Alverde Men Sensitive -balzám po holení

O všem co používáme po holení na ošetření pleti
Odpovědět
Slovi
Příspěvky: 103
Registrován: 27 bře 2012, 20:26

Alverde Men Sensitive -balzám po holení

Příspěvek od Slovi »

Dobrý večer všem, minulý týden jsem zakoupil v DM drogerii balzám po holení sensitiv. Po krátkém testu jsem došel k závěru že je prostě perfektní, za těch 85 kč co stál je to podle mě super nákup. Objevil jsem jej na stránkách o složení kosmetiky a zdá se, že DM má plno senzačních výrobků za dobrý peníz. Co na něj říkáte, máte ho někdo doma taky? Dávám i odkaz na složení:


http://www.codecheck.info/kosmetik_koer ... BALSAM.pro
Frody
Příspěvky: 220
Registrován: 04 črc 2012, 18:04

Re: Alverde Men Sensitive -balzám po holení

Příspěvek od Frody »

Ano střídám ho s nivea sensitive , hlavně přes zimní období , kdy mám suchou pokožku a tento krém je velmi hydratační , také ho nanaším rano , nebo večer i když se neholím na celý obličej místo krému :)
Uživatelský avatar
Wiking
Příspěvky: 1548
Registrován: 13 úno 2011, 17:24
Bydliště: Česko-saské Švýcarsko

Re: Alverde Men Sensitive -balzám po holení

Příspěvek od Wiking »

I kdyz ja sam balzamy moc nepouzivam, skoro vubec ne, tak muzu jen potvrdit nasledujici:

DMko ma tu svoji kosmetickou radu ALVERDE, jsou to opravdu velmi kvalitni produkty, s excelentnim chemickym slozenim a za par korun.. Krome toho maji mnohem lepsi vyber nez Rossmann se svoji radou Alterra.
Tenhle balzam Alverde neni vyjimkou.. lepsi slozeni snad ani uz byt nemuze..

Ta paleta vyberu je fakt siroka, ja si myslim, ze oni obehli nekolik vyrobcu BIO kosmetiky a ti jim pod znackou Alverde vyrabeji vse mozne..

Docela se tesim na VPH Alverde :-) pokud nekdy v budoucnosti nejaka bude
Slovi píše:zdá se, že DM má plno senzačních výrobků za dobrý peníz.
Ano, Slovi, naprosto s Tebou souhlasim.. co jsem objevil v DM Alverde, uz nekupuju nic jineho.. Ty jejich sampony, pasta na zuby, ustni voda atd jsou proste genialni.
"Byt zarostly je zvireci. Oholeni je znakem vyssi civilizace." Orig.: "Alles Behaartsein ist tierisch. Die Rasur ist das Abzeichen höherer Zivilisation."Arthur Schopenhauer, nemecky filosof, (* 22.2.1788 - † 21.9. 1860)
Tom19
Příspěvky: 27
Registrován: 14 lis 2012, 16:58
Bydliště: Čadca - SR

Re: Alverde Men Sensitive -balzám po holení

Příspěvek od Tom19 »

Tento balzam používam asi 2 týždne a je fakt výborný. Zanecháva na tvári taký jemný film, čiže je vhodný skôr na zimu a prechodné obdobia. V lete ho asi nahradím nejakou vodou po holení. DM drogéria znova nesklamala a ich rad Alverde sa vážne oplatí. Presne ako hovoríš Wiking, aj ja používam ich ústnu vodu a je to iná liga oproti nejakému Listerinu, alebo podobnej umeline. :)
Uživatelský avatar
Raskenius
Příspěvky: 14
Registrován: 08 říj 2016, 21:49

Re: Alverde Men Sensitive -balzám po holení

Příspěvek od Raskenius »

Já jsem Vegan a právě Alverde je na toto zaměřena, takže její mýdla a Šampony používám už asi 4 roky a s velkou spokojeností
O jejich VPH jsem vážně také přemýšlel. Nakonec jsem dal přednost čistě rostlinému produktu o složení:
Kokosový olej, vitamín E, Levandule, Tea tree olej, Bergamont,
Cocos Nucifera Oil, Tocopherol (Vit.E), Lavandula Angustifolia Oil, Citrus Aurantium Bergamia Peel Oil, Melaleuca Alternifolia Leaf Oil.
Oldas
Příspěvky: 42
Registrován: 08 dub 2016, 14:57

Re: Alverde Men Sensitive -balzám po holení

Příspěvek od Oldas »

A to je složení konkrétně čeho ?
Uživatelský avatar
Raskenius
Příspěvky: 14
Registrován: 08 říj 2016, 21:49

Re: Alverde Men Sensitive -balzám po holení

Příspěvek od Raskenius »

Oldas píše:A to je složení konkrétně čeho ?
Balzámu po holení přeci...
Oldas
Příspěvky: 42
Registrován: 08 dub 2016, 14:57

Re: Alverde Men Sensitive -balzám po holení

Příspěvek od Oldas »

Aha, dík. Já tě pochopil tak, že píšeš o úplně jiném produktu...
vrksah
Příspěvky: 3
Registrován: 27 dub 2019, 15:25

Re: Alverde Men Sensitive -balzám po holení

Příspěvek od vrksah »

Tento balzám jsem si náhodou koupil v DM a musím říct, že je výborný a za dobrou cenu, mohu jen chválit. Jeden čas jsem přestal používat cokoliv po holení, ale toto mě plně vyhovuje a nedráždí a vyrovná se mnohem dražšímu prorasu.
Odpovědět

Zpět na „Vody a balzámy po holení“