Agresivní / neagresívní strojek

...lidově bagry a kotvy.
Odpovědět
lahcim
Příspěvky: 150
Registrován: 17 úno 2016, 18:23
Bydliště: Mladá Boleslav

Re: Agresivní / neagresívní strojek

Příspěvek od lahcim »

Taky mám bakeliťák doma. Chtěl jsem ho vyzkoušet, ale když jsem po vložení žiletky viděl jak trčí ven, zase sem si to rozmyslel. Třeba někdy seberu odvahu.
Uživatelský avatar
relka
Příspěvky: 721
Registrován: 21 lis 2008, 17:28
Bydliště: Praha

Re: Agresivní / neagresívní strojek

Příspěvek od relka »

Pokud by někdo věděl kde se dá ještě koupit nový, byl bych vděčný za tip...Ty rozpadlý růžky mě dost vadily. Kupodivu ne při holení ale při pohledu na něj. :D
Nastal čas, kdy nové nevyhovující je nahrazováno starým osvědčeným.
lahcim
Příspěvky: 150
Registrován: 17 úno 2016, 18:23
Bydliště: Mladá Boleslav

Re: Agresivní / neagresívní strojek

Příspěvek od lahcim »

Buccinek
Příspěvky: 2
Registrován: 15 říj 2016, 21:51

Re: Agresivní / neagresívní strojek

Příspěvek od Buccinek »

Zdravim panove, su uuplny zacatecnik v holeni sa "bagrem"
Preluskal sem totok forum ale stale su uuplny pako takmer zo vsetkoho...
doteraz sem sa holil elektrickym strojkem na vlasy :)
mam tvrde fuzy?netusim...zjel sem si to raz za mesiac

prosim Vas o radu...

1. holit sa budu tak raz za 3-4 dni
2. aky bagr pre zaciatocnika? nemal som nikdy problem s podrazdenim ked som sa holil normalne a klidne aj bez peny
3. ake mydlo?
4. potrebujem kompletne vybavenie...ziletky,stetku...
5. samozrejeme cena je dolezita....taky zlaty stred

pokial to staci na poradenie budem rad za vase odpovedi.pokial nejake podotazky tak klidne upresnim.

zatial moooc dakujem
Keso
Příspěvky: 91
Registrován: 18 zář 2013, 21:25
Bydliště: Vinosady, Slovensko

Re: Agresivní / neagresívní strojek

Příspěvek od Keso »

Podla mna zlaty stred je napr. edwin jagger 89 a k tomu kup rozumne ziletky (Pherma sharp, derby ... ) pokial nezistis co ti viac vyhovuje.
Stetku kup napr. v DM drogerii a mydlo tazko poradit, kazdy ma rad nieco ine.
Uživatelský avatar
Vinci
Příspěvky: 167
Registrován: 22 lis 2010, 11:05
Bydliště: Zvolen

Re: Agresivní / neagresívní strojek

Příspěvek od Vinci »

Tak poprvé, napíš presne sumu do ktorej sa chceš vmestiť. My ten zlatý stred máme každý posunutý trošku inak. :lol:
Za mňa tak Merkur 34C bol môj prvý ozajstný, aj keď úplne prvý bol plastový wilkinson, a teraz ma asi ukameňujete ale ja som sa s ním asi vyše roka holil a to pomerne dobre.
Vážim si tú cestu, vďaka nemu som sa dostal vyššie.
G Fatboy Rhodium G2, G 40's Superspeed (Ink-DeltaEcho), G Rocket, G Super Adjustable V2, ATT M2+SE1, Rockwell 6S, G Tech, G Slim Adjustable L2+J4, G Aristocrat, G Red Tip B3, Muhle R41, Merkur 34C & 37C,Edwin Jagger IVCSR, Fatip piccolo
Buccinek
Příspěvky: 2
Registrován: 15 říj 2016, 21:51

Re: Agresivní / neagresívní strojek

Příspěvek od Buccinek »

Super.dakujem
..pokukam kde sa da zohnat...ma este niekto nejaky nazor?
Vazne budu rad za akykolvek nazor
Uživatelský avatar
LukasSimir
Příspěvky: 95
Registrován: 27 zář 2016, 21:21
Bydliště: Pardubicko

Re: Agresivní / neagresívní strojek

Příspěvek od LukasSimir »

Buccinek píše:Super.dakujem
..pokukam kde sa da zohnat...ma este niekto nejaky nazor?
Vazne budu rad za akykolvek nazor
Jsem také nováček..a pokud nemáš peněz nazbyt..udělej to podobně jako já. Pořídil jsem si různé strojky (soluna apod), které jsem kde mohl sehnat za minimum peněz..zkoušel jsem, jaký mi sedne nejlépe...a jak tu bylo psáno...velmi příjemného oholení jsem se dočkal i od plastového strojku z LNH (Lisovna Nových Hmot)..mýdlo používám klasiku Barbus..štětka z DM (takže za 100,-)..voda po holení za pár korun česká Alpha.
Po několika týdnech holení a oholení asi 5ti strojky (+ vyzkoušení podložení žiletky ..abych zjistil jak mi vyhovuje agresivnější neagresivnější..najdeš tu o tom vlákno) jsem si objednal lepší strojek...lepší štětku..a jedno mýdlo na zkoušku.. Ale prostě už vím o čem to asi je...a co bych asi čekal..lepší podle mě začít u země a levně..a uvidíš, co ti vyhovuje..a to pak můžeš dále zlepšovat..
m62
Příspěvky: 24
Registrován: 13 kvě 2016, 15:37

Re: Agresivní / neagresívní strojek

Příspěvek od m62 »

Velmi rozumný názor.A navíc šetrný k pěněžence.
koblih
Příspěvky: 5
Registrován: 03 zář 2016, 08:39

Re: Agresivní / neagresívní strojek

Příspěvek od koblih »

Ahoj, i ja jsem zacal pred nedavnem, diky objeveni tohoto fora,s klasickym holenim. Prvni strojek mi sel na papulu klasickej bakelitak starej co jsem jeste ten vecer narychlo vystrachal ze suplete. Zazitek prisernej :lol:. Druhy den jsem pred otevirackou stepoval u drogerie. Odnesl jsem si odtam wilkiho strojek plastovy. Ten uz nebyl spatnej ale rikal jsem si kdyz uz tak uz a objednal Mühle 89. Ten me prisel zase moc jemnej. Objednal jsem hlavu 41 (snad si cisla nepletu) ale s tou jsem se jeste nemel tu cest oholit nebot jsem v mezidobi zabrousil na aukru a nekolik starsich gilletu a britev vydrazil. A kupodivu nejlip se mi holi prave tema starejma gilletama a ted uz pravda drazdim britvu. Takze i ja se priklanim k tomu pro zacatek mrkni na aukro, cas od casu se tam nejakej strojek objevi (za 4 tydny mam doma 5 gilletu :oops: dva adjustably a tri twisty) a britev co cekaji na repas asi 8 a malokdy polozka presahla 200. Tim chci rict bacha na ten bacil tady :lol: ale je to krasny konicek :mrgreen:
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Odpovědět

Zpět na „Holící strojky“