Qshave Adjustable Safety Razor

...lidově bagry a kotvy.
david_ul
Příspěvky: 908
Registrován: 27 bře 2013, 12:51

Re: Qshave Adjustable Safety Razor

Příspěvek od david_ul »

Dobré ráno přátelé mokrého holení,

narazil jsem na obrázek, kde je strojek Qshave a Ming v černé matné barvě i se stojánkem v černém provedení.

Vyrábí se a prodává tedy již ve dvou barvách a to stříbrné, kterou všichni máte a ten nově asi tak 14 dní v černé matné. Myslím si, že matné. Podle fotek to tak vypadá.

Protože je to novinka tak strojek v černé + 5 čepelek stojí rázem 19 USA Dolarů.

Přikládám odkazy kvůli obrázku:

https://www.aliexpress.com/item/Qshave- ... eLevelAB=1

Doufám, že odkaz dlouho vydrží a prodejce nezmění výrobek.

David


PS: tento odkaz neslouží jako prodejní reklama. Jen jsem využil odkazu, protože nemám svojí fotku černého strojku.
David a jeho žiletky
Ivbro70
Příspěvky: 181
Registrován: 01 bře 2019, 09:56
Bydliště: Praha

Novy Qshave Parthenon Razor Butterfly

Příspěvek od Ivbro70 »

Ahoj

zná někdo tento nový butterfly strojek od Qshave? Je 3x dražší než strojek v předchozích příspěvcích. Na obrázku vypadá na luxusně. Objednal jsem si ho dám sem recenzi když dorazí .
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
vsezved
Příspěvky: 612
Registrován: 12 kvě 2014, 09:35
Bydliště: Plzeň jih

Re: Qshave Adjustable Safety Razor

Příspěvek od vsezved »

Určitě se ozvi jak jsi spokojen. Na obrázku mi přijde trochu moc hranatý. Nevidím v něm ladnost křivek.
Dúležité ale je jak holí, tak vyčkám a třeba se mi zalíbí.
Naposledy upravil(a) vsezved dne 16 dub 2019, 21:29, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
FerencH
Příspěvky: 448
Registrován: 20 zář 2018, 07:11
Bydliště: Týn nad Vltavou

Re: Qshave Adjustable Safety Razor

Příspěvek od FerencH »

Ahoj, ten podstavec u QShave tvoří i 50% ceny, jestli to není v tom.
..
V lednu jsem také po této řadě QShave pokukoval, ale z motýlka jsem pak pro své „sekundární“ testy vybral čínu Weishi (Břitva na 1 místě + pak Parker 65R a pak ta čína Weishi – ale není špatná), v tomto bagru Weishi celkem dobře holí čínské žiletky BAILI. A také žiletky QShave - na papírku žiletky made in USA, ocel žiletky bez nápisu a tož z toho „nejsu múdrý“, podobně jako u Prime Platinium je opět na oceli „nic “.
Toliko můj vjem, nic víc. F
..
PS O Weishi bych založil i sólo vlákno (+ čína produkty, žiletky.. i pěna), fotky atd, ale nemám ještě moc odzkoušeno a proto se stydím o výkop..
Ivbro70
Příspěvky: 181
Registrován: 01 bře 2019, 09:56
Bydliště: Praha

Re: Qshave Adjustable Safety Razor

Příspěvek od Ivbro70 »

Podstavec je prodeji zvlast za 5.8$ a strojek je za 36.8. Prezentujou to jako Qshave Weishi produkt. Posli Fotku svojej weishi pre porovnanie.
Uživatelský avatar
FerencH
Příspěvky: 448
Registrován: 20 zář 2018, 07:11
Bydliště: Týn nad Vltavou

Re: Qshave Adjustable Safety Razor

Příspěvek od FerencH »

.. á jo, tak táto řada QShave za cca 40 dolačů.. to je jiný level.
Páni, za ty prachy na dálku (přes web) by se mi nechtělo riskovat, pokud by tedy někdo aspoň 3x nechválil do nebes. K té WEISHI za obyč 10 doláčů foto pošlu. F

EDIT - foto zde
a rajče zde https://ferenc-h.rajce.idnes.cz/2019_04 ... _a_WEISHI/
133.jpg
134.jpg
135.jpg
136.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Ivbro70
Příspěvky: 181
Registrován: 01 bře 2019, 09:56
Bydliště: Praha

Re: Qshave Adjustable Safety Razor

Příspěvek od Ivbro70 »

Tak dnes mi po 17 dnech od objednaní dorazil tento krásný bager QShave New Design Luxurious Parthenon Razor Butterfly Open Adjustable Safety Classic Jestli si ho chce někdo vychutnat obrázky, ať si najde fotky výrobce, vypadá úplně stejně. Začnu se s ním holit a pošlu recenze. Zatím přikládám přikládám fotky z mobilu. Na bageru jsem nenašel nejmenší nedostatek, vše lícuje.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Naposledy upravil(a) Ivbro70 dne 16 dub 2019, 21:42, celkem upraveno 1 x.
vsezved
Příspěvky: 612
Registrován: 12 kvě 2014, 09:35
Bydliště: Plzeň jih

Re: Qshave Adjustable Safety Razor

Příspěvek od vsezved »

