Mýdlo Barbus

Mýdla, krémy a vůbec prostředky ze kterých můžeme tvořiti mydlinky
Odpovědět
Svätobor
Příspěvky: 16
Registrován: 19 bře 2018, 10:13

Re: Mýdlo Barbus

Příspěvek od Svätobor »

Aj mne práve končí modrý kelímok barbusu. Bývam na východnom Slovensku v Prešove (3. najväčšie mesto v SR) a zatiaľ sa mi nepodarilo kúpiť barbus active v čiernom obale v žiadnej zo známych drogerií (101 drogerie, dm, fifty fifty, teta..). Preto som si objednal priamo zo Smižian z Herby. Som veľmi zvedavý na toto mydlo. Klasický modrý barbus mi veľmi vyhovuje a aj keď sa chystám vyskúšať aj iné mydlá (muhle, hrochoť, a chcel by som sa dostať aj k iným tradičným mydlám na holenie, ktoré ste tu vyššie spomínali), barbus bude pre mňa základ, aj preto, že je náš.))
ucho
Příspěvky: 20
Registrován: 18 bře 2016, 23:01

Re: Mýdlo Barbus

Příspěvek od ucho »

Svatobor: Metro má v Barbus Active v sortimentu - teď dokonce v akci za 3,18 :idea: Nejblíž to máš asi do Košic:-)
Svätobor
Příspěvky: 16
Registrován: 19 bře 2018, 10:13

Re: Mýdlo Barbus

Příspěvek od Svätobor »

Pozdravujem všetkých tunajších nadšencov!!!
Dnes som si kúpil nový barbus. Keď som ho doma otvoril, tak ma čakalo príjemné prekvapenie. Kelímok má pekný nový tvar, presnejšie zrejme retrotvar, akurát v modrej farbe. Prikladám aj obrázok, ak sa mi to podarí....
Jan189
Příspěvky: 4
Registrován: 02 úno 2018, 16:45

Re: Mýdlo Barbus

Příspěvek od Jan189 »

Zdravim gentlemani
Nevim jestli uz jste zaznamenali ze krem barbus uz neobsahuje acid boric - kyselinu boritou. Jak je to s mydlem v kelimku zatim nevim. Kazdopadne luxusni oholeni, zadne paleni, stipani ani vysuseni nebo zcervenani pokozky se nekonalo a to mam citlivou plet :P Na obcasne pouziti super mydlo.
Svätobor
Příspěvky: 16
Registrován: 19 bře 2018, 10:13

Re: Mýdlo Barbus

Příspěvek od Svätobor »

Mydlo v kelímku je tiež bez kyseliny bórovej, zdá sa mi, že to "nové" mydlo trošku menej vonia...
Bob76
Příspěvky: 477
Registrován: 15 dub 2016, 09:38
Bydliště: Uherské Hradiště

Re: Mýdlo Barbus

Příspěvek od Bob76 »

Kluci nemáte někdo fotku toho nového kelímku s Barbusem ?
Trpělivost a čas udělají více než hněv a síla. Jean De La Fontaine
Všichni musíme čelit rozhodnutí mezi tím, co je správné a co je snadné . J.R.
Jan189
Příspěvky: 4
Registrován: 02 úno 2018, 16:45

Re: Mýdlo Barbus

Příspěvek od Jan189 »

Bob76 vcera jsem koupil barbus v kelimku tak zkusim zitra nafotit a poslat. Ma novy tvar ;)
Uživatelský avatar
Zagarne
Příspěvky: 154
Registrován: 08 říj 2014, 06:46
Bydliště: Brno

Re: Mýdlo Barbus

Příspěvek od Zagarne »

nemate kluci nekdo fotku toho novyho Barbusu? nejak jsem ho nenasel na zadnym eshopu a jestli mam prolizat drogerie, tak at aspon nechodim naslepo.
dik.
Bob76
Příspěvky: 477
Registrován: 15 dub 2016, 09:38
Bydliště: Uherské Hradiště

Re: Mýdlo Barbus

Příspěvek od Bob76 »

Také bych rád tu fotku,od zítra má být zase Retro týden v Lidlu a tak rád bych zkusil tu novou verzi /teda doufám,že budou prodávat tu novou verzi,jako Retro/.
Trpělivost a čas udělají více než hněv a síla. Jean De La Fontaine
Všichni musíme čelit rozhodnutí mezi tím, co je správné a co je snadné . J.R.
Uživatelský avatar
sucof
Příspěvky: 22
Registrován: 09 led 2017, 10:32
Bydliště: Praha-východ

Re: Mýdlo Barbus

Příspěvek od sucof »

Já ji tam koupil když byla retro akce posledně. V nové verzi chybí průhledné těsnící víčko. Tvar je zkoseny a víc už připomíná původní tvar bakelitové krabičky.
Bohužel neumím upravovat velikost obrázků, ale mohu zaslat na e-mail.

Pavel
Odpovědět

Zpět na „Mýdla a krémy na holení“