenou astrou. Tím pro mě končí anabáze s upravse, teď jen hlídat až budete pořádat další hromadný nákup žiletek.
Ještě dotaz: je možné že prodávají i padělky mýdel?
Uživatelský avatar
Mio99
Příspěvky: 20
Registrován: 26 led 2016, 06:54
Bydliště: Volvo FH

Re: Internetové obchody-skúsenosti.

Příspěvek od Mio99 »

Moj nakup na https://www.123scheermessen.nl/ prebehol bez najmensich problemov, objednavky do 17hod posielaju este ten den, postove do Belgicka 2.95€ ktore som zaplatil, po doruceni skutocna hodnota postovneho bola 6,9€ nic nechceli doplatit.Cize z mojej strany spokojnost.
Pri objednavke nad 40€ postovne gratis. (v ramci NL)
Edwin Jagger DE89, Parker 24C,Muhle R41, GD 800
Uživatelský avatar
Mio99
Příspěvky: 20
Registrován: 26 led 2016, 06:54
Bydliště: Volvo FH

Re: Internetové obchody-skúsenosti.

Příspěvek od Mio99 »

Co sa tyka znacky Muhle tak zaujimave ceny maju na http://prijemneveci.sk/holenie
Edwin Jagger DE89, Parker 24C,Muhle R41, GD 800
Mužbum
Příspěvky: 17
Registrován: 06 bře 2016, 19:02
Bydliště: Prešov

Re: Internetové obchody-skúsenosti - fine-tools.com

Příspěvek od Mužbum »

Pozdravujem Vás páni Gentlemani.
Mám jednu dlžobu voči vám ohľadne môjho nákupu na fine-tools.com. Tu je moja skúsenosť:
Po mojej prosbe o pomoc a radu pri nákupe kameňov na brúsenie britvy viewtopic.php?f=10&t=902&start=10 som dostal pár rád a rozhodol sa urobiť objednávku aj s kamarátom, ktorý tiež mal záujem o dva kamene z ich ponuky. Zvažovali sme aj nákup na ebay, ale strašiak vo forme cla, dane a zdržiavania tovaru na colnici nás od toho odradil a tak sme sa rozhodli pre nemecký obchod http://www.fine-tools.com/scharf.html.
Objednávku a platbu som uskutočnil vo večerných hodinách 23.3.2016 a tu nastali problémy. Objednávka pri platbe zobrazila chybovú hlášku. Tak som sa rozhodol namiesto platby kartou zaplatiť cez paypal, ale tu ma zas upozornilo že nemám dostatočný kredit na účte. Po skontrolovaní účtu som zistil, že prvá platba prešla, no z e-schopu som žiaden mail o potvrdení objednávky nedostal, a to ani nasledujúci deň. Nakoľko išlo o značnú sumu, poprosil som o pomoc na spomínanom fóre a okrem rád, ktoré som od niektorých z vás dostal, ozval sa mi na SZ Wiking s ponukou, že do predajne zavolá a opýta sa na objednávku. Totiž, moje znalosti západných jazykov končia na česko-nemeckých hraniciach. :roll: Keďže boli sviatky, odložili sme telefonát na utorok 29.3. a po prvom Wikingovom pokuse dovolať sa do e-shopu v (pre Nemcov) skorom rannom čase o 9:00h, (na webe písali dostupnosť od 10:00), som sa dozvedel, že na stránke mali akúsi poruchu, ale že objednávku už evidujú a hneď posielajú. Podľa Wikingových slov, bol to veľmi milý pán ochotný okamžite riešiť problém a ospravedlnil sa za vzniknuté problémy. Kuriér mi zásielku doručil v piatok 1.4. o 13:40 v bezchybnom stave. V baličku bola aj malá pozornosť - malý balíček gumových medveďov. :lol:
Týmto chcem poďakovať za odporúčania, na výber brúsnych kameňov všetkým zúčastneným a hlavne Wikingovi, ktorý sa mi po počiatočných problémoch s objednávkou hneď ozval, ponúkol pomocnú ruku a znalosť nemeckého jazyka a všetko dotiahol do zdarného konca. :mrgreen:
Kamene som ešte nevyskúšal, kvôli pracovnej vyťaženosti a navyše som amatér, takže ku kvalite sa vyjadrovať nemôžem. No obchod môžem len odporúčať. 8-)
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
britva, fajka, pohoda
Visna
Příspěvky: 20
Registrován: 10 bře 2014, 09:33

Re: Internetové obchody-skúsenosti.

Příspěvek od Visna »

ja uz som z tohoto shopu tiez dva krat objednaval a max. spokojnost
Odpovědět

Zpět na „Debata o věcech obchodních“