Holící strojek Kent KDSR

...lidově bagry a kotvy.
chucky
Příspěvky: 9
Registrován: 17 kvě 2012, 20:10

Re: Holící strojek Kent KDSR

Příspěvek od chucky »

Tady ho mají v nabídce taky. O něco levnější a hlavně bez poštovného. Od 1500 Kč tam mají přepravné zdarma. Je tam vyfocený i to balení.

http://www.luxusni-holeni.cz/detail/ken ... i-strojek/
Uživatelský avatar
Slovak Boy
Příspěvky: 311
Registrován: 01 led 2011, 09:11
Bydliště: Humenné Slovensko

Re: Holící strojek Kent KDSR

Příspěvek od Slovak Boy »

lyristes píše:Přítelkyně mi řekla, ať si vyberu dárek za státnice, tak už mám asi jasno :P
Daj vedieť, ako si spokojný.
lyristes
Příspěvky: 21
Registrován: 08 pro 2014, 14:26

Re: Holící strojek Kent KDSR

Příspěvek od lyristes »

Slovak Boy píše:
lyristes píše:Přítelkyně mi řekla, ať si vyberu dárek za státnice, tak už mám asi jasno :P
Daj vedieť, ako si spokojný.
Ok, během 14 dnů mi ho koupí, tak pak poreferuji :-)
strojek: Mühle R41, Gillette Rocket HD 500 (snad se dočká renovace)
žiletky: Feather, Perma Sharp
štětka: HJM nom Gustav 81CR
mýdlo: Proraso
VPH: 4711, Tabac, Old Spice Original, Alpa
lyristes
Příspěvky: 21
Registrován: 08 pro 2014, 14:26

Re: Holící strojek Kent KDSR

Příspěvek od lyristes »

Tak už ho mám od úterý doma. První dojmy byly rozpačité, jelikož po rozbalení a následné kontrole zpracování zjistil, že ta část hlavy, která je navrchu, má špatně začištěný konec té "trubičky" se závitem. Na funkci to však nemělo vliv, zašrouboval jsem to bez problémů a šlo to nehtem odštípnout. Byl jsem z toho poměrně rozladěný, za ty peníze jsem čekal bezchybné provedení a byl rozhodnutý, že strojek poputuje zpátky k obchodníkovi.
Protože bylo pozdě večer, hned jsem ho uložil do krabičky a šel si lehnout. Začal jsem nad tím přemýšlet, hlavou se mi honilo, že to je dárek, ani jsem ho nevyzkoušel a podobně. Nedalo mi to, opatrně jsem vstal, abych nevzbudil přítelkyni, která mi jej darovala a odebral se do koupelny. V klidu jsem si připravil pěnu, do strojku vložil žiletku Derby, kterou k tomu dodali a jal se holit. Nápad jej vrátit se v okamžiku rozplynul...nechci přehánět, ale lépe jsem se snad nikdy neoholil. Nevím, čím to je, asi úhlem, který žiletka svírá, nicméně to bralo vousy krásně na jeden tah.
Spokojeně jsem dokončil proceduru, použil Old Spice a s pocitem, že tento strojek zůstane doma, šel spát.
Omlouvám se za takový román a o víkendu přidám nějaké fotky :)
strojek: Mühle R41, Gillette Rocket HD 500 (snad se dočká renovace)
žiletky: Feather, Perma Sharp
štětka: HJM nom Gustav 81CR
mýdlo: Proraso
VPH: 4711, Tabac, Old Spice Original, Alpa
Uživatelský avatar
Slovak Boy
Příspěvky: 311
Registrován: 01 led 2011, 09:11
Bydliště: Humenné Slovensko

Re: Holící strojek Kent KDSR

Příspěvek od Slovak Boy »

Veľmi pekne si to napísal. Tak treba tie pocity tu popisovať. O to tu ide, to holenie precítiť, rovnako ako život. Keď vnímaš každý detail svojej aj tej najbežnejšej činnosti, tak žiješ a nie len míňaš okamihy.

Ten otrep poznám, aj ja som to mal na Kente, alebo na Parkeri. Ani neviem. Nie je to žiadna vada, ak závit chodí pekne. Môžeš ho odbrúsiť. Ale hovoríš, že si ho dal dole. Ostala na ňom nejaká stopa? Nejaké miesto bez povrchovej úpravy?
Som rád, že ti to holenie tak napoprvé šlo. To ja som taký šikovný nebol. Ako často sa holíš?
lyristes
Příspěvky: 21
Registrován: 08 pro 2014, 14:26

Re: Holící strojek Kent KDSR

Příspěvek od lyristes »

Slovak Boy píše:Veľmi pekne si to napísal. Tak treba tie pocity tu popisovať. O to tu ide, to holenie precítiť, rovnako ako život. Keď vnímaš každý detail svojej aj tej najbežnejšej činnosti, tak žiješ a nie len míňaš okamihy.

Ten otrep poznám, aj ja som to mal na Kente, alebo na Parkeri. Ani neviem. Nie je to žiadna vada, ak závit chodí pekne. Môžeš ho odbrúsiť. Ale hovoríš, že si ho dal dole. Ostala na ňom nejaká stopa? Nejaké miesto bez povrchovej úpravy?
Som rád, že ti to holenie tak napoprvé šlo. To ja som taký šikovný nebol. Ako často sa holíš?
Fotky asi tento týden nestihnu, omlouvám se.
Stopa zůstala minimální, ukážu pak na fotkách.
Co se týče holení, tak 1x za 2-3 dny, podle nálady a času. Objednal jsem si další várku žiletek Feather, i když Derby taky nejsou špatné. Hodně podle mě dělá úhel...
strojek: Mühle R41, Gillette Rocket HD 500 (snad se dočká renovace)
žiletky: Feather, Perma Sharp
štětka: HJM nom Gustav 81CR
mýdlo: Proraso
VPH: 4711, Tabac, Old Spice Original, Alpa
Uživatelský avatar
Radgost
admin
Příspěvky: 3418
Registrován: 13 lis 2008, 15:29

Re: Holící strojek Kent KDSR

Příspěvek od Radgost »

To rozhodně.
Odpovědět

Zpět na „Holící strojky“