Logo Břitvy ... "Apel"

Zamčeno
Uživatelský avatar
MUDr c
brusič
Příspěvky: 68
Registrován: 05 pro 2008, 13:08

Logo Břitvy ... "Apel"

Příspěvek od MUDr c »

Dobrý podvečer pánové a Dámo

Nudí mne ty sfotografované a neosobní Břitvy ve zdejším záhlaví fóra.
Apeluji na vás všechny umělecky zdatné. Namalujte - nakreslete prosím Břitvu a přidejte ji sem. Zvolíme a publikujeme tu Nej....

Petře Smékale otevřeně "mířím" na Tebe...

Děkuji
Klidný večír přeji
Holení se Břitvou je láska dobrovolně zpečetěná vlastní krví. Laskavý rituál a Partnerka celým životem…
Uživatelský avatar
Radgost
admin
Příspěvky: 3418
Registrován: 13 lis 2008, 15:29

Re: Logo Břitvy ... "Apel"

Příspěvek od Radgost »

Já jsem, prosím pěkně, co se výtvarna týče, absolutní dřevo. :oops:
Tím pádem se ze soutěže nesmlouvavě vylučuji. :|
Uživatelský avatar
PetrS
mentor
Příspěvky: 4418
Registrován: 14 lis 2008, 19:29
Bydliště: Česká Lípa

Re: Logo Břitvy ... "Apel"

Příspěvek od PetrS »

Ahoj kolego Mudr ci,
děkuji za důvěru a obdivuji, jakou máš víru v mé umělecké schopnosti. :P Obě Břtivy v záhlaví tohoto našeho fora, jsou ve skutečnosti krásná umělecká díla, která jsou výsledkem dokonalé řemeslné zručnosti. Proto si myslím, že jejich fotografie v záhlaví, velmi pěkně reprezentují nástroj který je grálem tohoto fora. Navíc samotné Břitvy nemají v této velikosti příliš prostoru aby jejich krása vynikla. Dále už z čistě praktického důvodu, forum už běží delší dobu, a v podvědomí lidí je tento úvodní obrázek spojený právě s tímto forem. Je to jako firemní značka a tak si myslím, že by nebylo nejlepší ji měnit. Podotýkám, že je to ryze jen můj soukromý názor. Navíc po technické stránce - i když by byl vybrán nový návrh, tak po zmenšení bude jen velmi těžko rozeznatelný od současné fotgrafie.
Břitva je jako život - dokud máš pevnou ruku, nemusíš mít obavy.
Uživatelský avatar
Radgost
admin
Příspěvky: 3418
Registrován: 13 lis 2008, 15:29

Re: Logo Břitvy ... "Apel"

Příspěvek od Radgost »

Pokud by se použil motiv pouze čepele tak by to nebyl problém.
A obrázek se může roztáhnout na dvojnásobek nynější velikosti.
Uživatelský avatar
PetrS
mentor
Příspěvky: 4418
Registrován: 14 lis 2008, 19:29
Bydliště: Česká Lípa

Logo Břitvy

Příspěvek od PetrS »

Ahoj vážení kolegové Břitevníci.
Logo Břitvy je na světě.
Díky kolegovi Edelweissovi, který se ujal myšlenky, vytvořil a ručně namaloval prvotní i výsledný návrh loga Břtivy. Tak spatřilo světlo světa logo, které jsme po vzájemných konzultacích, dopracovali do výsledné podoby. Z čistě praktických důvodů, je logo v černobílém provedení. Jsou v něm skloubeny prvky které mají velký význam a hluboký smysl, pro ty kteří Břitvu používají. Je to znak široké čepele, jako znaku vznešenosti a důstojnosti Břitvy, Záblesk světla poznání, které prostoupí každého kdo prožije meditační rituál holení. Mohutnost a ladnost střenek zdobených basreliéfem, který představuje neporušenou sepjatost nás všech, pro které je Břitva přítelkyní. Prostý, avšak mohutný nápis "BŘITVA cz" který je vyjádřením jakou sílu má název nástroje tak krásného a zároveň tak užitečného pro lidstvo. Rozložení Břitvy a nápisu má znázorňovat bezpečné zastřešení našeho fora, gentlemanské společnosti Břitevníků. Tímto si Vám dovolujeme toto naše nové logo představit v celé své kráse.
Břitva - Logo 07-c-edi.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Břitva je jako život - dokud máš pevnou ruku, nemusíš mít obavy.
Iha
Příspěvky: 62
Registrován: 24 lis 2008, 19:55
Bydliště: Prerov

Re: Logo Břitvy ... "Apel"

Příspěvek od Iha »

Obrazek je to nadherny, ted jeste aby se podaril zmensit. Osobne bych byl pro to, zda by jej nemohl autor pro logo fora prekreslit misto pocitacoveho zmensovani (alespon co ja jsem zkousel, tak nic moc uspech, klidne jej i pro tento ucel zjednodusit). V kazdem pripade to s tou strechou me napadlo jeste drive nez jsem si precetl ten text :).
Uživatelský avatar
PetrS
mentor
Příspěvky: 4418
Registrován: 14 lis 2008, 19:29
Bydliště: Česká Lípa

Re: Logo Břitvy ... "Apel"

Příspěvek od PetrS »

Ahoj kolego Iho,
pokud potřebuješ zmenšit obrázek loga, tak není problém. Mám jej ve zmenšené formě a můžu Ti jej poslat.
Břitva - Logo 07-cz3-edi.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Břitva je jako život - dokud máš pevnou ruku, nemusíš mít obavy.
Uživatelský avatar
MUDr c
brusič
Příspěvky: 68
Registrován: 05 pro 2008, 13:08

Re: Logo Břitvy ... "Apel"

Příspěvek od MUDr c »

Zdravím kolegové.

Mám stále pevnou ruku - trefil jsem do černého. Dočista na komoru. To logo se mi moc líbí.
Méňe bývá více - V jednoduchosti žije půvabná krása - Bůh dokonalosti se skrývá v detailu.

Hlasuji pro změnu znaku.

Děkuji
Holení se Břitvou je láska dobrovolně zpečetěná vlastní krví. Laskavý rituál a Partnerka celým životem…
Uživatelský avatar
Radgost
admin
Příspěvky: 3418
Registrován: 13 lis 2008, 15:29

Re: Logo Břitvy ... "Apel"

Příspěvek od Radgost »

Som za.

Ještě bych potřeboval aby pozadí loga bylo transparentní a obrázek byl ve formátu .gif.
Uživatelský avatar
EDELWEISS
Příspěvky: 95
Registrován: 18 lis 2008, 10:42

Re: Logo Břitvy ... "Apel"

Příspěvek od EDELWEISS »

jo gif by šel,ta průhlednost mi dělá vrásky :mrgreen:
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Úloha osobnosti v dějinách sestává prakticky z ochoty dotyčné osobnosti zemřít nebo nechat se zabít dříve, než stačila odvolat. Obrázek
Zamčeno

Zpět na „Pokec o všem co za to stojí“