Nový Wilkinson Sword Classic DE motýlik

...lidově bagry a kotvy.
Zibi
Příspěvky: 16
Registrován: 10 pro 2014, 19:13
Bydliště: Košice

Nový Wilkinson Sword Classic DE motýlik

Příspěvek od Zibi »

Wilkinson uviedol nový typ holiaceho strojčeka v sérii Classic. Jedná sa o tzv. TTO(twist to open) čiže po našom "motýlik". Strojček je celokovový,
pochrómovaný, veľmi kvalitné spracovanie(ak je to Čína tak vo výbornej kvalite) Strojček má hlavu s uzatvoreným hrebeňom ako npr. Gillette slim twist. Otváranie je veĺmi plynulé, je pomerne veľký 11,5cm čomu zodpovedá aj váha 87g.
Tento strojček som objavil náhodou v Anglickom Tescu za neuveriteľných 15 libier!!! Za cca 15EUR sa vraj dá zohnať v Nemeckých DM.
Súčasťou balenia je aj 5 žiletiek Wilkinson v samostatnom plastovom zásobníku.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Naposledy upravil(a) Zibi dne 25 dub 2019, 18:11, celkem upraveno 1 x.
Gillette FatBoy Adjustable D4, Gillette Slim Adjustable I4, Gillette Slim Twist(white handle), Gillette Super Adjustable Black O4, Muhle R108, Merkur 39c, Astra 901
Zibi
Příspěvky: 16
Registrován: 10 pro 2014, 19:13
Bydliště: Košice

Re: Nový Wilkinson Sword Classic DE motýlik

Příspěvek od Zibi »

Prikladám dalšie fotografie.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Gillette FatBoy Adjustable D4, Gillette Slim Adjustable I4, Gillette Slim Twist(white handle), Gillette Super Adjustable Black O4, Muhle R108, Merkur 39c, Astra 901
Zibi
Příspěvky: 16
Registrován: 10 pro 2014, 19:13
Bydliště: Košice

Re: Nový Wilkinson Sword Classic DE motýlik

Příspěvek od Zibi »

Dalšie foto
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Gillette FatBoy Adjustable D4, Gillette Slim Adjustable I4, Gillette Slim Twist(white handle), Gillette Super Adjustable Black O4, Muhle R108, Merkur 39c, Astra 901
Zibi
Příspěvky: 16
Registrován: 10 pro 2014, 19:13
Bydliště: Košice

Re: Nový Wilkinson Sword Classic DE motýlik

Příspěvek od Zibi »

Pre porovnanie s Gillete "FatBoy" resp. Gillette "Black beauty"

Kvalita spracovania sa učite dá porovnať so strojčekmi od Merkur alebo Muhle.
Za tú cenu je to výborný pomer cena-kvalita.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Gillette FatBoy Adjustable D4, Gillette Slim Adjustable I4, Gillette Slim Twist(white handle), Gillette Super Adjustable Black O4, Muhle R108, Merkur 39c, Astra 901
Zibi
Příspěvky: 16
Registrován: 10 pro 2014, 19:13
Bydliště: Košice

Re: Nový Wilkinson Sword Classic DE motýlik

Příspěvek od Zibi »

