MÜHLE-Mydlo na holeni

Mýdla, krémy a vůbec prostředky ze kterých můžeme tvořiti mydlinky
Odpovědět
Uživatelský avatar
Formaggi
Příspěvky: 10
Registrován: 27 led 2019, 11:47
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: MÜHLE-Mydlo na holeni

Příspěvek od Formaggi »

Ono nejde o to ze by malo slabú vôňu :D ono nemá žiadnu, keby som nevidel na tvary nanesenu penu tak podľa čuchu by som povedal ze tam nič nemám, naproti tomu som od nich zobral aj balzam po holení a ten ma príjemnú decentnu vônu. Ale mydlo úplne bez z vône. Musím počkať tak dva tri dni až to dorastie a skúsiť z toho spodku.
Smrť to nie je len tak, to je na celý život..
Uživatelský avatar
sucof
Příspěvky: 22
Registrován: 09 led 2017, 10:32
Bydliště: Praha-východ

Re: MÜHLE-Mydlo na holeni

Příspěvek od sucof »

Ahoj, to s tou barvou je opravdu divné. Mýdlo Muhle Santalové dřevo jsem měl zhruba před rokem, nyní mám od nich otevřené Aloe Vera a obě voní decentně už při rozbalení a pěna o něco méně. Barva byla v celém mýdle stejná (bílá). Zhruba před necelým rokem jsem si v SK koupil do zásoby Santalové dřevo. Byl jsem se na něj teď podívat a připadá mi, že voní o něco méně a na povrchu je jakoby bílý prášek, nicméně barva je pořád v celém mýdle stejná (bílá). Ta vůně je u něj cítit po otevření krabičky, potom musím čichat až u mýdla, pokud zavřu krabičku a po chvíli opět otevřu vůně tam je - jako každé mýdlo časem vůni ztrácí (mám jej je v originálním papírovém balení, ne jako Aloe tu mám v plastové misce a ta drží vůni lépe bych řekl)

Pavel
Odpovědět

Zpět na „Mýdla a krémy na holení“