Tak už nás nenapínej. A pochlub se jak holí ;-)
Koukám, že povrchovka je taky trochu tmavší. Připomíná mi chrom, který Razorock označuje jako gunmetall. V ruce ten nádech do tmava vypadal dost dobře.
Ivbro70
Příspěvky: 181
Registrován: 01 bře 2019, 09:56
Bydliště: Praha

Recenze Qshave Adjustable Safety Razor

Příspěvek od Ivbro70 »

Přidávám recenzi svého nového bagru.
manipulace je s ním velice pohodlná, hlava se plynule otevírá i nastavuje. Strojek je příjemně vyvážen, je v něm cítit masu materiálu, když ho porovnám s Muhle R89, je o hodně těžší, má delší ručku, ale při holení jsem to vůbec nevnímal. Naopak stačí ho držet jenom za konec ručky a o přítlak se svojí vahou postará sám. Ručka mi sedí, vůbec neklouže ani v mokré ruce od mýdla. nastavovaní agresivity je plynule, tam mám jedinou výtku, že je kolečko docela kluzké a stupně nejsou na světle moc dobře vidět. Je lepší mít motýlka ne docela dotaženého a pak se agresivita nastavuje líp.
Co se týče barvy tak je to o trochu jiný odstín chromu ale určitě ne tmavší než je na MuhleR89.
Holil jsem se s ním zatím 3x, dal jsem do něj zelenou Astru.
-prvé holení na 2,5, bych pocitově i výsledkem přirovnal k R89, snad jen o kousek vyšší agresivita
-druhé holení na 4, na mé tvrdé vousy a jednodenní strniště to bude asi to pravé ořechové, BBS a velice příjemná práce.
-Třetí oholení dnes ráno bylo na 5, agresivitu jsem již začal pociťovat, objevili se asi čtyři mikro kapičky krve, a jemně začervenalý krk, ale BBS ještě lepší než včera, dokonce i na mojí kostnaté bradě kde mi vousy rostou všemi směry si dnes nedovolil zůstat ani jediný. Jinak po holení nebylo žádné pálení.
Stojánek, do kterého lze zasunout ručku, je skvělý, je velice pohodlné mít místo kam odkládat bager během holení, i po něm na stojáka.
Závěrem je to podle mně skvělý strojek, vypadá luxusně, pracuje jak má a byl za velice dobrou cenu.

Další den ráno jsem se oholil na 1,nevim jestli to bylo po čtvrté použitou astrou nebo strojkem, ale na jedničce jsem nebyl oholen na Bbs, strojek sice holil ale bradu jsem neměl pořádně oholenou a večer vypadám jak jindy až na druhý den ráno . Jednička je zjevně určena majitelům jemnějších vousu.
Naposledy upravil(a) Ivbro70 dne 20 dub 2019, 20:05, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
FerencH
Příspěvky: 448
Registrován: 20 zář 2018, 07:11
Bydliště: Týn nad Vltavou

Re: Qshave Adjustable Safety Razor

Příspěvek od FerencH »

Zde je slíbené – můj čína motýlek Weishi, koupil jsem abych mohl porovnat s dříve pořízeným Parker 65R.
Holítka beru jako sekundární doplněk, převážně používám Břitvu.
Weishi zde https://www.aliexpress.com/item/Safety- ... 4c4ddu65mW
--
1) jsem se fakt přesvědčil, že do různého strojku se hodí lépe konkrétní žiletky, jak zde na fóru bylo již x krát řečeno. Co holí dobře v jednom, v druhém nic moc a naopak
---
2) ale např. v obou strojích se dobře chovají žiletky – Derby Extra i Premium, Prime, dále i Feather Double Edge, Lord a Persona, Pokud bych měl oznámkovat, pak pro první holení mezi 1 až 2.
--
3) Čína žiletky Baili – dle prvních holení se my zdály nic moc, známkování za 2,5 až 3. Ale při dalším holení jako by si to lépe sedlo a v obou strojcích a známkuji za 1,5 až 2,5 s oholením v každém strojku 3x s toutéž žiletkou.
Baili zde https://www.aliexpress.com/item/BAILI-1 ... 4c4ddu65mW
--
4) Čína žiletky MingShi – v Parekru holí lépe než v číně Weishi a známkuji po dvou holeních v Perkeru za 1,5 a ve Weisi za 2,5.
MingShi zde https://www.aliexpress.com/item/Mingshi ... 4c4ddu65mW

5) dále na Ali jsou i žiletky QShave zde https://www.aliexpress.com/item/Qshave- ... 4c4ddu65mW
Vyrábí je USA – v Perkeru a ve Weishi holí cca pocitově stejně, známkuji za 2.
--
QShave žiletky nemají na oceli popis, bez popisu jsou např i kvalitnější Prime.
--
Můj ZÁVĚR:
- Čínská Weishi sahá Parkeru 65R tak max. k hrudi, ale za 200 kč (cena/výkon) to postačí.
- Čínské žiletky – Baili, MingShi i USA žiletky QShave nabízené na Aliexp -- splní cíl pro oholení, ale na trhu jsou lepší značky.
- Parker 65R – rád s ním doplním holení Břitvou, středně agresivní, hodí se žiletky Derby, Prime, Lord, Persona, pocitově horší Shark
- Weishi motýlek – na komfortní holení to není, dobře poslouží na jiná ochlupení – výhoda motýlku že se rychle může smýt.

F
155.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Odpovědět

Zpět na „Holící strojky“