Ako som už písal vyššie, objavil som ho na anglickej stránke Tesca ešte v októbri minulého roku, tak som poprosil kamaráta ktorý tam žije nech mi ho kúpi
(no nekúp to za tú cenu) :D a keď príde na "návštevu" domov tak mi ho privezie. Čo sa stalo až teraz. Vraj sa dá zohnať aj v DM a Rossmann v Nemecku za cca 15 EUR.
Príjemne ma prekvapila kvalita spracovania.Nič neklepe,nič nevyklá, otváranie/zatváranie je plynulé a pevné. Jedná sa o rozmerovo veľký strojček,čo mi vyhovuje. Samozrejme som to nevydržal a po umytí a dezinfekcii som na druhý deň vložil novú žiletku, používam Derby premium, našľahal penu a vyskúšal čo je to za "lacný zázrak".
A bol som prekvapený ako ľahko a jednoducho sa s ním dá oholiť, úplne stačí nechať pracovať váhu samotného strojčeka a nechať "kĺzať" po tvári.
Strojček sa vďaka "barberpole" drážkovniu na rúčke, výborne drží a v ruke sa nešmýka. Pre mňa skvelé oholenie, prirovnal by som ho oholeniu s Gilette slim twist.
Gillette FatBoy Adjustable D4, Gillette Slim Adjustable I4, Gillette Slim Twist(white handle), Gillette Super Adjustable Black O4, Muhle R108, Merkur 39c, Astra 901
Loader
Příspěvky: 2
Registrován: 01 bře 2019, 23:18

Re: Nový Wilkinson Sword Classic DE motýlik

Příspěvek od Loader »

Včera jsem ho viděl v Globusu za 459.-
Jan189
Příspěvky: 4
Registrován: 02 úno 2018, 16:45

Re: Nový Wilkinson Sword Classic DE motýlik

Příspěvek od Jan189 »

Zdravim
Dnes jsem zakoupil v DM tento strojek za nejakych 450 kc. Baleni obsahuje krome strojku i krabicku "kvalitnich" ziletek :roll: strojek je docela tezky a vypada kvalitne. Kazdopadne jsem ho musel ihned vyzkouset a svete div se oholeni bylo primo fantasticke,oproti plastaku je to nesrovnatelne. Mydlo jsem pouzil cella a ziletky feather. Zadne podrazdeni se nekonalo, strojek krasne bral i me tvrde vousy uplne v pohode. Doted jsem pouzival merkur futur (od soudruhu z ciny) na nizke stupne neholil, na vysoke holil do hladka ale zase osmirgloval solidne pokozku takze po pouziti vph jsem lezl po zdi. Pro me je tento strojek jasna volba, nedrazdi a krasne holi. Za ty penize muzu jen doporucit.
david_ul
Příspěvky: 908
Registrován: 27 bře 2013, 12:51

Re: Nový Wilkinson Sword Classic DE motýlik

Příspěvek od david_ul »

Zdravím Vás kolegové,

já tento strojek viděl v Polsku jak se začal prodávat v prosinci 2018 před vánoci. V balení byl štětec, čepelky a mýdlo na holení. No a samozřejmě strojek. Cena tam byla nastavená v přepočtu do 300 Kč.
Nekupoval jsem jej, protože jsem viděl recenze na YTB a nějak mě design neoslovil. A popravdě co bych dělal doma s mýdlem Wilkinson, které mi také nejede a ten jejich štětec se mi také nelíbí.

Tím neříkám, že strojek je špatný. Jen ta značka a kombinace balení nebyla nic pro mě.

Dejte vědět jak se s ním holí a jaký vůbec je.

Přeji pěkné holení

David


PS: co jsem viděl přes krabičku tak na strojku bylo hodně otřepů a asi první várka strojků trpěla na kvalitu. Doufám, že to vyřešili a nebo jsem viděl jen opravdu pár špatně udělaných strojků.
Otřepy jsem viděl na ručce strojku
David a jeho žiletky
Jan189
Příspěvky: 4
Registrován: 02 úno 2018, 16:45

Re: Nový Wilkinson Sword Classic DE motýlik

Příspěvek od Jan189 »

Na mem strojku jsem zadne otrepy nenasel tak snad uz to maji poresene.
Uživatelský avatar
Snickors
Příspěvky: 4
Registrován: 11 pro 2019, 11:31

Re: Nový Wilkinson Sword Classic DE motýlik

Příspěvek od Snickors »

Včera som ho bral v Kauflande, posledný kus za 8 euro. No nekúp to.
Odpovědět

Zpět na „Holící strojky“