Stirling Soap Company - Esbjerg

Vinci

Re: Stirling Soap Company - Esbjerg

Příspěvek od Vinci »

No super :D , pekne ich vyrabujeme. Nech pekne rozšíria sortiment aby sme mali z čoho vyberať. Ešte raz díky David.
G Fatboy Rhodium G2, G 40's Superspeed (Ink-DeltaEcho), G Rocket, G Super Adjustable V2, ATT M2+SE1, Rockwell 6S, G Tech, G Slim Adjustable L2+J4, G Aristocrat, G Red Tip B3, Muhle R41, Merkur 34C & 37C,Edwin Jagger IVCSR, Fatip piccolo

mons

Příspěvek od mons »

Bylo by fajn, kdyby byly v nabídce i vzorky, určitě by se nechalo zlákat mnoho mlsounů.

nithro

Příspěvek od nithro »

Tak jsem dnes dopoledne obrdžel e-mail z e-shopu, že je objednávka byla dokončena :shock: z tohoto sdělení si tedy dovolím usoudit, že snad bude/byla předána přepravci (přiznám se, že jsem spíš očekával něco jako byla odesláno nebo tak, ale to je asi věcí nákupního systému).

Až dorazí, dám vědět :)

nithro

Příspěvek od nithro »

Vážení kolegové, s radostí mohu konstatovat, že vámi objednané zboží dorazilo :)

Obrázek

Dnes snad stihnu všechno zabalit a případně zítra se dostat na poštu, neb na víkend a pondělí odjíždíme s rodinou pryč :)

Vím, že někteří z vás mají podobné plány a chtěli odeslání pozdržet, prosím tedy ty, kteří chtějí poslat později, aby mi sem napsali a já se podle toho zařídím :)

Jinak součásti objednávky bylo i pár vzorečků, které vám do balíčků rozdělím a jako bonus vám přidám každému na vyzkoušení žiletky Rockwell :)

Yaron

Příspěvek od Yaron »

Paráda, těším se na tolik opěvované mýdlo. Já musím v pondělí do práce a potom se stavím na poště, takže jestli můžeš pošli dnes, nebo zítra. Moc děkuji. J.
Living on the edge.

Pike

Příspěvek od Pike »

Skvělé, už se těším!
V pondělí jsem také v práci, takže budu jen rád, když se podaří odeslat ještě zítra. Díky!

Vinci

Příspěvek od Vinci »

Super David, ďakujeme a tešíme sa ;)
G Fatboy Rhodium G2, G 40's Superspeed (Ink-DeltaEcho), G Rocket, G Super Adjustable V2, ATT M2+SE1, Rockwell 6S, G Tech, G Slim Adjustable L2+J4, G Aristocrat, G Red Tip B3, Muhle R41, Merkur 34C & 37C,Edwin Jagger IVCSR, Fatip piccolo

nithro

Příspěvek od nithro »

@Yaron and @Pike tak pánové, co včera platilo, dneš už ne :roll: paní mě včera odpoledne na poště poslala s bublinkovou folii do ... oněch míst, že sem prej překročil nějaký limit, nic nepomohlo přemlouvání a důrazné vysvětlování, že kolegyně mi řekla, že je to takhle OK, paní ouřednice kosntatovala, že ona není kolegyně a že buď do krabičky a nebo nic.

A jelikož já sem vyrazil na kola, přítelkyně dostala bojový úkol, večer prabalila vaše mýdla do krabiček, které jsme doma našli (do čeho budu balit ten zbytek, to bude taky sranda :lol: ), vytiskal podací lístky a adresy a dneska běží znovu na poštu, tudíž dodání v pondělí by nemělo být ohroženo. Zároveň mi pak pošle vyfocené podací lístky a já mám pak pošlu trackovací čísla :)

Omlouvám se za komplikace, ale česká pošta nezklamala. :evil:

Wiking

Příspěvek od Wiking »

Kolik cm maji ty krabicky na vysku?
Onen limit je zajiste tech 5 cm.. to je maximalni tloustka pro bublinkove obalky.

Vse nad 5 cm je treba posilat v krabicce jako balik a to je zase o neco drazsi nez bublinkova obalka (tedy to poslani v ni)
"Byt zarostly je zvireci. Oholeni je znakem vyssi civilizace." Orig.: "Alles Behaartsein ist tierisch. Die Rasur ist das Abzeichen höherer Zivilisation."Arthur Schopenhauer, nemecky filosof, (* 22.2.1788 - † 21.9. 1860)

Yaron

Příspěvek od Yaron »

@Nithro: nemas se vubec za co omlouvat. Kdybych vedel jake komplikace s tim poslanim mas, tak bych napsal az posles, posles. Mydel mam dost :). Dekuji opakovane za Tvou ochotu. Uzivej kola, ja mel stejny plan, ale schvatila me viroza, tak koukam doma na tv, coz pri pocasi, jake je venku je dost opruz.
Living on the edge.

Zamčeno

Zpět na „Skupinové nákupy“