Krém na holení Nivea MILDE RASIER CREME

Mýdla, krémy a vůbec prostředky ze kterých můžeme tvořiti mydlinky
Odpovědět
Uživatelský avatar
Radgost
admin
Příspěvky: 3418
Registrován: 13 lis 2008, 15:29

Krém na holení Nivea MILDE RASIER CREME

Příspěvek od Radgost »

Dnes jsem v jedné drogerii, při hledání jednoho nejmenovaného holícího krému, narazil na krém mé oblíbené značky.
Jedná s o krém na holení Nivea MILDE RASIER CREME.
Jelikož jsem jej viděl prvně, sáhl po něm.

Velmi bohatá pěna, nevtíravá, tvrdší vůně, kterou mám rád, zkrátka vyzkoušejte a posuďte sami.
Cena -> 55,- Kč.
s2_produktbild_gross.jpg
Krém je určen speciálně pro holení žiletkou, potažmo břitvou - alespoň na obalu to výrobce vysloveně udává.

EDIT RADGOST
Pozor, tento krém obsahuje silikon, který ničí jezevčí štětky
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
stork
Příspěvky: 34
Registrován: 14 led 2009, 12:54

Re: Krém na holení Nivea MILDE RASIER CREME

Příspěvek od stork »

Zdravím, tuto pastu používám asi 2 měsíce a mohu doporučit. Manželka mě vyhnala s Barbusem, prý jí to připomíná dědečka, tak nevím. Změna je život a tak experimentujte! :D
Mushroom
Příspěvky: 277
Registrován: 13 led 2009, 14:31

Re: Krém na holení Nivea MILDE RASIER CREME

Příspěvek od Mushroom »

Dobrý den,
taktéž jsem na tom stejně..
desertfox
Příspěvky: 16
Registrován: 28 bře 2009, 07:51

Re: Krém na holení Nivea MILDE RASIER CREME

Příspěvek od desertfox »

Musím povedať že Nivea ma moc nenadchla , ale Barbus , ktorý ste mi doporučili je
špičkový.Myslím ten v tube , nie v tej okrúhlej krabičke a pri pomere cena výkon
89Sk za Niveu versus 29SK za Barbus ..
Uživatelský avatar
cynicc
Příspěvky: 139
Registrován: 07 říj 2009, 13:52
Bydliště: Sokolov
Kontaktovat uživatele:

Re: Krém na holení Nivea MILDE RASIER CREME

Příspěvek od cynicc »

Zkusit se má skoro všechno a já rád dám na rady zkušenějších kolegů - jakmile na ni narazím kupuju a sdělím své dojmy
Kdo se topí - i břitvy se chytá !!!
Uživatelský avatar
cynicc
Příspěvky: 139
Registrován: 07 říj 2009, 13:52
Bydliště: Sokolov
Kontaktovat uživatele:

Re: Krém na holení Nivea MILDE RASIER CREME

Příspěvek od cynicc »

Vážení přátelé.
Nedalo mi to a zašel jsem do krámu pro tento krém, rozhodnut pro jeho testování.
Zrovinka byl u mě brácha je to takzvaný gelo(pěno)dlaňotvářič - rychlokvaška (sorry ted nepomlouvám), huba plná pupínků atd. No netušil jak se správně krém nebo mýdlo rozdělává a nanáší - zkrátka nic. Vytasil jsem se se svými proprietkami a všechno mu předvedl - ten čučel.
Zpět k NIVEE - krém v tubě je stříbrno-růžové barvy, krásně voní, ale tý pěny co se z něho dá udělat!! Stačila kapka velikosti třešně a to jsem to ještě přehnal a spousta pěny zbyla nevyužita a poputovala ke krokodýlkům do podzemí. Fakt krásná a bohatá pěna, dlouho drží, je vláčná, žádná tvrdá krusta. Pleť jako miminko, kochal jsem se tak že jsem se jednou fiknul to přiznávám, ale nebylo to břitvou naštěstí.
Závěr : podle mýho - všem vřele doporučuji - dal jsem na doporučení pánů Radgosta, Storka a Mushrooma a nezklamal jsem se. Dnes je Lukáše - brácha má svátek a hádejte co ode mě mimojiné dostane ?? :D
Kdo se topí - i břitvy se chytá !!!
Uživatelský avatar
Radgost
admin
Příspěvky: 3418
Registrován: 13 lis 2008, 15:29

Re: Krém na holení Nivea MILDE RASIER CREME

Příspěvek od Radgost »

Gratuluji k perfektní pěně, nicméně já používám krém v kombinaci tmavěmodré i se stříbrnou barvou - tak jak je tuba na fotografii v prvním příspěvku.
Uživatelský avatar
cynicc
Příspěvky: 139
Registrován: 07 říj 2009, 13:52
Bydliště: Sokolov
Kontaktovat uživatele:

Re: Krém na holení Nivea MILDE RASIER CREME

Příspěvek od cynicc »

Radgost píše:Gratuluji k perfektní pěně, nicméně já používám krém v kombinaci tmavěmodré i se stříbrnou barvou - tak jak je tuba na fotografii v prvním příspěvku.
aha :ugeek:

já mám tadyhletu (obrázek stažen z netu) je tam rozdíl jen v popiskách a v barvě krému, ale viděl jsem i tubu se zlatou kombinací na obalu místo stříbrné a i celou modrou no je toho asi mraky na trhu.

ještě jsem zapomněl poznamenat, že mi to trvalo tak dlouho, zkoušel jsem jednodenní, dvoudenní a čtyřdenní vous a musím říct - žádný problém
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Kdo se topí - i břitvy se chytá !!!
Uživatelský avatar
cynicc
Příspěvky: 139
Registrován: 07 říj 2009, 13:52
Bydliště: Sokolov
Kontaktovat uživatele:

Re: Krém na holení Nivea MILDE RASIER CREME

Příspěvek od cynicc »

Ještě tady je ten zlatej krém - nerozumím tomu co je tam napsáno, na http://www.nivea.cz jsem nic podobnýho nenašel
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Kdo se topí - i břitvy se chytá !!!
Uživatelský avatar
Radgost
admin
Příspěvky: 3418
Registrován: 13 lis 2008, 15:29

Re: Krém na holení Nivea MILDE RASIER CREME

Příspěvek od Radgost »

Helemese, poohlédnu se po něm. :)
Díky za tip.
Odpovědět

Zpět na „Mýdla a krémy na holení“