Pomády... Kdo používá?

O veškeré další pánské kosmetice
Odpovědět
Chinchzilla
Příspěvky: 6
Registrován: 11 led 2018, 19:57
Bydliště: Ostrava

Pomády... Kdo používá?

Příspěvek od Chinchzilla »

Zdravím páni Břitevníci!

Chtěl bych se zeptat... Používá tu někdo z vás Pomády/Pasty/Hlíny prostě přípravky na vlasy?

Hledám parťáka, na výměnu názorů i samotných výrobků.

Momentálně postupně zkouším co se nabízí za velkou kaluží od tzv. home brewers (nejen u piva ale už i u přípravků na vlasy se jim takhle nadává).

Je někdo kdo by sdílel tuto zálibu?

Vřelé díky.

Břitvám zdar!
Parker Shavette Black PTB, Edwin Jagger 9EJ876 Best Badger Shaving Brush, Mr. Natty Shave Oil, TOBS Jermyn Street Shaving Cream, Captain Fawcett Private Stock Aftershave, Manufaktura Alum stick
vanmaar
Příspěvky: 10
Registrován: 10 pro 2021, 12:30

Re: Pomády... Kdo používá?

Příspěvek od vanmaar »

Zdravim.. asi na tu bude jako safranu, ale myslim ze se muzu mezi “pomade freaks” pocitat.. :)

Kazdopadne ja sem milovnik mastneho oldschoolu a olejove klasiky, takze jedu uz pres deset let cerveny DAX a Murray. Prilezitostne maznu jeste green camo DAX s jeho brčálově zelenou, minimalnim holdem a maximalnim leskem.. ;) To kdyz chci nastvat drahou polovičku.

Jinak nedavno jsem se mel čest se seznamit s pomadama Lockhart, sice vodovky s prumernym holdem, ovsem s uzasnou vuni.. Vuni Fire & Brimstone jsem neodolal a je to za mne jeden z nejlepsich kaufu posledni doby, ktery si uzivam kazdy den.
Odpovědět

Zpět na „Ostatní kosmetika“